Seouln / Incheon

dedik77
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 86
Registrován: 30. 01. 2012, 20:40
Stav: Offline

Re: Seouln / Incheon

Příspěvek od dedik77 »

Ahoj,

link je aktivný http://www.airport.kr/iiacms/pageWork.i ... 1202020600 a návod najdeš v podobe obrázkov.

Erik

Postup_1.jpg


uplne dole na www vyber: RESERVATION
uplne dole na www vyber: RESERVATION


uvidíme sa v ICN :-)
uvidíme sa v ICN :-)


Zlin142
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2049
Registrován: 21. 01. 2004, 00:53
Bydliště: LKHK
Stav: Offline

Re: Seouln / Incheon

Příspěvek od Zlin142 »

dedik77 píše: Otazka: ak je bonusovka v economy, mozem poziadat o vstup do KAL Lounge za priplatok? Nie som kartickar... Kolko to stoji?


KAL loni dával na svoje letenky 50% slevu na vlez do salónku v ICN tzn. za nějakých 22-25 USD, kdesi jsem měl v záložkách uložený odkaz ale nemůžu to teď najít.

dedik77 píše: Ak ano, kolko mi cca potrva navrat k gate - resp. ci su tam imigracne oddelenia a pod. Nikdy som takyto let s Hub mimo Europu neabsolvoval

Imigrační tam samozřejmě je ale jde to obvykle velmi svižně. Hlavně si ale zkontroluj číslo gate navazujícího letu, pokud to je třímístné číslo, tak to znamená ještě přejíždět vláčkem na satelitní terminál a na pohodový přesun bych počítal spíš 40 minut.

Obrázek

Janur
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 153
Registrován: 15. 07. 2009, 13:45
Stav: Offline

Re: Seouln / Incheon

Příspěvek od Janur »

dedik77: diky moc. Abych nevypadal jak uplnej blbec, tak v ten den, kdy jsem se ptal, ta první obrazovka HanaTour vypadal jinak :)

dedik77
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 86
Registrován: 30. 01. 2012, 20:40
Stav: Offline

Re: Seouln / Incheon

Příspěvek od dedik77 »

Janur píše:dedik77: diky moc. Abych nevypadal jak uplnej blbec, tak v ten den, kdy jsem se ptal, ta první obrazovka HanaTour vypadal jinak :)


Pohoda, ved forum je o tom :) Kedy letis?

Janur
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 153
Registrován: 15. 07. 2009, 13:45
Stav: Offline

Re: Seouln / Incheon

Příspěvek od Janur »

dedik77 píše:
Janur píše:dedik77: diky moc. Abych nevypadal jak uplnej blbec, tak v ten den, kdy jsem se ptal, ta první obrazovka HanaTour vypadal jinak :)


Pohoda, ved forum je o tom :) Kedy letis?


:)
24 rijen tam, 7 listopad zpatky. Tu tour si davam po ceste tam.


poplis
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 56
Registrován: 27. 04. 2011, 19:36
Stav: Offline

Re: Seouln / Incheon

Příspěvek od poplis »

nevite zda bude dostupne tour na letisti i v roce 2014 ? co jsem naposledy cetl,tak psali do konce roku...

padre22
Vítěz kategorie Když cesta je cíl 2013
Vítěz kategorie Když cesta je cíl 2013
Příspěvky: 56
Registrován: 06. 03. 2009, 14:25
Stav: Offline

Re: Seouln / Incheon

Příspěvek od padre22 »

poplis píše:nevite zda bude dostupne tour na letisti i v roce 2014 ? co jsem naposledy cetl,tak psali do konce roku...


Ano je :-), dokonce jsou informace na jejich webu přehlednější.

Globik
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5905
Registrován: 04. 01. 2004, 11:53
Oblíbené typy letadel: B767, Cessna 208
Pohlaví: muž
Bydliště: Honolulu
Stav: Offline

opuštění letiště

Příspěvek od Globik »

Z tohoto jsem jelen. To se týká občanů, kteří mají jinak vízovou povinnost (kromě těch 11 nežádoucích zemí)? Je nějaký problém individuálně vylézt z letiště, dělat si co chci a pak se vrátit na navazující let? A pokud pojedu na organizovaný výlet, tak se mě jako českého občana ten poplatek 10 dolarů netýká?

http://www.airport.kr/contents/pa/en/c/ ... 50_POP.jsp

No-Visa Entry for Foreigners in Transit (Eligible person)

