Videotripreporty ve světě

Věděli jste, kdo je Casey Neistat?

Ano
10
33%
Ne
20
67%
 
Celkem hlasů: 30

whiskey
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 4146
Registrován: 17. 08. 2007, 12:03
Stav: Offline

Re: Videotripreporty ve světě

Příspěvek od whiskey »

Pravda, cocik je socka, Sam urcite vlastni automobil!


pachezz1
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 55
Registrován: 07. 04. 2017, 22:00
Stav: Offline

Re: Videotripreporty ve světě

Příspěvek od pachezz1 »

oboje má něco do sebe,
video musí být ale mnohem poutavěji zpracováno, zdá se mi.

Problém videa je, a teď obecně - ne jen u tripreportů, špatná zpětná dohledatelnost informací. To nám tu video v kombinaci se sociálníma sítěma poněkud zabíjí. Psaná forma na forech apod je v tomhle mnohem lepší (i přes snahu photobucketu fóra zabít)

Fabo
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3146
Registrován: 04. 01. 2007, 13:42
Bydliště: HAG
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Videotripreporty ve světě

Příspěvek od Fabo »

whiskey píše:Pravda, cocik je socka, Sam urcite vlastni automobil!


Slight OT: naposledy co sm videl, sa mu vo FRA tak zapacila Panamera, ze si jednu kupil aj domov :D

patras
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 93
Registrován: 19. 04. 2016, 15:49
Stav: Offline

Re: Videotripreporty ve světě

Příspěvek od patras »

díky za tip...na ty Caseyho reporty se dá fakt koukat...oproti klasickejm leteckejm geekům je to velmi osvěžující.
Vlastně mi tak trochu připomíná cocíka...taky takovej pankáč ve firstce...snad se cocík neurazí ;)

cocik
autor Trip reportu roku 2011, 2012, 2015; Nejlepší autor trip reportů 2011, 2012; vítěz kategorie Když cesta je cíl 2011, 2012, 2015
autor Trip reportu roku 2011, 2012, 2015; Nejlepší autor trip reportů 2011, 2012; vítěz kategorie Když cesta je cíl 2011, 2012, 2015
Příspěvky: 1689
Registrován: 12. 08. 2008, 05:05
Bydliště: CTU
Stav: Offline

Re: Videotripreporty ve světě

Příspěvek od cocik »

Hele, ono je to celkem jednoduchy. Ja jsem zkusil natocit faktickej report, kde jsem jenom recenzoval letadlo, ale prislo mi to strasne suchy (asi jako kdyz se clovek diva na Auto-Moto-Revue a pak se podiva na Top Gear). Takze ted tocim spis takovy freestyle veci, kde cestu smicham i s nejakou zajimavou aktivitou v destinaci. Treba ted jsem kupoval letenky na konec zari, kdy poletim do divoky exoticky destinace, kde to bude opravdu hodne o hubu, ale zaroven u toho kratce zrecenzuju Ethiopian Airlines.


whiskey
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 4146
Registrován: 17. 08. 2007, 12:03
Stav: Offline

Re: Videotripreporty ve světě

Příspěvek od whiskey »

cocik píše:Treba ted jsem kupoval letenky na konec zari, kdy poletim do divoky exoticky destinace, kde to bude opravdu hodne o hubu, ale zaroven u toho kratce zrecenzuju Ethiopian Airlines.

ved sa nehanbi, normalne napis, ze ides do Brna alebo do Bratislavy...

micaello
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1234
Registrován: 15. 04. 2013, 14:50
Oblíbené typy letadel: E145, A340, A350
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Videotripreporty ve světě

Příspěvek od micaello »

whiskey píše:
cocik píše:Treba ted jsem kupoval letenky na konec zari, kdy poletim do divoky exoticky destinace, kde to bude opravdu hodne o hubu, ale zaroven u toho kratce zrecenzuju Ethiopian Airlines.

ved sa nehanbi, normalne napis, ze ides do Brna alebo do Bratislavy...

Do Budějic!! :shh:

leokontra
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 65
Registrován: 09. 06. 2017, 21:17
Pohlaví: muž
Bydliště: Trenčín
Stav: Offline

Re: Videotripreporty ve světě

Příspěvek od leokontra »

Ak chcete vidiet poriadne video reporty tak si pozrite na youtube kanal Simply Aviation....su to dvaja mladi rakusaci co cestuju naozaj vela a uploaduju videa viackrat za tyzden. Sice je to vacsinou titulkovane ale ja si vzdy uzivam ich videa :wink:

prodejce
Prodejce
Prodejce
Příspěvky: 4294
Registrován: 14. 12. 2004, 11:51
Bydliště: na vejminku
Stav: Offline

Re: Videotripreporty ve světě

Příspěvek od prodejce »

Naprosto náhodou jsem narazil na tohoto nového pána, který se opravdu ale HODNĚ snaží:

https://www.youtube.com/channel/UC7IFZP ... Anw/videos

... je to ten klasický narcistní typ, který jsem tu již jednou zmiňoval: tzn. pán se sám na sebe moc rád dívá, rád hodně mluví do kamery a myslí si, že i my ostatní se na něj moc rádi díváme a že vypadá fakt dobře a kůl a že svět ho potřebuje vidět i na záchodě, protože i tam vypadá skvěle. To je řekl bych taková obecná definice narcistního reportu, který pojednává více o autorovi, než o tripu samotném a tento pán splňuje na 100%.

MarcosFT
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 709
Registrován: 10. 06. 2014, 21:30
Oblíbené typy letadel: B747, E145, B753
Bydliště: Hong Kong
Stav: Offline

Re: Videotripreporty ve světě

Příspěvek od MarcosFT »

Hm, pustil jsem si YYZ-FRA, po prichodu do salonku jsem to vypnul. Ta anglictina mi trha usi.

johnnybeverley
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 61
Registrován: 04. 01. 2014, 19:04
Bydliště: Glasgow
Stav: Offline

Re: Videotripreporty ve světě

Příspěvek od johnnybeverley »

MarcosFT píše:Hm, pustil jsem si YYZ-FRA, po prichodu do salonku jsem to vypnul. Ta anglictina mi trha usi.


Presne tak, nedá sa to počúvať, fejkovejší (a iritujúcejší) akcent som už dlho nezachytil. Čo to vlastne je?...Pozerateľné len bez zvuku, ale to rýchlo omrzí.

prodejce
Prodejce
Prodejce
Příspěvky: 4294
Registrován: 14. 12. 2004, 11:51
Bydliště: na vejminku
Stav: Offline

Re: Videotripreporty ve světě

Příspěvek od prodejce »

Mě napadlo jestli to nejsou investiční videa. Že si jako koupil všechny ty letenky, aby mohl nastartovat kanál na YT, ten vůbec nejvíc nejprémiovější že všech, a začít ho "monetizovat". To by byl teda megafail.

bureaucrat
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 151
Registrován: 25. 04. 2017, 12:53
Oblíbené typy letadel: A380
Pohlaví: muž
Bydliště: Královské Vinohrady
Stav: Offline

Re: Videotripreporty ve světě

Příspěvek od bureaucrat »

Monetizují nejspíš přes ten partnerský německý kanál, tam budou asi trochu úspěšnější. Ale co se týče tohoto pokusu expandovat na globální trh, taky jsem (nejen) kvůli akcentu skeptický. :D


Odpovědět