Atlanta

kenny007
Nováček
Nováček
Příspěvky: 4
Registrován: 20. 11. 2009, 17:44
Stav: Offline

Atlanta

Příspěvek od kenny007 »

Ahoj,
za tři týdny se chystám s rodinou na dovču na Floridu,letenky jsem si objednal přímo přes Deltu,jde o let Mnichov-Atlanta-Miami a po stejné ose zpět.Jen jsem netušil,že si budu muset dát v Atlantě znovu odbavit kufry (tedy,zda je pravda,co se píše zde na foru :wink: ). Takže jsem si našel co nejkratší časy přestupů v ATL. Cestou tam je to 2:05 hod a zpět se jedná o 1:00h !!!
1. je možné to vůbec čistě teoreticky stihnout??
2. probíhá stejná procedura odbavování i při cestě z USA (tedy opět si v Atlantě vyzvednout kufry a znova je odbavit do Mnichova) ??
3.bílou kartu mám odevzdat při zpáteční cestě už v Miami nebo až v Atlantě?
Předem díky za pomoc


dydzej
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 686
Registrován: 28. 01. 2009, 01:34
Bydliště: PU
Stav: Offline

Re: -ATLANTA-

Příspěvek od dydzej »

Z vlastnich zkusenosti s prestupy z TATL letu na domestic lety na letisti v Atlante by 2 hodiny na letu do USA mely stacit. Vsechny lety z Evropy pristavaji na Councourse E, kde je umisteno imigracni oddeleni. Samozrejme je to o stesti, jestli nebude zpozdeni na priletu v ATL treba 30 min a jak dlouha fronta na imigracnim zrovna bude, ale co jsem ted byl behem 6 tydnu dvakrat v USA, tak to pokazde na imigracnim dost odsejpalo, dokonce v tom prvnim pripade, kdy se vytvorila docela dlouha fronta, tak byli non-residents posilani i k prepazkam pro US-residents, kde uz bylo mezitim volno. Takze byla videt snaha, aby se ten proces vstupu do USA zbytecne neprotahoval. Pak uz jen na spravnem pasu vyzvednout kufry, odevzdat celni prohlaseni a kufry zase odevzdat na tranzitni prepazce. Kufry by uz mely mit z Mnichova tag az do cilove destinace na Floride, takze jde opravdu jen o to odevzdat jej na tranzitni prepazce a o vic se uz nestarat. Pak je treba si uz jen zkontrolovat, zda se od doby odbaveni v Mnichove nezmenil gate pro navazujici let a prejet podzemnim vlackem z Concourse E na ten spravny (A, B, C nebo D). Jinak na zpatecni ceste se na prestupu v Atlante uz o kufry nestarate, jsou odbaveny opet az do cilove destinace a uvidite je tedy az v Mnichove. Cast formulare I-94 (pokud jedete jeste na viza), ktery budete mit prichyceny v pase, by vam meli oddelat az na letisti, ze ktereho budete opoustet uzemi USA, tzn az v Atlante a to pri nastupu do letadla. Jinak na te zpatecni ceste by zase ta hodina na prestup mohla stacit, jen to nebude na zadne dlouhe zdrzovani se s obcerstvenim a duty free :).

kenny007
Nováček
Nováček
Příspěvky: 4
Registrován: 20. 11. 2009, 17:44
Stav: Offline

Re: -ATLANTA-

Příspěvek od kenny007 »

