Proč se mačkat v byznysu když nám pánbůh firstku dal?

persona
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2130
Registrován: 24. 05. 2008, 12:26
Bydliště: BRQ
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Proč se mačkat v byznysu když nám pánbůh firstku dal?

Příspěvek od persona »

Skvělý cestopis. Četl jsem si ho až včera hodinku před půlnocí (neměl jsem ani kapku ač se v lednici chladilo pěkné prosecco, jen pro jistotu) a teprve bouchání v ulici i nad městem mi připomnělo, že je tu rok 2023. Velmi jsem si užíval poťouchlosti s máslem i kávový odkaz do Brna. :-) Tipy na šampaňské v budoucnu zcela jistě využiji.


Globik
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5912
Registrován: 04. 01. 2004, 11:53
Oblíbené typy letadel: B767, Cessna 208
Pohlaví: muž
Bydliště: Honolulu
Stav: Offline

Re: Proč se mačkat v byznysu když nám pánbůh firstku dal?

Příspěvek od Globik »

Taky jsem to celé dočetl až dnes, během novoroční nudy. A děkuji jak panu prodejci ve výslužbě, tak i LKPRákovi za nakopnutí k hromadnému psaní TR. Kdo by si v roce 1989 pomyslel, jakým způsobem budou o 30 let později cestovat čeští důchodci do Ameriky :lolno:
V únoru mě čeká můj první let v C v životě, shodou okolností také PRG-LAX, ale přes CDG, tak snad budu moci využít rad Prodejce i Faba ohledně šampusů (doufám, že Laurent-Perrier někde bude na výběr).

Fabo
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3159
Registrován: 04. 01. 2007, 13:42
Bydliště: HAG
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Proč se mačkat v byznysu když nám pánbůh firstku dal?

Příspěvek od Fabo »

V Parizskych Duty Free bude zcela urcite. Sampanskym oplyvaji vsechny Air France salonky v CDG, ovsem nabidka rotuje, tezko rici co tam bude v unoru.

Kdyby se mi povedlo se zacatkem unoru v CDG stavit, tak dam vedet, ale sance je mala.

Globik
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5912
Registrován: 04. 01. 2004, 11:53
Oblíbené typy letadel: B767, Cessna 208
Pohlaví: muž
Bydliště: Honolulu
Stav: Offline

Re: Proč se mačkat v byznysu když nám pánbůh firstku dal?

Příspěvek od Globik »

Ještě k tomu, že CC nezajímalo připoutání PAX ve first:
Takové to "když sedíte, buďte vždy připoutáni" jsem vždy ignoroval (maximálně jsem se připoutal, když jsem se chystal spát, abych pak při výzvě nemusel satrat po páse a neprobral se tím víc, než je nutno). Loni jsme tu měli dost vážná zranění když se 330 dostala do neočekávaných značných turbulencí, tak jsem své chování změnil. A teď byl v Americe smrťák:
https://www.staradvertiser.com/2023/03/ ... urbulence/
EDIT: teď jsem ten článek dočetl celý a koukám, že tento týden divert v Americe kvůli zraněným během turbulencí, opět 330 (tentokrát LH , tenkrát HA).

maf
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 951
Registrován: 23. 01. 2003, 16:02
Bydliště: BTS
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Proč se mačkat v byznysu když nám pánbůh firstku dal?

Příspěvek od maf »

Ďakujem, príjemné čítanie to bolo.


Odpovědět