Sociální exotika – DXB s QS, s koupáky, Kamarádem do deště a repre

marthym
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 475
Registrován: 09. 10. 2012, 10:37
Stav: Offline

Re: Sociální exotika – DXB s QS, s koupáky, Kamarádem do deště a repre

Příspěvek od marthym »

Prozrazen jsi už delší čas, díky jinému TR :)


atr
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 134
Registrován: 05. 09. 2004, 15:36
Stav: Offline

Re: Sociální exotika – DXB s QS, s koupáky, Kamarádem do deště a repre

Příspěvek od atr »

PaPa píše:já jsem teda ještě neměl štěstí na žádnou celebritu, za to jsem letěl BKK-DOH v C s 11 bubákama, no vlastně 1 x náčelník + 3x bubák (myslím že to byla matka + 2 manželky) a 3 děti a druhá parta byla 1x náčelník + 1x bubák a 2x děti , bordel který děti udělaly v dostřelu asi tak 2 metrů od sedačky jsem ještě nikdy neviděl :roll:


Buď rád, oni ty "celebrity" až na opravdu pár výjimek po lidské stránce za moc nestojí.
Ta druhá "parta" je trochu kulturní šok, ale přežít se to dá.

balzac
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 26
Registrován: 01. 02. 2017, 09:58
Stav: Offline

Re: Sociální exotika – DXB s QS, s koupáky, Kamarádem do deště a repre

Příspěvek od balzac »

Letěli jsme do Dubaje s QS v listopadu a co se servisu týče, taky jsem byl příjemně překvapenej. T2 pravda nic moc, teda, terminál jako takovej OK, ale ti cestující... Indie, Súdán, Pakistán... Jinak se z tama dá dostat busem na metro, pár minut jízdy - což jsem zjistil před odletem :-D Pokud by někdo chtěl ve větší míře používat hromadnou dopravu, tak se hodí aplikace "Wojhati".

Jinak za sebe můžu říct, že mně Dubai moc neučaroval, asi jsem v menšině, ale pro mně to je spíš taková levná zimní koupací destinace... Za letenky jsem tehdy dal 2x4800 CZK + cca 10000 CZK pěkný ubytování na týden pro dva.


Odpovědět