dydzej píše:Z vlastnich zkusenosti s prestupy z TATL letu na domestic lety na letisti v Atlante by 2 hodiny na letu do USA mely stacit. Vsechny lety z Evropy pristavaji na Councourse E, kde je umisteno imigracni oddeleni. Samozrejme je to o stesti, jestli nebude zpozdeni na priletu v ATL treba 30 min a jak dlouha fronta na imigracnim zrovna bude, ale co jsem ted byl behem 6 tydnu dvakrat v USA, tak to pokazde na imigracnim dost odsejpalo, dokonce v tom prvnim pripade, kdy se vytvorila docela dlouha fronta, tak byli non-residents posilani i k prepazkam pro US-residents, kde uz bylo mezitim volno. Takze byla videt snaha, aby se ten proces vstupu do USA zbytecne neprotahoval. Pak uz jen na spravnem pasu vyzvednout kufry, odevzdat celni prohlaseni a kufry zase odevzdat na tranzitni prepazce. Kufry by uz mely mit z Mnichova tag az do cilove destinace na Floride, takze jde opravdu jen o to odevzdat jej na tranzitni prepazce a o vic se uz nestarat. Pak je treba si uz jen zkontrolovat, zda se od doby odbaveni v Mnichove nezmenil gate pro navazujici let a prejet podzemnim vlackem z Concourse E na ten spravny (A, B, C nebo D). Jinak na zpatecni ceste se na prestupu v Atlante uz o kufry nestarate, jsou odbaveny opet az do cilove destinace a uvidite je tedy az v Mnichove. Cast formulare I-94 (pokud jedete jeste na viza), ktery budete mit prichyceny v pase, by vam meli oddelat az na letisti, ze ktereho budete opoustet uzemi USA, tzn az v Atlante a to pri nastupu do letadla. Jinak na te zpatecni ceste by zase ta hodina na prestup mohla stacit, jen to nebude na zadne dlouhe zdrzovani se s obcerstvenim a duty free :).

Díky moc,jen abych byl totálně připraven :) tak ještě dotazy. Pásy s kufry jsou hned za imigračníma úředníkama?Jak daleko zhruba je to potom s kuframa k tranzitní přepážce a kterých cedulek je nejlépe se držet? :D Nedá se zabloudit cestou k tranzitnímu vláčku?Jsou obrazovky s odlety už třeba u pásů s kufry a je u nich označen i ten Concourse (to slovo mě nějak děsí,bojím se abych netrefil nějakej concourse-exit atl city :? ) A poslední,jedeme 4 dva mají klasická víza ,dva ESTA, formuláře I-94 dostanou snad všichni stejné,nebo ne??

dydzej
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 686
Registrován: 28. 01. 2009, 01:34
Bydliště: PU
Stav: Offline

Re: -ATLANTA-

Příspěvek od dydzej »

kenny007 píše:
dydzej píše:Z vlastnich zkusenosti s prestupy z TATL letu na domestic lety na letisti v Atlante by 2 hodiny na letu do USA mely stacit. Vsechny lety z Evropy pristavaji na Councourse E, kde je umisteno imigracni oddeleni. Samozrejme je to o stesti, jestli nebude zpozdeni na priletu v ATL treba 30 min a jak dlouha fronta na imigracnim zrovna bude, ale co jsem ted byl behem 6 tydnu dvakrat v USA, tak to pokazde na imigracnim dost odsejpalo, dokonce v tom prvnim pripade, kdy se vytvorila docela dlouha fronta, tak byli non-residents posilani i k prepazkam pro US-residents, kde uz bylo mezitim volno. Takze byla videt snaha, aby se ten proces vstupu do USA zbytecne neprotahoval. Pak uz jen na spravnem pasu vyzvednout kufry, odevzdat celni prohlaseni a kufry zase odevzdat na tranzitni prepazce. Kufry by uz mely mit z Mnichova tag az do cilove destinace na Floride, takze jde opravdu jen o to odevzdat jej na tranzitni prepazce a o vic se uz nestarat. Pak je treba si uz jen zkontrolovat, zda se od doby odbaveni v Mnichove nezmenil gate pro navazujici let a prejet podzemnim vlackem z Concourse E na ten spravny (A, B, C nebo D). Jinak na zpatecni ceste se na prestupu v Atlante uz o kufry nestarate, jsou odbaveny opet az do cilove destinace a uvidite je tedy az v Mnichove. Cast formulare I-94 (pokud jedete jeste na viza), ktery budete mit prichyceny v pase, by vam meli oddelat az na letisti, ze ktereho budete opoustet uzemi USA, tzn az v Atlante a to pri nastupu do letadla. Jinak na te zpatecni ceste by zase ta hodina na prestup mohla stacit, jen to nebude na zadne dlouhe zdrzovani se s obcerstvenim a duty free :).

Díky moc,jen abych byl totálně připraven :) tak ještě dotazy. Pásy s kufry jsou hned za imigračníma úředníkama?Jak daleko zhruba je to potom s kuframa k tranzitní přepážce a kterých cedulek je nejlépe se držet? :D Nedá se zabloudit cestou k tranzitnímu vláčku?Jsou obrazovky s odlety už třeba u pásů s kufry a je u nich označen i ten Concourse (to slovo mě nějak děsí,bojím se abych netrefil nějakej concourse-exit atl city :? ) A poslední,jedeme 4 dva mají klasická víza ,dva ESTA, formuláře I-94 dostanou snad všichni stejné,nebo ne??


