Do Tokia za 2 kačky s Finnairem (TR komplet)

alesesl
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2862
Registrován: 27. 02. 2004, 05:55
Oblíbené typy letadel: vrtulove letadla
Pohlaví: muž
Bydliště: Praha Zapad
Stav: Offline

Re: Do Tokia za 2 kačky s Finnairem (TR komplet)

Příspěvek od alesesl »

Fabo píše:
alesesl píše:
Fabo píše:Dobrej report.

Salonek Menzies je kterej?
Pokud si dobre pamatuju, tak ze schodu/od vytahu bud jdes doleva k Erste/Mastercard/CSA, nebo se otocis v pravo vbok a pak jsou dva? Jeden nalevo a napravo?


Salonek menzies na T2 je ten, kdyz vyjdes po schodech nahoru a das se do leva. Je to salonek ktery vyuzivat AY, TP, SN a jeste jine spolecnosti. Tento salonek nemam moc v lasce, ale porad lepsi nez dratem do oka, jak se rika.


Hmm, tak ted nevim, bud myslis od schodu zvenci (zatimco ja myslel schody z tranzitu) nebo jsem ztracenej.
Kazdopadne Menzies asi bude ten salonek, co jsem chtel zkusit minule, na Diners, ale poslali me ze mam radeji jit do Erste Premier, kde mi Diners taky plati (v tom uz jsem predtim byl... a ano, Menzies je o hodne slabsi)


Projdes security na T2 a namiris si to smerem k prstu C. Asi po 50 m za security jsou schody nahoru/vytah. Vyjedes do 1. patra a nalevo je Erste Salonek a napravo je Menzies. Promin, uvedl jsem te v omyl v predchozim prispevku, spetl jsem si strany.

recepce vypada neco jak toto:
menzies
menzies


Fabo
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3146
Registrován: 04. 01. 2007, 13:42
Bydliště: HAG
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Do Tokia za 2 kačky s Finnairem (TR komplet)

Příspěvek od Fabo »

Jo, to je von, vodsad me poslali do Erste :D

Globik
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5905
Registrován: 04. 01. 2004, 11:53
Oblíbené typy letadel: B767, Cessna 208
Pohlaví: muž
Bydliště: Honolulu
Stav: Offline

Re: Do Tokia za 2 kačky s Finnairem (TR komplet)

Příspěvek od Globik »

alesesl píše:
Globik píše:Moc hezké, jako vždy!
Jeden dotaz - chutná Ti Warsteiner?


Diky. Na palubach LH Warsteiner rad uvitam, je to relativne pitelny pivo na zizen, ale pil jsem i lepsi piva.

Že považuješ Suntory za kvalitní pivo :) Přijde mi to totiž velmi podobný.

alesesl
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2862
Registrován: 27. 02. 2004, 05:55
Oblíbené typy letadel: vrtulove letadla
Pohlaví: muž
Bydliště: Praha Zapad
Stav: Offline

Re: Do Tokia za 2 kačky s Finnairem (TR komplet)

Příspěvek od alesesl »

Globik píše:
alesesl píše:
Globik píše:Moc hezké, jako vždy!
Jeden dotaz - chutná Ti Warsteiner?


Diky. Na palubach LH Warsteiner rad uvitam, je to relativne pitelny pivo na zizen, ale pil jsem i lepsi piva.

Že považuješ Suntory za kvalitní pivo :) Přijde mi to totiž velmi podobný.


Ono to bylo mozna asi tim, ze bylo podavano v podchlazene sklenici, bylo dobre nacepovane, studene a my meli zizen jak sub saharstvi vembloudi :lol: :lol: :lol:

whiskey
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 4145
Registrován: 17. 08. 2007, 12:03
Stav: Offline

Re: Do Tokia za 2 kačky s Finnairem (TR komplet)

Příspěvek od whiskey »

Pre mna je to vsetko level europivo, ci asahi, ci kirin, ci sapporo ci suntory. Ale stabna kultura, ktoru skoro vsade dodrzuju, s mrazenymi poharmi, dobre nacapovanym a vychladenym, atd. to cini v pohode konzumovatelnym.


MarcosFT
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 709
Registrován: 10. 06. 2014, 21:30
Oblíbené typy letadel: B747, E145, B753
Bydliště: Hong Kong
Stav: Offline

Re: Do Tokia za 2 kačky s Finnairem (TR komplet)

Příspěvek od MarcosFT »

Dobry report, jsem rad, ze ses konecne vydal nekam dal :D Japonsko me moc nenadchlo, nejlepší bylo asi Asahi. Kolik mil stala letenka ze Sanghaje? A jaky byl poplatek? Tady ty skoky po Asii s widebodies me vždycky strasne bavi.

misob
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 121
Registrován: 21. 03. 2015, 00:30
Oblíbené typy letadel: CR7, E170
Pohlaví: muž
Stav: Offline

Re: Do Tokia za 2 kačky s Finnairem (TR komplet)

Příspěvek od misob »

Výborný report, stručný, jasný a veľa fotiek. Akurát mi prišlo, že ste to chalani vzali fakt “na otočku”. Koľko dní ste tam vlastne strávili?

misob
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 121
Registrován: 21. 03. 2015, 00:30
Oblíbené typy letadel: CR7, E170
Pohlaví: muž
Stav: Offline

Re: Do Tokia za 2 kačky s Finnairem (TR komplet)

Příspěvek od misob »

Fabo píše:
alesesl píše:
Fabo píše:Dobrej report.

