Seznam odletových poplatků letišť

Odpovědět
jakudo
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 17
Registrován: 28. 09. 2010, 13:29
Stav: Offline

Seznam odletových poplatků letišť

Příspěvek od jakudo »

Zdravím,

Chtěl bych se zeptat, jestli někdo nevíte, kde by se dal sehnat seznam odletových poplatků, které musí společnosti platit za každého cestujícího letišti. Existuje vůbec nějaký takový seznam nebo si to letecké společnosti musí zjišťovat u každého letiště zvlášť?

Dík


jane
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1421
Registrován: 15. 10. 2006, 16:13
Stav: Offline

Re: Seznam odletových poplatků letišť

Příspěvek od jane »

Strejda Google poradil asi tak za pet sekund :) http://www.iata.org/services/finance/Pa ... -list.aspx

jakudo
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 17
Registrován: 28. 09. 2010, 13:29
Stav: Offline

Re: Seznam odletových poplatků letišť

Příspěvek od jakudo »

Strejdu googla jsem taky použil a tenhle odkaz našel. Už jsem jim i napsal, jestli můžou poslat vzorek toho, jak je ten dokument nabízený, protože kupovat něco za 3600USD je dost děsný a pekelně drahý (v případě koupě na slepo).
Neexistuje i jiný zdroj? Nemělo by to obsahovat každý AIP dané země? Ty se mi ale nedaři nalézt (nepotřebuji seznam skutečně všech letišť...).

jane
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1421
Registrován: 15. 10. 2006, 16:13
Stav: Offline

Re: Seznam odletových poplatků letišť

Příspěvek od jane »

Nevím, jaký objem dat potřebuješ a na co, já jsem si taxy zjišťovala přes Matrix, když si klikneš na detail letenky. Uznávám, že si takhle naklikávat každé letiště, jestli jich potřebuješ třeba sto, není ideální.

jakudo
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 17
Registrován: 28. 09. 2010, 13:29
Stav: Offline

Seznam odletových poplatků letišť

Příspěvek od jakudo »

Jj, okolo 100-150 evropských letišť a pouze odletové poplatky placené leteckými společnostmi za každého pasažéra. Nic vic. Takže od IATA za ten balík peněz by to bylo i dost zbytečné.

Ten Matrix je dobrej - bude to vopruz, ale dost mi to pomůže. Díky moc:)


Odpovědět