Tokyo Narita NRT

whiskey
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 4157
Registrován: 17. 08. 2007, 12:03
Stav: Offline

Re: Tokyo Narita NRT

Příspěvek od whiskey »

Globik píše:
14. 12. 2023, 00:59
Přebukováno, bye bye Flying honu :cry:
Už mi stačilo letos, že jsem kvůli frontě na pasovce na ORD nestihl navazující let a celý výlet se rozsypal.
Globik píše:
13. 12. 2023, 17:57
Pánové, začínáte mě přesvědčovat, abych místo toho, že se po skoro 5 letech proletím A380, poprvé v životě poletím s ANA a poprvé v životě ve Flying honu livery, letenku zruším a poletím s Hawaiian A330 na přímém letu HNL-KIX. :?
Na přestup mám totiž jen 95 minut a je to poslední let z Narity do Itami ten den.
mas JR Pass, mal si letiet Honu, sadnut na NEX a na Tokyo Station prestupit na Tokaido Shinkansen...


Globik
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5916
Registrován: 04. 01. 2004, 11:53
Oblíbené typy letadel: B767, Cessna 208
Pohlaví: muž
Bydliště: Honolulu
Stav: Offline

Re: Tokyo Narita NRT

Příspěvek od Globik »

whiskey píše:
15. 12. 2023, 15:27
Globik píše:
14. 12. 2023, 00:59
Přebukováno, bye bye Flying honu :cry:
Už mi stačilo letos, že jsem kvůli frontě na pasovce na ORD nestihl navazující let a celý výlet se rozsypal.
Globik píše:
13. 12. 2023, 17:57
Pánové, začínáte mě přesvědčovat, abych místo toho, že se po skoro 5 letech proletím A380, poprvé v životě poletím s ANA a poprvé v životě ve Flying honu livery, letenku zruším a poletím s Hawaiian A330 na přímém letu HNL-KIX. :?
Na přestup mám totiž jen 95 minut a je to poslední let z Narity do Itami ten den.
mas JR Pass, mal si letiet Honu, sadnut na NEX a na Tokyo Station prestupit na Tokaido Shinkansen...
Teď už nemohl.
1) Byl to award od UA, který už není k dispozici, takže jsem to nemohl změnit.
EDIT: teď koukám, že HNL-NRT k dispozici je, i v Želvě, ale za 47.500 UA mil v Y (saver award), já to měl až do Osaky za 30. To bych jim stejně nedal. Ten HA do KIX mám za 35k HA mil.
2) Budu v Japonsku 23 kalendářních dní, JR pass je maximálně na 21 dní, na konci by mi chyběl.

jencik
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 825
Registrován: 23. 03. 2014, 15:03
Bydliště: SIN
Stav: Offline

Re: Tokyo Narita NRT

Příspěvek od jencik »

Podla mna si to mal skusit, predsa len Japonsko ma trochu lepsiu kulturnu uroven ako TSA- u ktorych ma clovek pocit, ze je ten posledny, na kom zalezi.
Chapem, ze z americkeho hladiska vyzera idealna procedura inak, navyse ak sa na Narite prakticky neda medzi 000-600 nocovat ani airside, tak si zvolil danu moznost. Snad niekedy nabuduce, prajem pekne sviatky a uzi si Japonsko.

Globik
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5916
Registrován: 04. 01. 2004, 11:53
Oblíbené typy letadel: B767, Cessna 208
Pohlaví: muž
Bydliště: Honolulu
Stav: Offline

Re: Tokyo Narita NRT

Příspěvek od Globik »

jencik píše:
21. 12. 2023, 11:53
Podla mna si to mal skusit, predsa len Japonsko ma trochu lepsiu kulturnu uroven ako TSA- u ktorych ma clovek pocit, ze je ten posledny, na kom zalezi.
Chapem, ze z americkeho hladiska vyzera idealna procedura inak, navyse ak sa na Narite prakticky neda medzi 000-600 nocovat ani airside, tak si zvolil danu moznost. Snad niekedy nabuduce, prajem pekne sviatky a uzi si Japonsko.
Děkuju! Krásné Vánoce všem!


Odpovědět