※ Foreigner who transfer at the Incheon international Airport to the home country or third country, and participates in the Transit Tour Program.
Each transit tour passenger is to pay 10 US dollars or 10,000 won (Korean currency) as an entry-procedure fee.
Service hours for applying for transit tour: 09:00~18:00(Passenger who want to join 8 am Seoul city tour. or Yonggungsa temple tour is not able to participate.)
The location of the transit tour office; immigration section B near Koeanair desk of the 2nd floor of the passenger terminal
In case that any transit tour applicants are rejected to enter Korea by the immigration, they are advised to contact the non-visa transit tour counters located at immigration section B (and G) of the 2nd floor of the passenger terminal.
Private tour or railroad tour is not allowed.
※ All the transit tour passengers are required to accompany the Korean tour guide all through the tour.
Non-visa entry permit ceases to be valid the moment each tour is over so the transit tour passengers are to depart from Korea right after the tour.
The citizens of the following 11 countries are not allowed the transit tour.
① Afghanistan ② Cuba ③ Ghana ④ Iran ⑤ Iraq ⑥ Kosovo ⑦ Macedonia ⑧ Nigeria ⑨ Palestine ⑩ Sudan ⑪ Syria
It is possible that any non-visa transit tour passenger(s) may not be allowed to enter Korea if any problem occurs in the course of the
Korea's immigration inspection.

whiskey
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 4145
Registrován: 17. 08. 2007, 12:03
Stav: Offline

Re: Seouln / Incheon

Příspěvek od whiskey »

so slovenskym pasom som normalne vysiel von, prenocoval v meste na hoteli a pokracoval dalsi den letom domov (2009). Podla mna to iste bude s ceskym pasom, pozri si stranku ceskeho MZV, ci potrebujes viza do Korejskej republiky, a ak nie, tak normalne chod cez imigracne von a mas vlastny tour :)

Tonda 2
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 657
Registrován: 16. 08. 2004, 20:54
Bydliště: Praha a Rožnov p/R
Stav: Offline

Re: Seouln / Incheon

Příspěvek od Tonda 2 »

Několikrát jsme vylezli, jednou jsme i spali u letiště 2012,2013,2015,

Globik
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5905
Registrován: 04. 01. 2004, 11:53
Oblíbené typy letadel: B767, Cessna 208
Pohlaví: muž
Bydliště: Honolulu
Stav: Offline

Re: Seouln / Incheon

Příspěvek od Globik »

Díky, pánové. Čeští občané samozřejmě bezvízový styk mají. Rád bych asi absolvoval jeden organizovaný výlet, doufám, že tedy těch 10 dolarů po mně nebudou chtít.
Btw.jak je to daleko pěšky v centru od nádraží k nějakým zajímavým místům?

velpa.66
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 280
Registrován: 26. 08. 2012, 17:49
Stav: Offline

Re: Seouln / Incheon

Příspěvek od velpa.66 »

Globik píše:Díky, pánové. Čeští občané samozřejmě bezvízový styk mají. Rád bych asi absolvoval jeden organizovaný výlet, doufám, že tedy těch 10 dolarů po mně nebudou chtít.
Btw.jak je to daleko pěšky v centru od nádraží k nějakým zajímavým místům?


Dest dolarů je za vstupné do královského paláce a za oběd v centru města. Budeš ho platit v hotovosti před tůrou na přepážce na letišti.

Globik
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5905
Registrován: 04. 01. 2004, 11:53
Oblíbené typy letadel: B767, Cessna 208
Pohlaví: muž
Bydliště: Honolulu
Stav: Offline

Re: Seouln / Incheon

Příspěvek od Globik »

velpa.66 píše:
Globik píše:Díky, pánové. Čeští občané samozřejmě bezvízový styk mají. Rád bych asi absolvoval jeden organizovaný výlet, doufám, že tedy těch 10 dolarů po mně nebudou chtít.
Btw.jak je to daleko pěšky v centru od nádraží k nějakým zajímavým místům?


Dest dolarů je za vstupné do královského paláce a za oběd v centru města. Budeš ho platit v hotovosti před tůrou na přepážce na letišti.

Deset dolarů je entry-procedure fee.
Navíc je jasně uvedeno:
Tour Conditions
All of regular tours include tour guide, tour bus. Just enjoy a Korea Transit Tour for free.
Excluded entrance fee, Lunch, please come at tour reception desk. We will give a receipt.

A ne každý výlet obsahuje Královský palác a oběd, např.tento:
1hours Tour
YOUNG-
GUNGSA
TEMPLE
Airport→Yonggungsa Temple(30')→Airport
Tour-Schedule 1st.07:00~05:00 / 2nd.08:00~09:00 / 3rd.11:00~12:00 / 4th.12:00~13:00 / 5th.14:00~15:00

velpa.66
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 280
Registrován: 26. 08. 2012, 17:49
Stav: Offline

Re: Seouln / Incheon

Příspěvek od velpa.66 »

Je pravda že záleží kterou tůru si vybereš.
Já byl na dvouhodinové noční.Ta byla zdarma , ale vstupenku na noční prohlídku paláce jsem si platil kartou na pokladně.
Pak jsem byl na šestihodinové denní a tam jsem "připlácel" deset dolarů.
To je má zkušenost.


Odpovědět