Vozík s občerstvením v letadle

flyingblue
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5478
Registrován: 16. 12. 2008, 14:31
Bydliště: up in the air
Stav: Offline

Re: Vozík s občerstvením v letadle

Příspěvek od flyingblue »

JackBrno píše:Alvin:
Bohužel místo reálné výzkumné práce, která by se měla u studia VŠ dělat, se to smrsklo na spamování webových dotazníků a není to ani zdaleka jen v tomto oboru, ale i dalších, jejichž fóra na netu navštěvuji, proto ta možná trochu přehnaná reakce.


Pokud si myslis, ze by se u STUDIA mela delat VYZKUMNA prace, pak se nabizi:

1) Mame jinou definici vyzkumne prace
2) Tvoje predstavy o univerzitnim vzdelavani pochazeji nejpozdeji rekneme z osmdesatych let minuleho stoleti
3) Nikdy jsi na VS nebyl

Pripadne kombinace predchozich bodu.

Vyzkumnou praci muzes ocekavat maximalne u studentu doktorskeho studia, u studia magisterskeho jde o par vyjimecnych jedincu.


MK
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 947
Registrován: 21. 02. 2006, 17:48
Bydliště: PRG
Stav: Offline

Re: Vozík s občerstvením v letadle

Příspěvek od MK »

PavelD píše:Mě by zase zajímalo, zda by soudruzi profesoři poznali rozdíl, kdyby se tazatel obtěžoval vopajcnout
vozík některého ze železničních dopravců. Ten v Piňďolínu je také občas obsluhován v náklonu :-)


No treba Leo express pouziva skutecne letecke voziky. Naposledy jsem na jednom dokonce videl logo Aeroflotu :)

bureaucrat
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 151
Registrován: 25. 04. 2017, 12:53
Oblíbené typy letadel: A380
Pohlaví: muž
Bydliště: Královské Vinohrady
Stav: Offline

Re: Vozík s občerstvením v letadle

Příspěvek od bureaucrat »

MK píše:No treba Leo express pouziva skutecne letecke voziky. Naposledy jsem na jednom dokonce videl logo Aeroflotu :)

Taky se mi mařilo, že jsem někde ve vlaku viděl letecký vozík se starým logem ČSA. Tak to nejspíš bylo u Leoše.


Odpovědět