Osobne si myslim, ze se zabloudit neda, je to tam dobre znacene, musis sledovat cedulky Tranzit. Jinak ty vzdalenosti mezi imigracnim, pasy s kufry a tranzitem pro kufry jsou kratke. Navic vzdy pujde spousta lidi pred vami i za vami, Atlanta je obrovske tranzitni letiste, takze staci je jen nasledovat. Pokud jde zrovna hodne lidi, tak to tam jeste zamestnanci letiste rozdeluji na Tranzit a Exit skupiny cestujicich :). Pro jistotu pro predstavu pripojuji odkaz na zjednoduseny planek letiste (http://www.delta.com/traveling_checkin/ ... tlanta.jsp). Pro navstevniky USA s vizy plati bily formular I-94, pro navstevniky s ESTA potom zeleny I-94W, obsah je vicemene podobny, ale je treba si vzit od palubniho personalu spravny formular. Vzdy se ale ptaji, zda cestujete s vizy nebo bez nich.

Zlin142
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2049
Registrován: 21. 01. 2004, 00:53
Bydliště: LKHK
Stav: Offline

Re: -ATLANTA-

Příspěvek od Zlin142 »

zelený I-94W (bezvízový styk) vs. bílý I-94

:arrow: http://amsterdam.usconsulate.gov/upload ... _front.jpg


vita
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1812
Registrován: 06. 09. 2004, 21:57
Stav: Offline

Re: -ATLANTA-

Příspěvek od vita »

Zrovna teda mě se podařilo v Atlantě stát s kuframa ve špatné frontě...pokud si to správně pamatuji, tak jakoby přímo proti vám, když vejdete do té haly je security, vpravo vedle ni je ta přepážka na znovuodbavení zavazadel (respektive ten černoch, co je dává na pás) a úplně po pravé straně, jakoby naproti tomu je odbavení když zmeškáte let...a tam jsem stál :-)

Dvě hodiny na přestup bych si netroufnul, my tedy byli hotový za 40 minut i s vystáním blbé fronty, ale to bylo v době, kdy se žádní nigerijci nepokoušeli odpálit v letadle...
Hodina při letu z USA v pohodě, pokud ten let nemá zpoždění...přestup v Atlantě je luxusní, sice nečekejte letiště s fontánama, japonskýma zahradama a červeným kobercem, interiér je dost nic moc, ale jinak je to parádní vzdušný přístav....škoda, že jste už asi svou cestu absolvovali a měli jen hodinu na přestup, jinak bych vám doporučil v prstu E před odletem navštívit úžasné čínské bistro PandaExpress :-)

dydzej
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 686
Registrován: 28. 01. 2009, 01:34
Bydliště: PU
Stav: Offline

Re: -ATLANTA-

Příspěvek od dydzej »

vita píše:Zrovna teda mě se podařilo v Atlantě stát s kuframa ve špatné frontě...pokud si to správně pamatuji, tak jakoby přímo proti vám, když vejdete do té haly je security, vpravo vedle ni je ta přepážka na znovuodbavení zavazadel (respektive ten černoch, co je dává na pás) a úplně po pravé straně, jakoby naproti tomu je odbavení když zmeškáte let...a tam jsem stál :-)

Dvě hodiny na přestup bych si netroufnul, my tedy byli hotový za 40 minut i s vystáním blbé fronty, ale to bylo v době, kdy se žádní nigerijci nepokoušeli odpálit v letadle...
Hodina při letu z USA v pohodě, pokud ten let nemá zpoždění...přestup v Atlantě je luxusní, sice nečekejte letiště s fontánama, japonskýma zahradama a červeným kobercem, interiér je dost nic moc, ale jinak je to parádní vzdušný přístav....škoda, že jste už asi svou cestu absolvovali a měli jen hodinu na přestup, jinak bych vám doporučil v prstu E před odletem navštívit úžasné čínské bistro PandaExpress :-)


