Přestup GRU

Odpovědět
Zulu Charlie
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 242
Registrován: 19. 02. 2008, 19:13
Bydliště: letadla do OSR mi občas létají nad hlavou
Stav: Offline

Přestup GRU

Příspěvek od Zulu Charlie »

Zdravím, chtěl bych znalé věci požádat o informaci, jak probíhá přestup na GRU - přílet je s Iberií z MAD, pokračování s TAM do CNF. Obé by mělo proběhnout v rámci terminálu 1.

Zajímá mne, zda platí, že se po příletu vyzvedávají zavazadla, pak následuje celní kontrola a pak ??? Jinak čas na přestup je 5 hodin, takže nepředpokládám problém.

Děkuji za každou informaci.


MEA
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1884
Registrován: 18. 04. 2009, 18:29
Oblíbené typy letadel: DG-1000, VSO-10, C-101 Pegase, Jak-40,Li-2,Tu-134,Em-145,A-320,Ae-45,L-200
Pohlaví: muž
Bydliště: Svet
Stav: Offline

Re: Přestup GRU

Příspěvek od MEA »

Zulu Charlie píše:Zdravím, chtěl bych znalé věci požádat o informaci, jak probíhá přestup na GRU - přílet je s Iberií z MAD, pokračování s TAM do CNF. Obé by mělo proběhnout v rámci terminálu 1.

Zajímá mne, zda platí, že se po příletu vyzvedávají zavazadla, pak následuje celní kontrola a pak ??? Jinak čas na přestup je 5 hodin, takže nepředpokládám problém.

Děkuji za každou informaci.


ja som tam sice prestupoval ale nepamatam si podrobnosti na sto pero. zeby starnem? batozinu zrejme bude treba vyzdvihnut a znova odovzdat ale 5h je cista pohoda...

Night fly
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3039
Registrován: 13. 05. 2005, 09:25
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Přestup GRU

Příspěvek od Night fly »

Letenkari prosim - nedari se mi vygooglit tabulku MCT na GRU. Zejmena potrebuji MCT pro kombinaci INT-DOM. Dekuji.

MarcosFT
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 709
Registrován: 10. 06. 2014, 21:30
Oblíbené typy letadel: B747, E145, B753
Bydliště: Hong Kong
Stav: Offline

Re: Přestup GRU

Příspěvek od MarcosFT »

1h 30m

Night fly
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3039
Registrován: 13. 05. 2005, 09:25
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Přestup GRU

Příspěvek od Night fly »

MarcosFT píše:1h 30m


Diky


Odpovědět