Salonek Menzies je kterej?
Pokud si dobre pamatuju, tak ze schodu/od vytahu bud jdes doleva k Erste/Mastercard/CSA, nebo se otocis v pravo vbok a pak jsou dva? Jeden nalevo a napravo?


Salonek menzies na T2 je ten, kdyz vyjdes po schodech nahoru a das se do leva. Je to salonek ktery vyuzivat AY, TP, SN a jeste jine spolecnosti. Tento salonek nemam moc v lasce, ale porad lepsi nez dratem do oka, jak se rika.


Hmm, tak ted nevim, bud myslis od schodu zvenci (zatimco ja myslel schody z tranzitu) nebo jsem ztracenej.
Kazdopadne Menzies asi bude ten salonek, co jsem chtel zkusit minule, na Diners, ale poslali me ze mam radeji jit do Erste Premier, kde mi Diners taky plati (v tom uz jsem predtim byl... a ano, Menzies je o hodne slabsi)


Fabo, pokiaľ to nie je tajné, aký typ Dinersu máš? Lebo môj vo verzii Pure vstup do salónikov neumožňuje. Vo VIE to vždy riešim MC.

alesesl
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2862
Registrován: 27. 02. 2004, 05:55
Oblíbené typy letadel: vrtulove letadla
Pohlaví: muž
Bydliště: Praha Zapad
Stav: Offline

Re: Do Tokia za 2 kačky s Finnairem (TR komplet)

Příspěvek od alesesl »

misob píše:Výborný report, stručný, jasný a veľa fotiek. Akurát mi prišlo, že ste to chalani vzali fakt “na otočku”. Koľko dní ste tam vlastne strávili?


Kdyz se podivas na datumy letu v TR< tak zjistis, jak dlouho jsem kde byli.

alesesl
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2862
Registrován: 27. 02. 2004, 05:55
Oblíbené typy letadel: vrtulove letadla
Pohlaví: muž
Bydliště: Praha Zapad
Stav: Offline

Re: Do Tokia za 2 kačky s Finnairem (TR komplet)

Příspěvek od alesesl »

whiskey píše:Pre mna je to vsetko level europivo, ci asahi, ci kirin, ci sapporo ci suntory. Ale stabna kultura, ktoru skoro vsade dodrzuju, s mrazenymi poharmi, dobre nacapovanym a vychladenym, atd. to cini v pohode konzumovatelnym.


Vsechno jsou to europiva, nektere lepsi nektere horsi. Ale pokud je dobre nacepovane, v podchlazene sklenici, tak ucel k zahnani zizne splni.

Mailand
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 192
Registrován: 01. 04. 2017, 12:27
Oblíbené typy letadel: A340, A380, B717
Pohlaví: muž
Bydliště: BRQ
Stav: Offline

Re: Do Tokia za 2 kačky s Finnairem (TR komplet)

Příspěvek od Mailand »

Hezký TR!
Ad. japonská whisky - jaký jste ochutnali a jak to šmakovalo?

alesesl
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2862
Registrován: 27. 02. 2004, 05:55
Oblíbené typy letadel: vrtulove letadla
Pohlaví: muž
Bydliště: Praha Zapad
Stav: Offline

Re: Do Tokia za 2 kačky s Finnairem (TR komplet)

Příspěvek od alesesl »

Mailand píše:Hezký TR!
Ad. japonská whisky - jaký jste ochutnali a jak to šmakovalo?


Diky, myslim, ze tu Fuji-Sankoru a pak Nikka. Nikka mi chutnala vic. Tu meli i v salonku v HEL.

Fabo
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3146
Registrován: 04. 01. 2007, 13:42
Bydliště: HAG
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Do Tokia za 2 kačky s Finnairem (TR komplet)

Příspěvek od Fabo »

misob píše:
Fabo píše:
alesesl píše:
Salonek menzies na T2 je ten, kdyz vyjdes po schodech nahoru a das se do leva. Je to salonek ktery vyuzivat AY, TP, SN a jeste jine spolecnosti. Tento salonek nemam moc v lasce, ale porad lepsi nez dratem do oka, jak se rika.


Hmm, tak ted nevim, bud myslis od schodu zvenci (zatimco ja myslel schody z tranzitu) nebo jsem ztracenej.
Kazdopadne Menzies asi bude ten salonek, co jsem chtel zkusit minule, na Diners, ale poslali me ze mam radeji jit do Erste Premier, kde mi Diners taky plati (v tom uz jsem predtim byl... a ano, Menzies je o hodne slabsi)


Fabo, pokiaľ to nie je tajné, aký typ Dinersu máš? Lebo môj vo verzii Pure vstup do salónikov neumožňuje. Vo VIE to vždy riešim MC.


Pure, asi. Saloniky si poctivo platim. A predtym som mal White, tusim? Este do toho vstupuje to, ze to je povodne karta korporatna.


Odpovědět