Bombaj

Odpovědět
creyman
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 899
Registrován: 24. 09. 2008, 14:29
Stav: Offline

Bombaj

Příspěvek od creyman »

Má někdo nějaké zkušenosti z tohoto letiště? Máme v pondělí 2.2 let to BOM s příletem cca půlnoc a v 15 hodin odlet do Goa.
Např. Bezpečná úschovna zavazadel pro případný výlet do města..?
Terminál pro mezinárodní lety a místní let Sice jet do Goa je jak vzdálený?
Případně nějaký cestovatelský tip co se dá poblíž, nebo cestou z letiště směrem do města za dopoledne zajímavého vidět. Přivítám jakékoli odpovědi a zkušenosti. To, že Bombaj je hned na druhém místě v žebříčku nejhorších světových letišť už vím :)


Alexx
Vítěz kategorie Po přistání... 2012
Vítěz kategorie Po přistání... 2012
Příspěvky: 598
Registrován: 05. 10. 2007, 08:33
Pohlaví: muž
Bydliště: Karviná, Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Bombaj

Příspěvek od Alexx »

Jak to dopadlo? Já z Bombaje poletím v září...

creyman
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 899
Registrován: 24. 09. 2008, 14:29
Stav: Offline

Re: Bombaj

Příspěvek od creyman »

Příletová hala je opravdu strašná, je právě v rekonstrukci a je to opravdu síla. Zejména po vystoupení z terminálu. U únoru jako když jsi na stavbě. Před halou tě zaujmou stráže s kulometama za ohradou z písku, nebo koupení lístku na taxi probíhá u díry v sádrokartonu 30x10cm na které je izolepou přilepená destička dřeva, aby lístky bylo kam položit. To jsme se fakt hned po příletu zasmáli. Příletová hala mezinárodní a vnitrostátní je od sebe asi 5km taxíkem. Vlastně se jen objíždí letiště. Přistávací dráhy jsou dvě ve tvaru kříže a vnitřní autobusové spojení jsme neobjevili. Snad je to jen pro cestující nějaké jejich spolecnosti, Jet Airways, nebo Kingfischer, Air India..? já nevím, prostě kšeft mají taxíci.

Odletová hala už je normální je v prvním patře nad tímto terminálem.
Hala vnitrostátního letiště je mnohem lepší.

Pokud tě něco zajímá, tak klidně napiš.

Alexx
Vítěz kategorie Po přistání... 2012
Vítěz kategorie Po přistání... 2012
Příspěvky: 598
Registrován: 05. 10. 2007, 08:33
Pohlaví: muž
Bydliště: Karviná, Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Bombaj

Příspěvek od Alexx »

Letím jenom směrem z Bombaje ven, takže do příletového terminálu se sádrokartonovým okýnkem se snad nedostanu. Jenom orientačně by mě zajímalo kolik stál ten taxík prepaid u okýnka z international na domestic.

creyman
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 899
Registrován: 24. 09. 2008, 14:29
Stav: Offline

Re: Bombaj

Příspěvek od creyman »

Myslím, že v přepočtu 200 Kč, jednu jízdu jsme měli v noci a druhou odpoledne a to byl zážitek. To si připrav foták a pak drobnosti, nebo nějaké rupie pro děti co žebrají na křižovatkách. Bylo mi jich fakt líto.


tygrlive
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 821
Registrován: 23. 12. 2009, 22:07
Stav: Offline

Re: Bombaj

Příspěvek od tygrlive »

Ahoj, vlakno uz je celkem stare.... Jak vypada situace dnes. Pristi mesic v BOM prestupuji z letu z Dubaje na vnitrostatni linku a mam 4,5h na prestup. Da se neco podniknout? Nebo salonek a tradaaa? Diky predem


Odpovědět