Pres Korsiku na ostrov Pantelleria s piratem na zadi (TR dokoncen)

alesesl
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2862
Registrován: 27. 02. 2004, 05:55
Oblíbené typy letadel: vrtulove letadla
Pohlaví: muž
Bydliště: Praha Zapad
Stav: Offline

Re: Pres Korsiku na ostrov Pantelleria s piratem na zadi (TR dokoncen)

Příspěvek od alesesl »

Fabo píše:
alesesl píše:
Fabo píše:Krasny ostrov, budu na nej muset myslet pro pristi leto :)


V Evrope jsou mraky takovych mist kam se da letecky dostat a jak priroda, tak more a plaze jsou poloprazdne od mas co jezdi do Chorvatska, Spanelska, Bulharska atd. Jeste kousek na jih je Lampedusa, ktera je v planu taky, snad pristi rok, pokud se podari zase neco chytit. A to nemluvim o desitkach malych ostrovu v Recku.


Jiste, ja je ovsem nejak zvlast nevyhledavam, spis se o tom jen doctu treba tady v TR, navic doted jsem nemel moc moznosti takovouto turistiku provozovat, stejnak vzlhledem k me lokaci a k mnozstvu volnych financi. Ted uz by melo byt oboji lepsi, tak snad nejak od zimy nejaky ten vylet bude. A nebo bych se klidne i pridal nekdy k vam, alespon mi odbremeni to vymyslet :D

PavelD píše:
alesesl píše:Jeste kousek na jih je Lampedusa, ktera je v planu taky, snad pristi rok, pokud se podari zase neco chytit. A to nemluvim o desitkach malych ostrovu v Recku.


Na Lampeduse bych nic chytit nechtel. A dej si pozor při plavání, aby tě někdo netahal z vody.


Zas takovy TR stylu "jak jsem dostal azyl v Nemecku" tu jeste nebyl :D


Tak pokud bude parta souhlasit, tak se pridat muzes, ale nevidim zadny duvod proc by to neslo


alesesl
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2862
Registrován: 27. 02. 2004, 05:55
Oblíbené typy letadel: vrtulove letadla
Pohlaví: muž
Bydliště: Praha Zapad
Stav: Offline

Re: Pres Korsiku na ostrov Pantelleria s piratem na zadi (TR dokoncen)

Příspěvek od alesesl »

patras píše:taky díky za objevení krásného ostrova s letištěm
mám dva dotazy: myslíš že by to tam bylo na dovolenou s dětmi? třeba týden? podle toho co sem četl tam není na moři ani jedna jediná pláž
a jaká je cenová hladina obecně? BB za 80 není úplně nejméně..
díky


Zalezi jak jsou deti velke, ale cokoliv do veku 5-7 let bych tam nebral. Plaze tam nejsou, voda je uzasna, ale jelikoz je ostrov sopecneho puvodu, tak plaze jsou lavovite. Zadny pozvolny pristup do vody, ale proste najednou zuch a 3m vody. Ale zase zalezi jak jsou deti zvykle. Videli jsme tam s Krystofem hodne deti okolo tohoto veku a koupali se, snorchlovali, lovili ryby a kraby bez problemu.

Co se tyce cen, urcite se da naji neco levnejsiho, pokud to booknes dopredu. Urcite je lepsi mit na ostrove pujcene auto, MHD jezdi sporadicky. Ale na to co jsme meli my, tech 80 eur je super cena. Bylo to kvalitni ubytovani, personal se snazil byt vzdycky napomocny. Ja bych to bral toto misto, jako si sem zajet se svoji babou na romantickou dovcu, vzit si fajn hotel, vecer chodit na veceri, pres den se koupat, nebo poznavat ostrov.

Odpovědět