Business Class - Etihad MUC-AUH-SYD-AUH-MUC

mandrinka
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 396
Registrován: 02. 01. 2008, 15:12
Stav: Offline

Re: Business Class - Etihad MUC-AUH-SYD-AUH-MUC

Příspěvek od mandrinka »

Obdivuju frajera, co to letěl v kravatě. Jinak ze srovnání bych řekl, že Etihad má v businessu lepší servis a kosmetické taštičky než Qatarci, ale zase Qatarci maj lepší sedačky.


Globik
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5905
Registrován: 04. 01. 2004, 11:53
Oblíbené typy letadel: B767, Cessna 208
Pohlaví: muž
Bydliště: Honolulu
Stav: Offline

Re: Business Class - Etihad MUC-AUH-SYD-AUH-MUC

Příspěvek od Globik »

Opravdu nádhera! TR (hlavně fotky) i servis. Ten potah sedaček z MUC mi mimochodem připomíná první třídu. Ve vozech ČSD vyrobených v Budyšíně :lol:

pettte
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 455
Registrován: 02. 04. 2017, 15:55
Stav: Offline

Re: Business Class - Etihad MUC-AUH-SYD-AUH-MUC

Příspěvek od pettte »

No a k tomuto trip reportu napíšu jen svou drobnou zkušenost s Etihad v business class neboť vše podstatné bylo napsáno výše.

Já jsme vystřídal A330-200, B789 a B777. Nejlepší se mi to zdálo v B789, tu jsme dostali náhodou, neboť standartně AUH-BKK lítá B777.

Co se týká servisu, tak nijak nevybočuje ze servisu Finnair a Turkish v business class.

To co mne překvapilo a také potěšilo, a původně jsem tomu nechtěl věřit, že po příletu ATRkem z PRG svítilo na tabulích boarding (bylo to díky klasickému zpoždění 15min, nějakých 1:15 do odletu) takže jsme tedy šel přímo ke gate a zjistil jsem že business a priority se už boardují opravdu hodinu před odletem, což bylo vždy příjemné, protože člověk už není ve stresu, sedí si na sedadle a popíjí champagne.

Negativně jsem bral skutečnost, že byť má Etihad v AUH snad svůj terminál 3, tak jsme byli vždy boardováni autobusem, po příletu z BKK dokonce i na příletu což jsme teda fakt nečekal, dokonce i na noční let s odletem v 1:55, kdy letiště bylo subjektivně dost prázdné. Jediným malým plus bylo, že pro business class mají zvlášť autobus s více a lepšíma sedačkama. :D


Odpovědět