Sydney

Odpovědět
outlier
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 360
Registrován: 20. 09. 2007, 18:02
Stav: Offline

Sydney

Příspěvek od outlier »

Ještě nemáme vlákno na žádné australská letiště, tak hned zakládám jedno na Sydney-Kingsford Smith.
http://www.sydneyairport.com.au/

Nemáte někdo tip, jak se za rozumnou cenu dostat z letiště do centra (Central St)? Našel jsem jen vlak za $15.40, to mi přijde docela drahé.


Honza
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 10
Registrován: 28. 04. 2009, 12:38
Stav: Offline

Re: Sydney

Příspěvek od Honza »

Mozna jede nejaky autobus.Na Bondi Junction jede od mezinarodniho terminalu cislo 400 a stoji 4,20(nebo 4,50), uz si nepamatuju presne.

outlier
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 360
Registrován: 20. 09. 2007, 18:02
Stav: Offline

Re: Sydney

Příspěvek od outlier »

Díky, z Bondi Junction se asi dá jet všude a nebude to taková zajížďka. Ještě zkusím zjistit, jestli něco nejede přímo...

Turnhouse
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 28
Registrován: 02. 04. 2008, 16:17
Stav: Offline

ranní check-in

Příspěvek od Turnhouse »

Neznáte prosím někdo v okolí letiště hotel, kam by se dalo zacheckovat už ráno? Vidím samé s checkinem ve 14 hod. Díky

flyingblue
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5478
Registrován: 16. 12. 2008, 14:31
Bydliště: up in the air
Stav: Offline

Re: ranní check-in

Příspěvek od flyingblue »

Turnhouse píše:Neznáte prosím někdo v okolí letiště hotel, kam by se dalo zacheckovat už ráno? Vidím samé s checkinem ve 14 hod. Díky


To vidis spravne.


alesesl
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2862
Registrován: 27. 02. 2004, 05:55
Oblíbené typy letadel: vrtulove letadla
Pohlaví: muž
Bydliště: Praha Zapad
Stav: Offline

Re: ranní check-in

Příspěvek od alesesl »

Turnhouse píše:Neznáte prosím někdo v okolí letiště hotel, kam by se dalo zacheckovat už ráno? Vidím samé s checkinem ve 14 hod. Díky


Staci do toho hotelu zavolat a zeptat se, jestli by bylo mozne se ubytovat uz rano, pokud mas brzky prilet. Verim, ze pokud maji volno, tak ti vyhovi. Alespon mne vzdycky vyhoveli na ruznych letistich.

mattsun
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 162
Registrován: 20. 08. 2014, 01:50
Stav: Offline

Re: Sydney

Příspěvek od mattsun »

pani, nemate tu prosim skusenost kolko trva imigracny proces na letisku v Sydney a teda kolko by mi cca mohlo trvat dostat sa von pred letisko od pristania lietadla? ( pre upresnenie letim v C takze ratam ze budem vystupovat z lietadla medzi prvymi a budem mat len prirucnu batozinu )

ide o to ze som dostal od Qatar-u zdarma voucher na vyuzitie "chauffeur drive" ich partnerskej firmy Blackline a treba tam vyplnit da sa povedat presny cas kedy ma auto cakat. Skoda by to bolo nevyuzit :) Vopred dakujem

georgo
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 106
Registrován: 01. 03. 2010, 21:36
Bydliště: PRG
Stav: Offline

Re: Sydney

Příspěvek od georgo »

Leteli jsme v prosinci v C Asiany a ty nam dali voucher na fast track pres imigracni. S vyzvednutim baglu to bylo cca 20 min.
Naposledy upravil(a) georgo dne 23. 01. 2018, 18:28, celkem upraveno 1 x.

mattsun
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 162
Registrován: 20. 08. 2014, 01:50
Stav: Offline

Re: Sydney

Příspěvek od mattsun »

georgo, dakujem. Dam si teda rezervu a objednam to hodku od planovane priletu...a ak budem mat cas navyse, sadnem si v pohode dovtedy na kavicku a pockam.

Turnhouse
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 28
Registrován: 02. 04. 2008, 16:17
Stav: Offline

Re: ranní check-in

Příspěvek od Turnhouse »

Turnhouse píše:Neznáte prosím někdo v okolí letiště hotel, kam by se dalo zacheckovat už ráno? Vidím samé s checkinem ve 14 hod. Díky


Nakonec jsem nikam nevolal, zabookoval jsem v Travelodge na King Street a ubytovali mě tam ochotně v 10:30. Samozřejmě je to subject to availability. Když jsem odcházel, prodloužili mi zdarma checkout do 12 (normální je do 11). Takže můžu doporučit, je to zřejmě dost nový hotel.


Odpovědět