757-300 Wir lieben fliegen (Palma na otočku)

davcabic
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 50
Registrován: 29. 03. 2015, 17:46
Oblíbené typy letadel: A346
Stav: Offline

Re: 757-300 Wir lieben fliegen (Palma na otočku)

Příspěvek od davcabic »

Tak to je pěkné, kolik se Vás nechalo inspirovat :thumbup: hlavně 757!
..ale i Laudou, protože například
tmbr píše:Taky jsem se nechal inspirovat, ale letím už o týden dřív. Sice už jsem letos Malorku absolvoval, ale v dubnu to bylo čistě jen kvůli ceně za zpátečku. Takže letos mě Lauda sveze VIE-PMI-VIE-PMI za závratných 34 €. Dál se uvidí. Zatím Condor stále hlásí 757.

let v průměru za 11,33 EUR musí Laudu ještě oškubat, protože tím nemá šanci poplatit odletové poplatky za pax, palivo atd.. Pokud si tedy člověk nic jiného nedokupuje nebo společnost nemá velké slevy na začátek provozu linky od letiště.

Díky Pavelmi za zajímavé informace o částech roku a taky o slevách pro rezidenty, to jsem netušil :o

Peršan píše:Tak jsem absolvoval tvoji trasu s menším problémem . Lauda měl při cestě VIE-PMI v pondělí skoro 7 hodin zpoždění ,nakonec byla A320 nahrazená 737-800 Ryanairu.Do Palmy jsme tak přiletěli ve 2.44 ráno... :lol:
Na hotel jsem se dostal rychle taxikem, bylo to cca 6 km od letiště v El Arenal.
Zpět ve středu to již bylo v pohodě,sice také jsme startovali s půlhodinovým zpoždění, ale za 1.40 hod jsme přistáli v Mnichově.
Letěla D-ABOC docela plná , při mobilním checkinu jsem dostal okno 36F.
Jinak 757 doporučuji, podstatně více místa oproti Ryanairu... :lol:


To je tedy hodně silné zpoždění a pěkný, že to dopadlo s tím místem u okna v Condoru :thumbup: A 757 mi taky přišla pohodlná i plná, i když to mohlo být ovlivněno tím velkým nadšením :D


Roiman4
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 340
Registrován: 23. 10. 2017, 22:45
Oblíbené typy letadel: A340-600
B747-400
Pohlaví: muž
Bydliště: ZLN/PRG
Stav: Offline

Re: 757-300 Wir lieben fliegen (Palma na otočku)

Příspěvek od Roiman4 »

Tak ja to absolvoval ted streda/ctvrtek. Lauda tam mel sekeru pres hodinu. Dalsi den priletela 757 z DUS a meli jsme taky hodinku manko. Nazpatek to bylo plny do posledniho mista v letadle. Na PMI z VIE to bylo okolo 85% plne a prevazne Cechu.

honza.m
Nováček
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: 25. 10. 2019, 23:36
Stav: Offline

Re: 757-300 Wir lieben fliegen (Palma na otočku)

Příspěvek od honza.m »

Já jsem se letěl v úterý z Mnichova do Palmy a ve středu večer jsem se měl vracet s Laudou do Vídně, ovšem došlo ke zpoždění a následně se díky dešti neletělo. Bohužel když déšť přestal tak na letišti už nebyl žádný personál od Laudy a ani od Ryanaru, tudíž byl na letišti vážné dost velký zmatek (od Ryanairu nedoletělo víc letadel) a žádné jejich letadlo neodletělo. Ráno nám bylo oznámeno že měli ještě nějaké problémy se systémem... a poletíme až večer jelikož letadlo již sice mají ale nemají volné piloty a letušky :lol: Tím že jsem další den musel do práce tak jsem si koupil letenku s Condorem opět do Mnichova a poté autobusem do Prahy.

Laudě jsem už poslal žádost o kompenzaci ale bude to asi běh na dlouhou trať. Ačkoli byl výlet ve výsledku dvakrát dražší než jsem předpokládal a docela i náročný, jelikož nám na letišti nikdo nebyl schopen říct co se děje a na hotel transferovali až dopoledne, tak jsem si to užil a Condor mne mile překvapil. :D :D

tmbr
Nováček
Nováček
Příspěvky: 9
Registrován: 27. 11. 2018, 20:33
Stav: Offline

Re: 757-300 Wir lieben fliegen (Palma na otočku)

Příspěvek od tmbr »

Když se nám tu rozmohlo psaní poznatků z dalších cest, i já se přidám, i když je to z minulého týdne. Lauda odletěl na čas, takže žádné vzrůšo. Obsazenost letadla i množství Čechů obdobné tomu, co se píše výše. Dokonce v salonku u vedlejšího stolu seděla česká partička, kterou jsem tipoval na stejný let. Správný tip. Na Mallorce nás zaparkovali vedle OK-NEM.
Protože jsme neměli zpoždění, užil jsem si slunečné odpoledne na pobřeží, to bylo velice příjemné zpestření výletu. Zároveň jsem si pod tíhou okamžiku a informaci od pavla řekl, že se v zimě poletím ohřát do Španělska, když nám to Lauda nabízí za hubičku.
Druhý den to byla přehlídka 757 od Condora, je vidět, že Němečtí koupáci mají Mallorcu fakt rádi a Condor jim v tom rád pomůže. Dokonce jsem zahlédl i "Wir lieben fliegen" livery, ale bohužel to nebyl náš stroj. Boarding se táhl hodně dlouho, ale nakonec jsem usedl na svém místě 37F a se zanedbatelným zpožděním jsme se vydali do vzduchu. Kam mé oko dohlédlo, LF byl 100% koupáků. Protože už za letu bylo vidět, že je to jiný živočišný druh, byl jsem zvědavý, zda bude po přistání potlesk. Byl.

Peršan
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 21
Registrován: 27. 01. 2013, 21:37
Stav: Offline

Re: 757-300 Wir lieben fliegen (Palma na otočku)

Příspěvek od Peršan »

Peršan píše:Tak jsem absolvoval tvoji trasu s menším problémem . Lauda měl při cestě VIE-PMI v pondělí skoro 7 hodin zpoždění ,nakonec byla A320 nahrazená 737-800 Ryanairu.Do Palmy jsme tak přiletěli ve 2.44 ráno... :lol:
Na hotel jsem se dostal rychle taxikem, bylo to cca 6 km od letiště v El Arenal.
Zpět ve středu to již bylo v pohodě,sice také jsme startovali s půlhodinovým zpoždění, ale za 1.40 hod jsme přistáli v Mnichově.
Letěla D-ABOC docela plná , při mobilním checkinu jsem dostal okno 36F.
Jinak 757 doporučuji, podstatně více místa oproti Ryanairu... :lol:


To je tedy hodně silné zpoždění a pěkný, že to dopadlo s tím místem u okna v Condoru :thumbup: A 757 mi taky přišla pohodlná i plná, i když to mohlo být ovlivněno tím velkým nadšením :D[/quote]

Zpoždění z tohoto důvodu , no nevím už se to stalo dopoledne a tak byl zpožděn polední let a letadlo se tak nestihlo pro nás vrátit na druhou otočku.
Prý nemám nárok... :D

We refer to your recent claim dated 24-10-2019.

We regret the delay of your flight 500 from Vienna - VIE to Palma de Mallorca - PMI on the 2019-10-21, which was caused due to an unexpected technical fault resulting from a lightning strike, with the aircraft due to operate your flight.

As this delay was unexpected, no compensation is due under EU261/2004 as this was caused due to circumstances beyond Laudamotion's control.

We hope the above clarifies the situation.


Odpovědět