Delhi (DEL)

Odpovědět
Alexx
Vítěz kategorie Po přistání... 2012
Vítěz kategorie Po přistání... 2012
Příspěvky: 598
Registrován: 05. 10. 2007, 08:33
Pohlaví: muž
Bydliště: Karviná, Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Delhi (DEL)

Příspěvek od Alexx »

Nějaké zkušenosti s tímto letištěm? Za měsíc tam letím, letmým pohledem na mapu vidím že mezinárodní terminál je cca 5 km nezastavěnou oblastí od nejbližší zastávky metra (Dwarka Sector 9). Metro na CP stojí 18 rupií. Podezřelé je, že na webu o tomhle alternativním řešení dopravy není skoro žádné info. Máte s dopravou do z DEL do centra nějaké zkušenosti?


heebicka
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 23
Registrován: 26. 09. 2008, 14:07
Stav: Offline

Re: Delhi (DEL)

Příspěvek od heebicka »

normalni letiste jako kazdy jiny akorat je dost velky a vsudypritomny indicky mrdnik je i tam :)
na dopravu z letiste doporucuji taxi.(ostatne jako kdekoliv jinde:) prepaid taxi bouda jestli si dobre pamatuju je po leve strane za vychodem z celnice. (vedle smenarny)

Alexx
Vítěz kategorie Po přistání... 2012
Vítěz kategorie Po přistání... 2012
Příspěvky: 598
Registrován: 05. 10. 2007, 08:33
Pohlaví: muž
Bydliště: Karviná, Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Delhi (DEL)

Příspěvek od Alexx »

Tak jsme byli na příletovém international terminálu, a odletovém domestic terminálu... hlavně mě překvapilo že jsou to celkem malá letiště... i Mumbai není nic moc velkého (na to, že jsou to jediná letiště ve městech s počtem obyvatel převyšujícím počet obyvatel ČR+SR)

poja
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 681
Registrován: 29. 04. 2007, 11:45
Stav: Offline

Re: Delhi (DEL)

Příspěvek od poja »

chtěl jsem si ověřit jestli budem přílétat a odlétat ze stejného terminálu a zjistil jsem že v DEL otevřeli předevčírem nový terminál 3 kde by mělo být nově vše pod jednou střechou a né roztroušené terminály po celém areálu...kdyby někdo přinesl čerstvou zkušenost jak to tam vypadá a jak je to s tranzitem byl byh rád...potřebovali bychom bezvízový transit KBP-DEL-KTM s VV a AI


Odpovědět