Musim jen souhlasit, ze ATL je dost dobre misto na prestup, kdyz uz jej clovek na uzemi USA musi absolvovat (nemoznost letet na misto urceni primo z Evropy). V poslednich trech letech jsem pomerne casto absolvoval cestu PRG-IND a v porovnani s JFK byl prestup v ATL neskutecny luxus. A Panda Express na Ecku je fajn, diky tipu v jinem vlaknu zde na foru, myslim ze dokonce primo od Tebe, jsem si ho uz tehdy ulozil do podvedomi.

kenny007
Nováček
Nováček
Příspěvky: 4
Registrován: 20. 11. 2009, 17:44
Stav: Offline

Re: -ATLANTA-

Příspěvek od kenny007 »

dydzej píše:
vita píše:Zrovna teda mě se podařilo v Atlantě stát s kuframa ve špatné frontě...pokud si to správně pamatuji, tak jakoby přímo proti vám, když vejdete do té haly je security, vpravo vedle ni je ta přepážka na znovuodbavení zavazadel (respektive ten černoch, co je dává na pás) a úplně po pravé straně, jakoby naproti tomu je odbavení když zmeškáte let...a tam jsem stál :-)

Dvě hodiny na přestup bych si netroufnul, my tedy byli hotový za 40 minut i s vystáním blbé fronty, ale to bylo v době, kdy se žádní nigerijci nepokoušeli odpálit v letadle...
Hodina při letu z USA v pohodě, pokud ten let nemá zpoždění...přestup v Atlantě je luxusní, sice nečekejte letiště s fontánama, japonskýma zahradama a červeným kobercem, interiér je dost nic moc, ale jinak je to parádní vzdušný přístav....škoda, že jste už asi svou cestu absolvovali a měli jen hodinu na přestup, jinak bych vám doporučil v prstu E před odletem navštívit úžasné čínské bistro PandaExpress :-)


Musim jen souhlasit, ze ATL je dost dobre misto na prestup, kdyz uz jej clovek na uzemi USA musi absolvovat (nemoznost letet na misto urceni primo z Evropy). V poslednich trech letech jsem pomerne casto absolvoval cestu PRG-IND a v porovnani s JFK byl prestup v ATL neskutecny luxus. A Panda Express na Ecku je fajn, diky tipu v jinem vlaknu zde na foru, myslim ze dokonce primo od Tebe, jsem si ho uz tehdy ulozil do podvedomi.


Tak vse jsem zvladnul snad za tricet minut,takze i diky zdejsim radam vse bez nejmensich problemu.Ani nevim jak by se tam dalo zabloudit,vozicek s kuframa na prestup me zamestnanci letiste utrhli od ruky a hnali me dal,pokud se tam clovek na chvili nekde zastavi,uz ho zenou dal zamestnanci letiste,kterycg tam je silene mnozstvi (to u nas uz bybyla v ramci uspor na platy manageru davno polovina propustena..:-).) Cernej chlapik ktery nahanel lidi do ruznych front na celni odbaveni ten byl uplne v transu :-). Oba prestupy jsem mel na concourse H,takze Pandu jsem nevyzkousel,ale hlady jsem neumrel,takze ok.Diky vsem za rady.

vita
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1812
Registrován: 06. 09. 2004, 21:57
Stav: Offline

Re: -ATLANTA-

Příspěvek od vita »

kenny007 píše:
dydzej píše:
vita píše:Zrovna teda mě se podařilo v Atlantě stát s kuframa ve špatné frontě...pokud si to správně pamatuji, tak jakoby přímo proti vám, když vejdete do té haly je security, vpravo vedle ni je ta přepážka na znovuodbavení zavazadel (respektive ten černoch, co je dává na pás) a úplně po pravé straně, jakoby naproti tomu je odbavení když zmeškáte let...a tam jsem stál :-)

Dvě hodiny na přestup bych si netroufnul, my tedy byli hotový za 40 minut i s vystáním blbé fronty, ale to bylo v době, kdy se žádní nigerijci nepokoušeli odpálit v letadle...
Hodina při letu z USA v pohodě, pokud ten let nemá zpoždění...přestup v Atlantě je luxusní, sice nečekejte letiště s fontánama, japonskýma zahradama a červeným kobercem, interiér je dost nic moc, ale jinak je to parádní vzdušný přístav....škoda, že jste už asi svou cestu absolvovali a měli jen hodinu na přestup, jinak bych vám doporučil v prstu E před odletem navštívit úžasné čínské bistro PandaExpress :-)


Musim jen souhlasit, ze ATL je dost dobre misto na prestup, kdyz uz jej clovek na uzemi USA musi absolvovat (nemoznost letet na misto urceni primo z Evropy). V poslednich trech letech jsem pomerne casto absolvoval cestu PRG-IND a v porovnani s JFK byl prestup v ATL neskutecny luxus. A Panda Express na Ecku je fajn, diky tipu v jinem vlaknu zde na foru, myslim ze dokonce primo od Tebe, jsem si ho uz tehdy ulozil do podvedomi.


