Borec ze štatlu v Lufthansa first class

MarcosFT
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 709
Registrován: 10. 06. 2014, 21:30
Oblíbené typy letadel: B747, E145, B753
Bydliště: Hong Kong
Stav: Offline

Re: Borec ze štatlu v Lufthansa first class

Příspěvek od MarcosFT »

Dobre no, tak su chytrejsi zas. DIKY :D


whiskey
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 4151
Registrován: 17. 08. 2007, 12:03
Stav: Offline

Re: Borec ze štatlu v Lufthansa first class

Příspěvek od whiskey »

MarcosFT píše:Dobre no, tak su chytrejsi zas. DIKY :D

Na to tu to forum mame, ze ano :-)

prodejce
Prodejce
Prodejce
Příspěvky: 4294
Registrován: 14. 12. 2004, 11:51
Bydliště: na vejminku
Stav: Offline

Re: Borec ze štatlu v Lufthansa first class

Příspěvek od prodejce »

Já si nemůžu pomoct, takže se ještě vrátím k té diskuzi, jestli LH je 4 nebo pětihvězdičková aerolinka.

K této fotce:

2 papání.jpg

.. bych měl následující komentář: vím, že u lufthansy je toto tradiční způsob servírování kaviáru, ale přeci jen pokaždé, když to vidím, tak se nad tím musím pohoršit. A to se mi stalo i u této fotky a i u videa Jirky Krále. Kaviár se sice správně podává s bílkem, žloutkem, créme fraiché a citronem zabaleným do potravinářského mušelínu - potud je vše OK, jak má být, milá Lufthanso.

Dále už je to ale horší: i když se patrně jedná o nějaký podřadný druh kaviáru od Calvisiuse, stejně by bylo lepší dávat k němu perleťovou lžičku, né příbor. Kaviár se nerezovými příbory prostě nejí. A pak ten chleba k tomu. Pokud se podává kaviár s pečivem - a já chápu že bliny, pokud nejsou ještě teplé z pánve, mohou být hnusné - tak potom buď s obyčejným slaným krekrem, anebo něco tenkého a křupavého. Čím tenčí, křupavější a čím víc bez chuti, tím lépe. Ale podávat ke kaviáru tousťák, to je prostě přes čáru. A ty tam jsou doby, kdy Lufthansa automaticky nabízela ke kaviáru vodku v namražených skleničkách. Ke kaviáru je totiž podle mě lepší i průměrná vodka, než skvělé šampaňské. Ale o tom už by se mohly vést spory. Nicméně o pečivu a o perleťové lžice se spory vést nedají, to už je jasný úlet, Lufthanso!

MadLi
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 120
Registrován: 15. 02. 2009, 15:23
Stav: Offline

Re: Borec ze štatlu v Lufthansa first class

Příspěvek od MadLi »

Vdaka za report, je super. Skoda ze nemame viac takych...
Sam mam skusenost s First "iba" s QR ale bol to zazitok na cely zivot, tiez za mile. V akom programe a ako si tie mile nazbieral ak to nieje tajomstvo?

Fabo
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3157
Registrován: 04. 01. 2007, 13:42
Bydliště: HAG
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Borec ze štatlu v Lufthansa first class

Příspěvek od Fabo »

mel by to byt Aegean (*A na balkane ma M&M - Chorvati, nebo je tam A3)


MarcosFT
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 709
Registrován: 10. 06. 2014, 21:30
Oblíbené typy letadel: B747, E145, B753
Bydliště: Hong Kong
Stav: Offline

Re: Borec ze štatlu v Lufthansa first class

Příspěvek od MarcosFT »

Prodejce: lzicka je fakt obrovsky minus, vodka nabidnuta byla, ale tvrdemu se snazim vyhybat :D

Pouzil jest mile u Aegeanu, ktere jsem vylital dobrymi letenkami v Y. V breznu bych mel mit dalsich 60 tisic, tak asi vyzkouim tu 748cku :D


Odpovědět