Hurghada - stalo se někomu ?

Odpovědět
atr
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 135
Registrován: 05. 09. 2004, 15:36
Stav: Offline

Hurghada - stalo se někomu ?

Příspěvek od atr »

Byl jsem jako koupák z LEJ v HRG. Cestovka nám o 2 dny zkrátila zájezd - ETI - změnila společnost z Air Berlin na Air Cairo. Proběhlo klasický odbavení, naložili nás do letadla na té vedlejší odstavné ploše - jen zavřít dveře a jede se. A pak se čekalo, celkem 2h. Celou tu dobu běželo APU a dostali jsme pití. Nakonec nás vyhnali z letadla, že prý cestovka nezaplatila. Odvezli nás do transitu, dostali jsme tranzitní kartu. Helmuti si začali vynucovat od delegátů jídlo a pití a pečlivě dokumentovat situaci. Když na ně nastoupil jeden policajt, že se nesmí fotit tak ho obklopil slušný chumel nasraných němců - zvolil radši rychlý ústup. Po dalších 2h se rozhodlo, že se jede z5 na hotel. Poslali nás v protisměru služebním vchodem přes pasovku, kde jsme dostali razítko, že vízum vlastně zrušený není a pak u check-inu dalšíma dveřmi rovnou k pásu se zavazadly. Tranzitní kartu nám nechali.
Odlet č.2 byl tak jak měl být s Air Berlin. Jen s jedním detailem - neměli jsme už letenky. Normálně je vyžadují už na těch prvních rentgenech před check-inem. Byly z toho dost zmatený, ale nakonec pustili. Na check-inu jsme zase po prohláčení že jsme Leipzig dostali o proti ničemu palubní lístek. Voda a hlavně vodka z prvního tranzitu prošla naštěstí v poho. Maja - mafiš muškila.
Nevím co všechno v HRG porušili, ale asi toho bylo dost ?

Ještě off - tam jsme letěli s Air Cairo. Prvně jsem letěl s A320 a zaujalo mě, že řady začínaly od 20ti a sedadla A B C a pak tuším H J K.
Standart to snad není - proč to má Air Cairo takto ?
sorry za román ...


holovsky
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 140
Registrován: 30. 09. 2007, 16:36
Stav: Offline

Re: Hurghada - stalo se někomu ?

Příspěvek od holovsky »

Já jenom k těm sedačkám, to se mi stává docela často, že občas nějaká písmena (i více) chybí. Nevím jaký to má důvod, ale neběžné to není...

ragbysta
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 162
Registrován: 17. 11. 2008, 21:25
Oblíbené typy letadel: a380
Pohlaví: muž
Bydliště: Ostrava
Stav: Offline

Re: Hurghada - stalo se někomu ?

Příspěvek od ragbysta »

hledam ktere low costy létaji do hurgady a ktere low costy do sharm al sheiku diky

ziletka
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 780
Registrován: 07. 04. 2007, 16:52
Bydliště: Brumov-Bylnice
Stav: Offline

Re: Hurghada - stalo se někomu ?

Příspěvek od ziletka »

ragbysta píše:hledam ktere low costy létaji do hurgady a ktere low costy do sharm al sheiku diky

Do obou lita Easyjet z Londyna....

Kamyl
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1644
Registrován: 20. 01. 2006, 18:49
Oblíbené typy letadel: B747, A330
Pohlaví: muž
Bydliště: OSR
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Hurghada - stalo se někomu ?

Příspěvek od Kamyl »

Krom toho Air Berlin, predpokladam, ze i TUIfly a Condor - z Nemecka a Rakouska...


ragbysta
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 162
Registrován: 17. 11. 2008, 21:25
Oblíbené typy letadel: a380
Pohlaví: muž
Bydliště: Ostrava
Stav: Offline

Re: Hurghada - stalo se někomu ?

Příspěvek od ragbysta »

Kamyl píše:Krom toho Air Berlin, predpokladam, ze i TUIfly a Condor - z Nemecka a Rakouska...

dik tak jsem na to koukal a zjistuji ze to stoji jednou tolik neý s easy z londýna.. ach jo


Odpovědět