ESTA

Odpovědět
nevazsa
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 32
Registrován: 20. 06. 2010, 11:41
Stav: Offline

ESTA

Příspěvek od nevazsa »

chtel bych se zeptat kdyz jsem si minulej rok vyrizoval ESTU, ktera plati az do 2012 tak jestli staci jen ten papir o schvaleni z lonska a nebo jestli musim znovu zaktualizovat informace o letech a miste pobytu ??? diky za Vase zkusenosti


nevazsa
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 32
Registrován: 20. 06. 2010, 11:41
Stav: Offline

Re: ESTA

Příspěvek od nevazsa »

aha tak jsem to nejspise nasel na ministerstvu vnitra .....


Žádost systému ESTA může být aktualizovaná před každou cestou, tak aby odrážela skutečný program.

gr09
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1106
Registrován: 03. 01. 2011, 14:55
Stav: Offline

Re: ESTA

Příspěvek od gr09 »

Navic je to primo na hlavni strance esty
https://esta.cbp.dhs.gov/esta/

bubo
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 482
Registrován: 14. 06. 2005, 14:09
Stav: Offline

Re: ESTA

Příspěvek od bubo »

aktualizovat to sice muzes, ale asi neni proc - ja jsem si ji taky udelal nekdy loni letel az tento tyden a nikdo po me nic nechtel, ani cislo ani nic a uz ani nevim, jakou adresu jsem tam tehdy vyplnil. Vyhoda je, ze se uz na palube eroplanu nevyplnuji 2 formulare, ale jenom jeden - ten pro celniky.

firefly
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 601
Registrován: 17. 06. 2009, 20:15
Pohlaví: žena
Bydliště: PRG
Stav: Offline

Re: ESTA

Příspěvek od firefly »

V srpnu mi vypršela dvouletá ESTA, během těch 2 let jsem byla v USA asi 6x a nic jsem neaktualizovala, ani není potřeba mít vytisknuté potvrzení, všechny údaje jsou na biometrickém pase. Asi 14 dnů před datem vypršení ESTA mi dokonce poslali upozornění a odkaz na stránku, kde se o ESTA žádá. Vyplnila jsem tedy novou žádost ( prodloužení nelze) a během pár minut jsem měla další dvouletou ESTA hotovou.


Odpovědět