Balkánskou stezkou!

Roiman4
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 340
Registrován: 23. 10. 2017, 22:45
Oblíbené typy letadel: A340-600
B747-400
Pohlaví: muž
Bydliště: ZLN/PRG
Stav: Offline

Re: Balkánskou stezkou!

Příspěvek od Roiman4 »

Lkprak píše:
Děkuju :D Jsou tady šílenější, třeba ty od Alesesla nebo Airbuse380, tohle bylo na pohodu.

Určitě napiš, rád čtu jiný trireporty, hlavně ty, co mohou člověka inspirovat.

Letěl jsem z T1, z T2, pokud vím, létá jenom Easy Jet. Když tak koukám na mapu, tak myslím, že i z něj bude dobrý výhled na Alpy.


JJ, od Kryštofa jsem četl pár už :) JJ, Easy Jetem do MAN právě. Tak uvidíme i jaké bude počasí :D Díky.


Lkprak
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1320
Registrován: 26. 10. 2012, 15:46
Stav: Offline

Re: Balkánskou stezkou!

Příspěvek od Lkprak »

Roiman4 píše:
Lkprak píše:
Děkuju :D Jsou tady šílenější, třeba ty od Alesesla nebo Airbuse380, tohle bylo na pohodu.

Určitě napiš, rád čtu jiný trireporty, hlavně ty, co mohou člověka inspirovat.

Letěl jsem z T1, z T2, pokud vím, létá jenom Easy Jet. Když tak koukám na mapu, tak myslím, že i z něj bude dobrý výhled na Alpy.


JJ, od Kryštofa jsem četl pár už :) JJ, Easy Jetem do MAN právě. Tak uvidíme i jaké bude počasí :D Díky.


Držím palce :wave:

CheckFlyer
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 167
Registrován: 16. 10. 2016, 16:48
Stav: Offline

Re: Balkánskou stezkou!

Příspěvek od CheckFlyer »

Super, upřímně přečetl jsem si jen tu část s ČSA. :D A mile mě to potěšilo, je prostě nutné podotknout, že ikdyž ČSA nebude mít na palubě servis zdarma, prostě je to o něco jiná úroveň než lowcosty (ikdyž by mohlo být spoustu věcí lepších). I ta Vltava po přistání je prostě rozdíl.

Lkprak
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1320
Registrován: 26. 10. 2012, 15:46
Stav: Offline

Re: Balkánskou stezkou!

Příspěvek od Lkprak »

CheckFlyer píše:Super, upřímně přečetl jsem si jen tu část s ČSA. :D A mile mě to potěšilo, je prostě nutné podotknout, že ikdyž ČSA nebude mít na palubě servis zdarma, prostě je to o něco jiná úroveň než lowcosty (ikdyž by mohlo být spoustu věcí lepších). I ta Vltava po přistání je prostě rozdíl.


Upřímně...ta část o ČSA byla původně mnohem delší, byla tam celá úvaha o tom, v čem jsou ČSA jiné než nízkonákladovky. Ale nakonec jsem se to rozhodl výrazně zkrátit.
Na tuhle část cesty jsem se hodně těšil a jsem rád, že se podařila :D

Fabo
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3146
Registrován: 04. 01. 2007, 13:42
Bydliště: HAG
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Balkánskou stezkou!

Příspěvek od Fabo »

Hezky report.

Pred par tydny v nocnim vlaku z Kosic jsem se potkal s novym pilotem Wizzu, ted ma line training v Praze, a nejak od noveho roku ma nastoupit prave do Iasi. Fajn videt, jak to tam doopravdy vypada :) a treba i najit inspiraci do budoucna, Rumunsko mam osobne rad, ac jsem v nem zas tolik casu nestravil. Ale mam v planu to dohnat :)


Lkprak
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1320
Registrován: 26. 10. 2012, 15:46
Stav: Offline

Re: Balkánskou stezkou!

Příspěvek od Lkprak »

Fabo píše:Hezky report.

Pred par tydny v nocnim vlaku z Kosic jsem se potkal s novym pilotem Wizzu, ted ma line training v Praze, a nejak od noveho roku ma nastoupit prave do Iasi. Fajn videt, jak to tam doopravdy vypada :) a treba i najit inspiraci do budoucna, Rumunsko mam osobne rad, ac jsem v nem zas tolik casu nestravil. Ale mam v planu to dohnat :)



Díky moc :D

Tak město je to určitě hezké, slyšel jsem jen nějaké zvěsti o špatném navigačním vybavení letiště (zmiňoval jsem se o tom v TR), ale nějak jsem neověřoval, co je na tom pravdy.

Rumunsko je určitě zajímavá země a to jsem toho mnoho neviděl. Snad někdy příště.

alesesl
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2862
Registrován: 27. 02. 2004, 05:55
Oblíbené typy letadel: vrtulove letadla
Pohlaví: muž
Bydliště: Praha Zapad
Stav: Offline

Re: Balkánskou stezkou!

Příspěvek od alesesl »

Az na ty vlasy, a vlaky dobry TR ze zajimavych destinaci, ktere me v budoucnu urcite lakaji. Z Rumunska mam jenom procestovanou Kluz a v OTP jsem byl jen na letisti. Ty jejich regiony jsou hodne zajimave a maji co nabidnout urcite. Diky za TR.

Neuvazoval jsi letet VAR-SOF, vzdyt tam leta za par supu Bulgaria air?

Lkprak
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1320
Registrován: 26. 10. 2012, 15:46
Stav: Offline

Re: Balkánskou stezkou!

Příspěvek od Lkprak »

alesesl píše:Az na ty vlasy, a vlaky dobry TR ze zajimavych destinaci, ktere me v budoucnu urcite lakaji. Z Rumunska mam jenom procestovanou Kluz a v OTP jsem byl jen na letisti. Ty jejich regiony jsou hodne zajimave a maji co nabidnout urcite. Diky za TR.

Neuvazoval jsi letet VAR-SOF, vzdyt tam leta za par supu Bulgaria air?



Ahoj, díky za pochvalu :-)

Vlasy byl drobný úlet, snaha, jak si ozvláštnit dovolenou. Je ale fakt, že pak museli jít dolů hodně rychle, ten pohled do zrcadla byl šílený :D

Vlaky dobrý, zas to byl zajímavý zážitek a za ty prachy, co by člověk chtěl... To mluvím o Bulharsku, v Rumunsku mi to přišlo naprosto v pohodě. Mimochodem, v Rumunsku už pár let trvá obrovský boom soukromých dopravců, kteří často nahrazují to, na co státní CFR nestačí (a často nabízí i celkem zajímavé produkty - viz. http://zdopravy.cz/rumunsky-astra-trans ... nska-4528/)

O tom Bulgaria Air jsem samozřejmě uvažoval a velmi silně, hlavně mně lákala trasa Burgas - Sofia, ale tu na zimu (asi) přerušují. Letět z Varny do Sofie (nebo naopak) se mi jednak "nehodilo do plánů" a hlavně na dobu, kdy by to připadalo v úvahu, tam nebyly v plánu Embraery (které by mně lákaly), nýbrž Airbusy a kvůli nim se mi kompletně měnit plány nechtělo.


Odpovědět