Atlanta

nevazsa
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 32
Registrován: 20. 06. 2010, 11:41
Stav: Offline

Re: Atlanta

Příspěvek od nevazsa »

Zdravim,
pristi utery se chystam na tripik VIE - AMS - ATL - PBI, mam v Atlante jen 1:45 hod na prestup a moje otazka je jestli se to da i s emigrackou zvladnout? Minuly rok jsem mel z Amstru dve hodky sekyru (operovano MARTIN AIR), ale to jsem letel primo na MCO zatimco ted s jednim prestupem v ATL, tak doufam ... ze mi ten posledni let neudela stopku :) jo a letim s KLM

Ma nekdo z Vas zkusenosti z posledni doby s timto letistem? pri returnu tam mam 5 hodin fora tak nejaky jiny typy krome Pandy?:))) tu uz znam z Orlanda :))))


flyingblue
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5478
Registrován: 16. 12. 2008, 14:31
Bydliště: up in the air
Stav: Offline

Re: Atlanta

Příspěvek od flyingblue »

nevazsa píše:Zdravim,
pristi utery se chystam na tripik VIE - AMS - ATL - PBI, mam v Atlante jen 1:45 hod na prestup a moje otazka je jestli se to da i s emigrackou zvladnout? Minuly rok jsem mel z Amstru dve hodky sekyru (operovano MARTIN AIR), ale to jsem letel primo na MCO zatimco ted s jednim prestupem v ATL, tak doufam ... ze mi ten posledni let neudela stopku :) jo a letim s KLM

Ma nekdo z Vas zkusenosti z posledni doby s timto letistem? pri returnu tam mam 5 hodin fora tak nejaky jiny typy krome Pandy?:))) tu uz znam z Orlanda :))))


Muj rekord je 25 minut, obvykle je to vic, ale pres hodinu mi to trvalo jen jednou.

Pet hodin? No vylez na pakroviste pred terminaly a muzes fotit eroplany :-)

nevazsa
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 32
Registrován: 20. 06. 2010, 11:41
Stav: Offline

Re: Atlanta

Příspěvek od nevazsa »

Tak nakonec jsme to diky pastikam co jsem vezl segre meli jen tak tak s chlupem :D meli jsme 45minut fora a z hodiny a 45 minut byla jen hodka, vypadli jsme jako prvni a hned valili na migrarnu a pote na spesl prohlidku pastik :lolno: tam mi rekli spatnej gate a kdyz jsem tam dobehl tak mrtvo :D nastesti muj gate byl na uplne druhym konci a letadlo cekalo :clap: posledni let operovanej Deltou a naprosta tragedie! to, ze mi prisel kufr az tri dny po mojich urgencich o tom asi nema cenu ani mluvit :lolno:

RAdek
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 509
Registrován: 06. 04. 2006, 14:06
Stav: Offline

Re: Atlanta

Příspěvek od RAdek »

Má někdo zkušenost s tím, když v příletové kartičce zatrhnu, že vezu jídlo, co bude následovat? V Atlantě jen přestupuji, pokračuji dál do Mexika, vezu ale dárky. Co jsem vyčetl na internetu, cukrovinky a alkohol by měl při cestě do USA projít. Budou to vůbec řešit u transferového cestujícího? Na přestup mám něco přes 2 hodiny.

flyingblue
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5478
Registrován: 16. 12. 2008, 14:31
Bydliště: up in the air
Stav: Offline

Re: Atlanta

Příspěvek od flyingblue »

RAdek píše:Má někdo zkušenost s tím, když v příletové kartičce zatrhnu, že vezu jídlo, co bude následovat? V Atlantě jen přestupuji, pokračuji dál do Mexika, vezu ale dárky. Co jsem vyčetl na internetu, cukrovinky a alkohol by měl při cestě do USA projít. Budou to vůbec řešit u transferového cestujícího? Na přestup mám něco přes 2 hodiny.


Ano, budou. Pocitej, ze budes muset vysvetlit uplne vsechno, co vezes.


RAdek
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 509
Registrován: 06. 04. 2006, 14:06
Stav: Offline

Re: Atlanta

Příspěvek od RAdek »

Pár věcí, které byly jinak, než jsem při přestupu v Atlantě čekal. V USA jsem jen přestupoval. V obou směrech byla zavazadla odbavena skrz, takže se nevyzvedávaly. Příletové kartičky se už nevyplňují. Moje obavy, jak budu řešit jídlo v kufru, se tedy ukázaly jako liché. V kufru jsem měl cedulku, že ho otevřeli, ale žádný problém s čokoládou, sušenkami, becherovkou, pivem a hroznovým moštem nebyl. Přestup, byť v rámci jednoho terminálu, nebyl časově úplně krátký, jedna fronta na celníky, druhá na security, všude černoši, co se snaží vše dost nekompetentně organizovat, vzalo to odhadem tak hodinu času. Jinak Delta bez připomínek, servis na palubě byl OK, obrazovky v sedadlech i v návazném spoji s B737-800, snad jen, že 2 změnili gate v Atlantě těsně před nástupem, což vyvolalo trochu zmatku, ale to jení nic neobvyklého.


Odpovědět