Je Aegean doopravdy nejlepší regionální aerolinkou?

Lemon
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 150
Registrován: 19. 01. 2009, 11:04
Oblíbené typy letadel: E190, A340, IL-96
Bydliště: PRG
Stav: Offline

Re: Je Aegean doopravdy nejlepší regionální aerolinkou?

Příspěvek od Lemon »

MarcosFT píše:Ano, jisty si jsem. Lounge pro non-schengen docela ujde, ale porad je to bida. Ja teda nevim co snidas ty, ale SEN lounge ve VIE ma rozhodne tisickrat lepsi snidane, nez AF na CDG.

Souhlas, non-schengen na terminálu 2E je vcelku v pohodě (ikdyž už jsem taky viděl, že byl narvaný až po okraj, když během půl hodiny odlétaly lety do Lagosu, Dakaru a ješte někam podobným směrem). Nicméně schengen salónek na 2F je aktuálně (minimálně odzkoušeno 28.1. ráno po příletu z US) šílená tragédie, protože ho přestavují a už u vstupu lidem nabízejí vouchery na občerstvení do přilehlých podniků typu Paul... uvnitř je hlava na hlavě a neuvěřitelné vedro... :crazy:

A samozřejmě jinak díky za super TR. :clap:


Rofledman
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 109
Registrován: 29. 09. 2016, 10:45
Oblíbené typy letadel: B773, B744
Pohlaví: muž
Stav: Offline

Re: Je Aegean doopravdy nejlepší regionální aerolinkou?

Příspěvek od Rofledman »

Parádní TR, díky za počtení a fotky ^:)^

Fabo
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3146
Registrován: 04. 01. 2007, 13:42
Bydliště: HAG
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Je Aegean doopravdy nejlepší regionální aerolinkou?

Příspěvek od Fabo »

Dik za report, ten A3 je zajimavy. Skoda, ze z LH letu tak casto nelze dostat mile.

Jinak co se tyce salonku AF, v 2F jsou dva, ale beru ze jit do toho ve druhem kridle nez mate let neni 2x prijemne. Se salonky KL nemam zkusenost, ani se snidani OS/VIE nebo AF/CDG a FRA, ale za sebe bych rekl, ze ten salonek V CDG 2F kde jsem byl (odpoledne) mi prijde lepsi nez VIE SEN lounge (odpoledne).

JackBrno
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2574
Registrován: 08. 01. 2008, 13:03
Stav: Offline

Re: RE: Re: Je Aegean doopravdy nejlepší regionální aerolinkou?

Příspěvek od JackBrno »

zdenda píše:Zas jeden zpovykanej rozmazlenej co nam to tu hezky popsal ale co ten byznys vyhledava jen kvuli tomu jidlu:-)

Koukám, že ten Zdenda je větší blb, než jsem myslel. Kromě toho, že je hejtr TVS, je ještě i závistivec :)


Odpovědět