Miami

Kamyl
Kapitán
Kapitán
Oblíbené typy letadel: B747, A330
Pohlaví: muž
Kontaktovat uživatele:
Status: Offline

Miami

Příspěvekod Kamyl » 04. 05. 2011, 09:32

No koukal jsem, jestli tu uz neni podobne tema a nenasel jsem, tak snad nezakladam duplicitni vlakno... :)

Nevite nekdo,jak to je s prestupem v MIA? Ohledne zavazadel, trensfer desk, prechodu mezi terminaly, atd.? Je to jako jinde v na US letistich, ze si budem muset za imigracnim vyzvednout bagly, jako bychom v MIA koncili a znova je podat nekde na transfer desk? (pokud nam je taliani v MXP neztrati :) )

Letime PRG-MXP-MIA-JFK, do MIA priletime s Alitalii, pokracujem za 2,5 hodky s Deltou na JFK. Vse vystaveno na jednu rezervaci, takze predpokladam, ze si budem moct v PRG odbavit zavazadla az do JFK.

Diky...

Night fly
Kapitán
Kapitán
Kontaktovat uživatele:

Re: Miami

Příspěvekod Night fly » 04. 05. 2011, 09:45

Jako kdekoliv jinde v USA: v MIA si budes muset kufry vyzvednout, projit celnici a odevzdat je k re-checku. Bez ohledu na to, ze je budes mit ex PRG otagovane az do JFK.

Ulafme
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class

Příspěvekod Ulafme » 05. 05. 2011, 00:43

Doporučuji co nejrychleji vystřelit z letadla, v MIA jsem zažil naprosto nejúděsnější immigration ze všech letišť v USA. A vzhledem ke společnostem a destinacím, které přistávají na South Terminal se ani není co divit :)

Kamyl
Kapitán
Kapitán
Oblíbené typy letadel: B747, A330
Pohlaví: muž
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Kamyl » 05. 05. 2011, 13:18

Dikes moc za odpovedi. Takze nejak logicky predpokladam, ze na JFK jako domestic flight uz pujdeme uplne mimo jakekoli imigracni prepazky rovnou k baglum... :?:

honzeek1
Cestující Business Class
Cestující Business Class

Příspěvekod honzeek1 » 05. 05. 2011, 15:07

Ulafme píše:Doporučuji co nejrychleji vystřelit z letadla, v MIA jsem zažil naprosto nejúděsnější immigration ze všech letišť v USA. A vzhledem ke společnostem a destinacím, které přistávají na South Terminal se ani není co divit :)

Svata pravda, naposledy v breznu to trvalo pres hodinu nez jsme prosli, co naplat ze LH priletela predcasne... radeji absolvovat imigracni v ATL a pak uz jen priskok...

tiburon
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)

Příspěvekod tiburon » 19. 01. 2018, 14:26

Již dlouho zde žádný dotaz nepadl a nepředpokládám, že by se změnilo něco k lepšímu. Pro jistotu, než přestup v MIA úplně vyřadím, se chci znalých zeptat s jakým časem počítat na přestup z Jižní Ameriky do Londýna? Nejlevnější let má jen 1:46 a to je předpokládám málo, natož se dvěma relativně malými dětmi. A současně 1:30 na LHR na cestě z PRG do MIA? To je také málo, že?
Cestuji tímto směrem relativně často, ale zásadně mimo USA, tentokrát je však rozdíl v ceně letenek natolik citelný, že mne to donutilo uvažovat o výjimce.
Pokud vůbec uvažovat s přestupem v USA, které tamní v úvahu přicházející letiště je nejpřijatelnější (nejméně nepřátelské)?
Děkuji moc.

MarcosFT
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Oblíbené typy letadel: B747, E145, B753

Příspěvekod MarcosFT » 19. 01. 2018, 17:15

Muze to byt win win a vsechno jit podle planu nebo taky naopak. Vsechno se bude odvijet od imigracniho. Vcera jsem odlital z MIA s AA v dobe, kdy chodi lidi pres security na let BA a bylo to prekvapive rychle. LHR je kapitola sama o sobe, z T3 na T5 za hodinu a pul samozrejme jde, ale vse musi jit podle planu a musis mit trochu stesti na jinak ohavnou proceduru security check na T5...

Zpět na “Mimoevropská letiště”