Bowlingové koule

Pan Am
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1822
Registrován: 08. 01. 2003, 21:50
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od Pan Am »

Tak bowlingovým koulím v kabině letadla asi ozdvonilo, co myslíte? (takové oživení tématu :-))


smoula
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 20
Registrován: 07. 08. 2006, 21:32
Bydliště: Hranice
Stav: Offline

Příspěvek od smoula »

to mi zatím nehrozí, jenom mě napadlo, jak by se vůbec někdo takový prošel dveřmi. Já vážím jenom 50kg.

American
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 795
Registrován: 08. 07. 2003, 21:03
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od American »

smoula píše:to mi zatím nehrozí, jenom mě napadlo, jak by se vůbec někdo takový prošel dveřmi. Já vážím jenom 50kg.
takovýhle cesťáci jsou problém. jednou jedna pani žalovala Southwest Airlines, protože se nevešla na jednu sedačku, tak jí letuška sdělila, že si musí koupit ještě jednu. :lol: Prý jí to hrozně urazilo! No já Lady America. :lol: Měla štěstí, že letadlo nebylo plný. :wink: :lol:

PV
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1066
Registrován: 19. 02. 2005, 14:17
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od PV »

Pamatuju,je to pár let zpátky,že sem do Prahy přiletěl v rámci nějaké kampaně nějakej známej zápasník sumo. No a on si taky musel koupit celou dvojsedačku - tenkrát ještě v TU-134,protože ho byl prostě kus chlapa :wink:

American
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 795
Registrován: 08. 07. 2003, 21:03
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od American »

PV píše:Pamatuju,je to pár let zpátky,že sem do Prahy přiletěl v rámci nějaké kampaně nějakej známej zápasník sumo. No a on si taky musel koupit celou dvojsedačku - tenkrát ještě v TU-134,protože ho byl prostě kus chlapa :wink:
To se nedá hold nic dělat. Když jim tam naleze skupina klubu "Tlustí společně" tak můžou ze 737 udělat bizjet pro 50 lidí. Navíc když si někdo takový koupí letenku přes internet, nikdo ho nevidí a pak je plné letadlo, tak se tam prostě nevejde, ať chce nebo ne.


BB
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1211
Registrován: 28. 02. 2003, 13:19
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od BB »

American píše:
PV píše:Pamatuju,je to pár let zpátky,že sem do Prahy přiletěl v rámci nějaké kampaně nějakej známej zápasník sumo. No a on si taky musel koupit celou dvojsedačku - tenkrát ještě v TU-134,protože ho byl prostě kus chlapa :wink:
To se nedá hold nic dělat. Když jim tam naleze skupina klubu "Tlustí společně" tak můžou ze 737 udělat bizjet pro 50 lidí. Navíc když si někdo takový koupí letenku přes internet, nikdo ho nevidí a pak je plné letadlo, tak se tam prostě nevejde, ať chce nebo ne.


I kdyby si to kupoval v cestovce nebo v kanceláři letecké společnosti, nevím, jestli by se prodejce odvážil navrhnout, že by bylo vhodné přikoupit si ještě extraseat.

Eagle
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 343
Registrován: 21. 10. 2004, 11:14
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od Eagle »

No z USA letěl s ČSA taky jeden zápasník sumo a ten se nevešel do dveří na WC. Musela nastoupit plastiková flaška :D :D

kormidylko
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 131
Registrován: 20. 07. 2005, 04:49
Stav: Offline

Příspěvek od kormidylko »

Eagle píše:No z USA letěl s ČSA taky jeden zápasník sumo a ten se nevešel do dveří na WC. Musela nastoupit plastiková flaška :D :D


Na malou nebo na velkou?

Osobne bych preferoval vyresit tento problem jeste pred letem. Pak prijdete do letadla, hledate svoje misto a ono neni skoro videt. Obe operky nahore a zbyva asi tricet centimetru. Pri odbaveni se pekne posadit na zkusebni sedadlo, neco jako prirucni zavazadlo. A kdo neprojde tak resit.

American
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 795
Registrován: 08. 07. 2003, 21:03
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od American »

No ale když takový zápasník letí economy class, tak musí mít problém i s místem na nohy ne?

skater
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 706
Registrován: 08. 05. 2006, 21:13
Stav: Offline

Příspěvek od skater »

American píše:No ale když takový zápasník letí economy class, tak musí mít problém i s místem na nohy ne?


S místem na nohy v economy class mám i já, a to nejsem zápasník sumo... a bussiness nemám zas prašule..

Pavel
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2711
Registrován: 19. 01. 2003, 22:30
Stav: Offline

Příspěvek od Pavel »

skater píše:
American píše:No ale když takový zápasník letí economy class, tak musí mít problém i s místem na nohy ne?


S místem na nohy v economy class mám i já, a to nejsem zápasník sumo... a bussiness nemám zas prašule..


kdybyste viděli, jaké úpravy se museli udělat v letadle když letěla H. Růžičková (čest její památce) s dětmi z dětského domova o který pečovala....

Cherokee
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 446
Registrován: 18. 07. 2006, 18:34
Bydliště: BTS
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od Cherokee »

Mal som kolegu v USA a on je extremne velky, asi 5XL. Nerad lietal, ale ked musel letiet, ponukli mu, ci si zapne bezpecnostny pas. Nezapol, tak si musel kupit este jednu letenku, dostaval vsak na to zlavu. Neviem ako to je dnes, v mojom okruhu uz su iba normalne velkosti. Pokial viem, tak s tym zapinanim pasu to platilo u viacerych aeroliniek v USA. Tlsti americania sa sice odvolavali na diskriminaciu, ale letecke spolocnosti na bezpecnost. Co je viac?

VictorK
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 258
Registrován: 21. 02. 2006, 22:37
Bydliště: Praha
Stav: Offline

Příspěvek od VictorK »

Abych tez pridal jednu pikantni historku, na nejake lince (myslim BA) ye sev.Ameriky se nejaka vetsi pani zasekla na toalete a nesla utrhnout. Splachla si totiz pod sebou, jenze ta toaleta mela splachovani vakuove...! :D :!: Musela proto vydrzet nekolik hodin pokusu o vysvobozeni ze stranz stewardu a hlasite podpory ze strany cestujicich. Protoze nic nepomahalo, vysvobodili ji az na zemi, kdyz zvenku otevreli prislusny ventil. Pak asi jeste dlouho nechodila v kratasech. :wink:

American
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 795
Registrován: 08. 07. 2003, 21:03
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od American »

VictorK píše:Abych tez pridal jednu pikantni historku, na nejake lince (myslim BA) ye sev.Ameriky se nejaka vetsi pani zasekla na toalete a nesla utrhnout. Splachla si totiz pod sebou, jenze ta toaleta mela splachovani vakuove...! :D :!: Musela proto vydrzet nekolik hodin pokusu o vysvobozeni ze stranz stewardu a hlasite podpory ze strany cestujicich. Protoze nic nepomahalo, vysvobodili ji az na zemi, kdyz zvenku otevreli prislusny ventil. Pak asi jeste dlouho nechodila v kratasech. :wink:


To přistávala na záchodě? No jen jestli si to nepřibarvuješ. :twisted:

smoula
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 20
Registrován: 07. 08. 2006, 21:32
Bydliště: Hranice
Stav: Offline

Příspěvek od smoula »

o tom jsem slyšela, jestli se díváte na bořiče mýtů (kanál Discovery), tak tam to testovali, myslim, že zjistili, že je to možné.


Odpovědět