Tak vse jsem zvladnul snad za tricet minut,takze i diky zdejsim radam vse bez nejmensich problemu.Ani nevim jak by se tam dalo zabloudit,vozicek s kuframa na prestup me zamestnanci letiste utrhli od ruky a hnali me dal,pokud se tam clovek na chvili nekde zastavi,uz ho zenou dal zamestnanci letiste,kterycg tam je silene mnozstvi (to u nas uz bybyla v ramci uspor na platy manageru davno polovina propustena..:-).) Cernej chlapik ktery nahanel lidi do ruznych front na celni odbaveni ten byl uplne v transu :-). Oba prestupy jsem mel na concourse H,takze Pandu jsem nevyzkousel,ale hlady jsem neumrel,takze ok.Diky vsem za rady.


Na jakým Concourse? Co já si pamatuju, tak Atlanta má T-A-B-C-D a E :-/

viki
Nováček
Nováček
Příspěvky: 4
Registrován: 30. 01. 2011, 07:18
Stav: Offline

Re: -ATLANTA-

Příspěvek od viki »

[/quote] Tak vse jsem zvladnul snad za tricet minut,takze i diky zdejsim radam vse bez nejmensich problemu.Ani nevim jak by se tam dalo zabloudit,vozicek s kuframa na prestup me zamestnanci letiste utrhli od ruky a hnali me dal,pokud se tam clovek na chvili nekde zastavi,uz ho zenou dal zamestnanci letiste,kterycg tam je silene mnozstvi (to u nas uz bybyla v ramci uspor na platy manageru davno polovina propustena..:-).) Cernej chlapik ktery nahanel lidi do ruznych front na celni odbaveni ten byl uplne v transu :-). Oba prestupy jsem mel na concourse H,takze Pandu jsem nevyzkousel,ale hlady jsem neumrel,takze ok.Diky vsem za rady.[/quote]

Poletím 28.2. a na přestup mám 1.40 h - jsou fronty i v zimním období ?
Letíme dále DL již malým letadlem vnitrostátní linku a slyšela jsem, že v případě zpozdění si předá DL mezi sebou zprávu a někdy chvilku čekají - je to pravda?
Já jedu ještě na platné vízum a maminka na bezvízový program ESTA - můžeme jít společně k imigračnímu úředníkovi, nebo je to rozdělené? Může mi někdo poradit?

Dík za odpověď :)

flyingblue
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5478
Registrován: 16. 12. 2008, 14:31
Bydliště: up in the air
Stav: Offline

Re: -ATLANTA-

Příspěvek od flyingblue »

viki píše:Poletím 28.2. a na přestup mám 1.40 h - jsou fronty i v zimním období ?
Letíme dále DL již malým letadlem vnitrostátní linku a slyšela jsem, že v případě zpozdění si předá DL mezi sebou zprávu a někdy chvilku čekají - je to pravda?
Já jedu ještě na platné vízum a maminka na bezvízový program ESTA - můžeme jít společně k imigračnímu úředníkovi, nebo je to rozdělené? Může mi někdo poradit?

Dík za odpověď :)


Fronty neres, Delta se o vas postara. Bud tam bude cekat nejaky pomocnik s ceduli nebo poletite dalsim letem.

Jestli jste jedna rodina, jdete tam spolecne. Budou se mozna ptat, proc mate kazda jiny doklad, ale pokud mate rozumny duvod (jako treba ze mas vizum z minula), tak je to zajimat nebude. Pamatuj, ze imigracni uredniky zajima predevsim to, zda se tam nenechas zamestnat nebo nebudes pachat tretsnou cinnost.

viki
Nováček
Nováček
Příspěvky: 4
Registrován: 30. 01. 2011, 07:18
Stav: Offline

Re: -ATLANTA-

Příspěvek od viki »

flyingblue píše:
viki píše:Poletím 28.2. a na přestup mám 1.40 h - jsou fronty i v zimním období ?
Letíme dále DL již malým letadlem vnitrostátní linku a slyšela jsem, že v případě zpozdění si předá DL mezi sebou zprávu a někdy chvilku čekají - je to pravda?
Já jedu ještě na platné vízum a maminka na bezvízový program ESTA - můžeme jít společně k imigračnímu úředníkovi, nebo je to rozdělené? Může mi někdo poradit?

