John F. Kennedy (New York)

Globik
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5906
Registrován: 04. 01. 2004, 11:53
Oblíbené typy letadel: B767, Cessna 208
Pohlaví: muž
Bydliště: Honolulu
Stav: Offline

Re: John F. Kennedy (New York)

Příspěvek od Globik »

misob píše:Globik: No neviem, ja som v Queense býval týždeň a okrem Queensboro bridge mi tam nič zaujímavé neprišlo. Táto časť NYC by sa dala nazvať mestom auto a pneu servisov :D

Mám opačný názor. Třeba Astoria nebo Flushing. Není tam nic architektonicky zajímavého, ale je to zajímavé etnicky a vším s tím spojeným - obchůdky, restaurace, hospody,...


misob
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 121
Registrován: 21. 03. 2015, 00:30
Oblíbené typy letadel: CR7, E170
Pohlaví: muž
Stav: Offline

Re: John F. Kennedy (New York)

Příspěvek od misob »

Flushing som nevidel, to je pravda. Po absolvovaní skoro 2-hodinovej okružnej jazdy Queensom (v snahe nájsť konečne WallMart) som usúdil, že tam už asi nič zaujímavého nebude :)

Globik
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5906
Registrován: 04. 01. 2004, 11:53
Oblíbené typy letadel: B767, Cessna 208
Pohlaví: muž
Bydliště: Honolulu
Stav: Offline

Re: John F. Kennedy (New York)

Příspěvek od Globik »

misob píše:Flushing som nevidel, to je pravda. Po absolvovaní skoro 2-hodinovej okružnej jazdy Queensom (v snahe nájsť konečne WallMart) som usúdil, že tam už asi nič zaujímavého nebude :)

Aha... :roll:

dejavu
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 980
Registrován: 09. 10. 2004, 04:24
Pohlaví: muž
Stav: Offline

Re: John F. Kennedy (New York)

Příspěvek od dejavu »

Flushing - skvělé asijské restaurace. Je to docela příjemná čtvrť.

Misa
Nováček
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: 12. 10. 2016, 13:42
Stav: Offline

Re: John F. Kennedy (New York)

Příspěvek od Misa »

Dobrý den,
mám dotaz, čeká mě cesta do Portorika s přestupem na JFK cca 18 hodin, za tento čas už se dá něco málo v NY stihnout a okouknout, otázka je, mám možnost opustit letiště na cca den a pak se vrátit, jaká víza potřebuji klasické ESTA? Dají se pohodlně uložit zavazadla na JFK v nějakém Luggage Store? To samé na cestě zpět přes Atlantu, zda je možné při dlouhé čekací době mezi lety opoustit letiště. Díky za odpověď.


beardie
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1074
Registrován: 08. 10. 2011, 18:58
Bydliště: BRQ
Stav: Offline

Re: John F. Kennedy (New York)

Příspěvek od beardie »

ano, staci ESTA, batozinu si mozes rovno odbavit na let do Portorika

Misa
Nováček
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: 12. 10. 2016, 13:42
Stav: Offline

Re: John F. Kennedy (New York)

Příspěvek od Misa »

Super, děkuji za odpověď.
Stačí tedy vyřízení ESTY, pohovor na imigračním mě stejně asi nemine i v případě, že jedu na dva týdny dovolenou Portoriko?

pepa007
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3026
Registrován: 01. 11. 2004, 11:33
Oblíbené typy letadel: CRJ900, A320, A346, A350, B757
Bydliště: Olomouc
Stav: Offline

Re: John F. Kennedy (New York)

Příspěvek od pepa007 »

Misa píše:Super, děkuji za odpověď.
Stačí tedy vyřízení ESTY, pohovor na imigračním mě stejně asi nemine i v případě, že jedu na dva týdny dovolenou Portoriko?


"pohovoru na imigračním" se nevyhne nikdo kdo leze ven - jsou tam prostě přepážky, kterýma musí projít každej, obvykle se tě jen zeptají na důvod a délku návštěvy a udělají fotku a otisky prstů.

envy
Nováček
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: 13. 10. 2016, 08:40
Stav: Offline

Re: John F. Kennedy (New York)

Příspěvek od envy »

AHoj rezervoval jsem letenku přes skyscanner, který použil GoToGate. Letenky mám z PRG-BERLIN-JFK a samá cesta zpět s Air Berlin. Nemohu letět, letenku nemám pojištěnou. GoToGate, který rezervaci udělali říkají, že mi nic nevrátí. Máte s tím někdo zkušenosti, jak se tomu bránit. Samotná air berlin říká, že refundace by mohla být, ale musím se domluvit s GotoGate. Letím až 10.11.2016. GoToGate také říkají, že nemohu ani změnit cestující. Prostě cena propadá, pokud nepoletím. Díky za zkušenosti a odpovědi.


Odpovědět