S KLM do Skotska, s EasyJetem ještě o kus dál

Lkprak
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1337
Registrován: 26. 10. 2012, 15:46
Stav: Offline

Re: S KLM do Skotska, s EasyJetem ještě o kus dál

Příspěvek od Lkprak »

whiskey píše:
14. 11. 2023, 08:50
AMS nemam rad. Skotsko super report :thumbup: , dychla na mna nostalgia.
V 1994 bol Giant's Causeaway prvy raz, sanka dole. V 2001 som najazdil po UK a Irsku 6000km vlastnym autom. Potom tusim v 2007 s LX via ZRH bol Edinburgh a Loganom Orkneje aj s Westray/Papa Westray.
Tie popisy pocitov pri pohlade na krajinu su ako moje vlastne. A je jedno ci su z UK/Irska, Skandinavie, Falkland ci Patagonie, tie prazdne krajiny maju nieco do seba.
Díky za pochvalu. Já to Skotsko dával na podzim 2007 v rámci velké železniční cesty po Británii, to mě totálně minulo to Lochnesské jezero, i když jsem dvě noci strávil v Inverness, o půl roku později jsem zase jel kolem dokola Irsko, půl dne strávil v Portrush a Giant´s Causeway ani nezaregistroval, tak teď doháním resty. Mám jich ze svých předchozích cest ještě mnoho :crazy:
Ty pusté krajiny jsou fakt super a balzám na nervy, jen příště by to chtělo lepší oblečení, dost tam foukalo. Naopak byl pak brutální kontrast, kde bylo strašně moc lidí a to i proti tomu Edinburghu, proto chápu lidi, kteří AMS nemusí.


whiskey
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 4157
Registrován: 17. 08. 2007, 12:03
Stav: Offline

Re: S KLM do Skotska, s EasyJetem ještě o kus dál

Příspěvek od whiskey »

Lkprak píše:
14. 11. 2023, 09:26
...tak teď doháním resty. Mám jich ze svých předchozích cest ještě mnoho :crazy:
to ani nespominaj, tisice fotiek a neskor aj videi z celeho sveta, len motivacia to spracovat nejak chyba, ci uz sem alebo na yotube. O to viac ocenujem tvoju snahu a usilie ^:)^

Lkprak
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1337
Registrován: 26. 10. 2012, 15:46
Stav: Offline

Re: S KLM do Skotska, s EasyJetem ještě o kus dál

Příspěvek od Lkprak »

whiskey píše:
14. 11. 2023, 09:40
Lkprak píše:
14. 11. 2023, 09:26
...tak teď doháním resty. Mám jich ze svých předchozích cest ještě mnoho :crazy:
to ani nespominaj, tisice fotiek a neskor aj videi z celeho sveta, len motivacia to spracovat nejak chyba, ci uz sem alebo na yotube. O to viac ocenujem tvoju snahu a usilie ^:)^
Zpracování dávám v pohodě, jen často po návratu (někdy s delším odstupem) zjišťuju, že jsem nějaké zajímavé místo vynechal a přitom jsem byl kousek od něj. Hlavně v letech 2004-2008, kdy jsem cestoval na různé síťové železniční jízdenky typu EuroDomino a měl v té konkrétní zemi neomezené možnosti cestování a přesto jsem hromadu opravdu zajímavého vynechal. Tak teď je tam alespoň důvod se tam vracet :)


Odpovědět