Dík za odpověď :)


Fronty neres, Delta se o vas postara. Bud tam bude cekat nejaky pomocnik s ceduli nebo poletite dalsim letem.

Jestli jste jedna rodina, jdete tam spolecne. Budou se mozna ptat, proc mate kazda jiny doklad, ale pokud mate rozumny duvod (jako treba ze mas vizum z minula), tak je to zajimat nebude. Pamatuj, ze imigracni uredniky zajima predevsim to, zda se tam nenechas zamestnat nebo nebudes pachat tretsnou cinnost.


Moc děkuji za odpověď.
Já mám ještě platné vízum z minulé návštěvy, ale bohužel mamince už skončila platnost, proto má bezvízový ESTA.
Budou na nás na konečné čekat příbuzní, tak by mi jich bylo líto, kdyby museli čekat další hodiny. Přes den to ještě jde, ale v noci je čekání nepříjemné.

Sledovala jsem jsem dnešní let, kterým budeme za 4 týdny letět my, a má 40 minut zpozdění. Tak doufám, že nás to nepotká :)

Ještě jednou díky

flyingblue
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5478
Registrován: 16. 12. 2008, 14:31
Bydliště: up in the air
Stav: Offline

Re: -ATLANTA-

Příspěvek od flyingblue »

viki píše:
flyingblue píše:
viki píše:Poletím 28.2. a na přestup mám 1.40 h - jsou fronty i v zimním období ?
Letíme dále DL již malým letadlem vnitrostátní linku a slyšela jsem, že v případě zpozdění si předá DL mezi sebou zprávu a někdy chvilku čekají - je to pravda?
Já jedu ještě na platné vízum a maminka na bezvízový program ESTA - můžeme jít společně k imigračnímu úředníkovi, nebo je to rozdělené? Může mi někdo poradit?

Dík za odpověď :)


Fronty neres, Delta se o vas postara. Bud tam bude cekat nejaky pomocnik s ceduli nebo poletite dalsim letem.

Jestli jste jedna rodina, jdete tam spolecne. Budou se mozna ptat, proc mate kazda jiny doklad, ale pokud mate rozumny duvod (jako treba ze mas vizum z minula), tak je to zajimat nebude. Pamatuj, ze imigracni uredniky zajima predevsim to, zda se tam nenechas zamestnat nebo nebudes pachat tretsnou cinnost.


Moc děkuji za odpověď.
Já mám ještě platné vízum z minulé návštěvy, ale bohužel mamince už skončila platnost, proto má bezvízový ESTA.
Budou na nás na konečné čekat příbuzní, tak by mi jich bylo líto, kdyby museli čekat další hodiny. Přes den to ještě jde, ale v noci je čekání nepříjemné.

Sledovala jsem jsem dnešní let, kterým budeme za 4 týdny letět my, a má 40 minut zpozdění. Tak doufám, že nás to nepotká :)

Ještě jednou díky


Zavolejte jim z automatu na letisti. Nebo muzou sledovat prilety a odlety na webu letiste v atlante.

Dnesni let nema s tim za mesic moc spolecneho :-)

viki
Nováček
Nováček
Příspěvky: 4
Registrován: 30. 01. 2011, 07:18
Stav: Offline

Re: -ATLANTA-

Příspěvek od viki »

Děkuji :)

viki
Nováček
Nováček
Příspěvky: 4
Registrován: 30. 01. 2011, 07:18
Stav: Offline

Re: -ATLANTA-

Příspěvek od viki »

Cesta i přestup dopadl dobře, přestože jsme měli 2 hodiny při příletu zpoždění ( 5x jsme nalítávali, než dostal pilot souhlas k přistání ).
Na imigračním to byla 5 minutová záležitost :) a letadlo na které jsme měli přestoupit na nás skoro 2 hodiny čekalo.
Atlanta je opravdu letiště s přehledným a rychlým přestupem.

Děkuji všem za informace


Odpovědět