Houston ( IAH)

Odpovědět
firefly
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 601
Registrován: 17. 06. 2009, 20:15
Pohlaví: žena
Bydliště: PRG
Stav: Offline

Houston ( IAH)

Příspěvek od firefly »

Prosím, máte někdo nějaké zkušenosti s letištěm Houston? V říjnu tam mám přestup, přiletím z LAS a dál pokračuji do FRA. Na přestup mám skoro 3 hodiny, to bude asi OK, spíš mě zajímá, co tam dělat, nějaké vaše tipy, doporučení...
Děkuji.


flyingblue
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5478
Registrován: 16. 12. 2008, 14:31
Bydliště: up in the air
Stav: Offline

Houston ( IAH)

Příspěvek od flyingblue »

Ze strechy parkoviste se da fotit provoz :-)

Night fly
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3039
Registrován: 13. 05. 2005, 09:25
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Houston ( IAH)

Příspěvek od Night fly »

IAH je pekne letiste, i kdyz dost velike, navic ma propojenou airside (jednotlive "concourses" jsou pruchozi vnitrkem, na rozdil napr.od EWR, kde pri prestupu UA (dom.) -> LH (tj. z C na B) musis de facto vyjit ven a pak zase skrz security dovnitr). Z obchodu me tam naposledy zaujal napr.kramek se stribrnymi sperky a jinymi rukodelnymi vyrobky od mistnich Indianu. Jo a maji tam taky docela dobry bufac s kvalitnimi burgry. 3 hodiny jsou na prestup z domestic na int´l vic nez dost.

Night fly
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3039
Registrován: 13. 05. 2005, 09:25
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Houston ( IAH)

Příspěvek od Night fly »

No po pocatecni relativni spokojenosti s transfery na IAH zacinam pomalu menit nazor. Pri me posledni ceste pred covidem na IAH spadl system CBP a mel jsem co delat, abych stihnul za 3h30 prestoupit. Dnes v mezinarodnim terminalu v sektoru pro "zbytek sveta" (bez Global Entry) sice od pohledu neprilis dlouha fronta (jen asi 3x zatocena), ale postupne ubyvalo otevrenych prepazek. Kdyz jsem se asi po 40 minutach konecne dostal skrz, byla cela hala plna (tj.fronta zatocena cca 10x) a tohle vsechno procesovaly jen 2 (DVE) prepazky... A jestli neumreli, tak tam stoji doted :crazy:

honzeek1
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 354
Registrován: 12. 11. 2006, 11:19
Bydliště: PRG
Stav: Offline

Re: Houston ( IAH)

Příspěvek od honzeek1 »

Night fly píše:
09. 10. 2022, 22:50
No po pocatecni relativni spokojenosti s transfery na IAH zacinam pomalu menit nazor. Pri me posledni ceste pred covidem na IAH spadl system CBP a mel jsem co delat, abych stihnul za 3h30 prestoupit. Dnes v mezinarodnim terminalu v sektoru pro "zbytek sveta" (bez Global Entry) sice od pohledu neprilis dlouha fronta (jen asi 3x zatocena), ale postupne ubyvalo otevrenych prepazek. Kdyz jsem se asi po 40 minutach konecne dostal skrz, byla cela hala plna (tj.fronta zatocena cca 10x) a tohle vsechno procesovaly jen 2 (DVE) prepazky... A jestli neumreli, tak tam stoji doted :crazy:
Dobre vedet, dik


Odpovědět