Hong Kong na upper decku

CheckFlyer
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 167
Registrován: 16. 10. 2016, 16:48
Stav: Offline

Re: Hong Kong na upper decku

Příspěvek od CheckFlyer »

Paráda, moc často nečtu trip reporty celé, ale u tohodle tomu tak bylo. V létě mě čeká upperdeck u 747-8I Lufthansa, tak se těším, možná něco z toho hodím i sem. :angel:


kowal
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 252
Registrován: 17. 04. 2012, 23:35
Stav: Offline

Re: Hong Kong na upper decku

Příspěvek od kowal »

Mně se kdysi povedlo, v době, kdy to ještě dávalo smysl, koupit někoho nepotřebnou výhru odněkud z plesu, dal jsem za to celých 510 Kč. Byla to OK Gold na dva roky, tak jsem jí daroval ženě, která hodně cestovala pracovně. Upgrady, salónky (ty jsme využívali i při společných cestách), míle navíc, byla to dobrá investice.
Já jsem vždy létal jen soukromě, ale taky jsem zvládnul pár statusů posbírat. A teď jsem přesedlal na QR, jejich cenová politika v C je občas hodně zajímavá, takže bych měl mít na začátku května Gold a počítám, že bych to mohl dotáhnout celkem bez problémů i na Platinum. Zatím opět jen soukromě, ale možná se to v nějaké dohledné době změní a nebudu si muset platit letenky z vlastní kapsy.

MarcosFT
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 709
Registrován: 10. 06. 2014, 21:30
Oblíbené typy letadel: B747, E145, B753
Bydliště: Hong Kong
Stav: Offline

Re: Hong Kong na upper decku

Příspěvek od MarcosFT »

CheckFlyer píše:Paráda, moc často nečtu trip reporty celé, ale u tohodle tomu tak bylo. V létě mě čeká upperdeck u 747-8I Lufthansa, tak se těším, možná něco z toho hodím i sem. :angel:


Určitě něco přidej, každý upper deck je unikát a dá se o tom číst pořád a pořád dokola.
kowal píše:Mně se kdysi povedlo, v době, kdy to ještě dávalo smysl, koupit někoho nepotřebnou výhru odněkud z plesu, dal jsem za to celých 510 Kč. Byla to OK Gold na dva roky, tak jsem jí daroval ženě, která hodně cestovala pracovně. Upgrady, salónky (ty jsme využívali i při společných cestách), míle navíc, byla to dobrá investice.
Já jsem vždy létal jen soukromě, ale taky jsem zvládnul pár statusů posbírat. A teď jsem přesedlal na QR, jejich cenová politika v C je občas hodně zajímavá, takže bych měl mít na začátku května Gold a počítám, že bych to mohl dotáhnout celkem bez problémů i na Platinum. Zatím opět jen soukromě, ale možná se to v nějaké dohledné době změní a nebudu si muset platit letenky z vlastní kapsy.


Já si první kartičku vylítal Silver u LH, což byla pro mě tenkrát v pubertě paráda. Salónky sice jen v přestupních hubech, ale i tak to stálo za to. K první zlaté kartě u OW jsem přišel jako slepý k houslím. Pak pomohli nějaké status matche a vylítání A3 Goldky a KLM Platinum, což bylo při mém počtu segmentů za rok opravdu jednoduché. Cestování bez karet by určitě nebylo tak příjemné, není nad to si mezi dlouhými lety dát sprchu, pivko a nesedět u gatu..a rozhodně bych bez karet tak nelítal :D

persona
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2130
Registrován: 24. 05. 2008, 12:26
Bydliště: BRQ
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Hong Kong na upper decku

Příspěvek od persona »

Velmi zajímavé. Asi bych se už měl do Hong Kongu vrátit. Proč jen ta "námitka" vůči Cathay?

Brut
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 197
Registrován: 03. 06. 2011, 20:30
Pohlaví: muž
Bydliště: u BHX
Stav: Offline

Re: Hong Kong na upper decku

Příspěvek od Brut »

Ta zminka o Cathay by me taky zajimala. S CX litam celkem rad (hlavne teda ze pro me je to do HKG nejrychlejsi varianta).


MarcosFT
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 709
Registrován: 10. 06. 2014, 21:30
Oblíbené typy letadel: B747, E145, B753
Bydliště: Hong Kong
Stav: Offline

Re: Hong Kong na upper decku

Příspěvek od MarcosFT »

Cathay mam jako aerolinku moc rad, sice s nimi mam jen 3 lety (2x Y a 1x Y+), nicmene jsem se jim pro cesty do HKG snazil vyhybat, jelikoz mi chybel u OW status. A jsem rozmazleny fracek, takze bez karticky ja neletim. CX ovsem vychazi temer vzdy nejlepe. Ale dnes jsem udelal zmenu, sedim na LHR v Cathay lounge a proletim se v triplu...a rovnou v businessu :D


Odpovědět