VIE-DXB-BKK-SYD a SYD-DXB-VIE s Emirates

Libila se Vam tato recenze?

ano
43
96%
ne
2
4%
 
Celkem hlasů: 45

Gal Air
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 291
Registrován: 08. 05. 2006, 21:09
Stav: Offline

Příspěvek od Gal Air »

Super report :D


sever2
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1785
Registrován: 06. 01. 2003, 07:42
Stav: Offline

Příspěvek od sever2 »

Dekuju vsem za priznive ohlasy...

Jestli je to tak, tak se muzem domluvit, ze se mi slozite na letenku a ja rad pak zase neco nafotim a napisu :lol:

Ne vazne, az bude zase chvilka, tak napisu o letech po Australii. Udelali jste mi takovou radost, ze mam sto chuti hned zacit psat. :D

MS743
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1639
Registrován: 12. 02. 2003, 11:16
Stav: Offline

Příspěvek od MS743 »

sever2 píše:MS743,

promin, ale tvuj prispevek zni trochu zmatene. Rict jsou bezva a jednim dechem dodat moc od nich neocekavejte je zavadejici, jak to mam chapat?


nejsem clovek ktery kritizuje vse a porad nespokojen :D letat s nimi je prijemne ale chtel jsem rici ze okolo Emirates je stale "aura" spickove spolecnosti. Servis meli 1000% ok na pocatku ale momentalne mam pocit ze chteji napolnit ty jejich 80 000 letounu tak jejicj lety i kdyz vetsinou bez chyb, nenabizeji nic mimoradneho ci extra (alespon v Zoo class). Toto bych momentalne ocekaval of Qatar ci Etihad... to druhe se snazi hodne a slysel jsem divy ohledne jejich servis.

vse je relativni.. servis EK bych nevidel zas tak jine nez AF, Thai a jine spolecnosti

Orus-x
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1253
Registrován: 28. 08. 2003, 15:28
Stav: Offline

Příspěvek od Orus-x »

To sever2: super report, díky. Pěkný fotky. Mám dotaz: psal si to až dost dlouhou dobu po uskutečnění - to sis při letu dělal poznámky (info typu odstarovali jsme načas, 15 min. zpoždění...)? Ptám se proto, abych věděl jak psát reporty, já bych si asi tyhle detaily dlouho nepamatoval :)
To MS743: Jak to vypadá se servisem Thai Int´l? Slyšel jsem dost chválu.. Díky předem za odpověď

sever2
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1785
Registrován: 06. 01. 2003, 07:42
Stav: Offline

Příspěvek od sever2 »

MS743,
v podstate s tebou souhlasim. Emirates hodne rychle rostou, tim padem je riziko, ze se mira servisu bude bude snizovat. Asi tomu i tak je, kazdopadne stale udrzujou velmi nadprumerny standart.

Za vcelku normalni economy fare dostane clovek horke ubrousky pred startem, po vzletu dostane menu (knizecku s vyjmenovanymi jidly behem letu), fantasticky IFE system, nadstandartni chovani pruvodcich atd.

Je pravda, ze za cenu ekonomky clovek nemuze cekat cerveny koberec, nicmene vsechny evropske a americke spolecnosti do tohohle maji daleko.

Treba LH: catering v ekonomce je pouze chicken or pasta, s tim ze chicken dojde uz ve treti rade. U Emirates ma clovek menu a dve kulinarsky zajimava jidla jsou k dispozici i v te posledni rade.

AF: IFE system s dvaceti filmy. Koho zajima dvacet kdyz muzu mit sto. Koho zajima ctyricet CD, kdyz muzu 150.

BA: Pri poslednim letu s BA mi letuska dala najevo, jak podradni jsou pro ni lide mluvici slovanskym jazykem. Nechtel bych BA odsoudit na zaklade chovani jedne kr***. Nicmene jsou i dalsi duvody, proc s BA uz nikdy vice, leda ze by byla letenka vyrazne pod cenou. U Emirates se tohle nikdy nestane, kdyz je posadka slozena pomalu z vice narodnosti, nez jsou cestujici. :wink:

Ale jak rikam de facto si rozumime. V ekonomce to u nich neni s cervenym kobercem, ale stale je to podstatne vyssi value for money nez jakykoliv mozny vyber z Evropy.


sever2
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1785
Registrován: 06. 01. 2003, 07:42
Stav: Offline

Příspěvek od sever2 »

to Orux,

no mel jsem denicek. ten jsem ale vydrzel vest pouze tak prvni tyden. Casy priletu a odletu jsem vyhledal zpetne na website Emirates a letist. Jinak ale vlastne jo, z letu tam mam poznamky. Clovek si dost sam vybavi, kdyz je dost fotek.

MS743
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1639
Registrován: 12. 02. 2003, 11:16
Stav: Offline

Příspěvek od MS743 »

Orus-x píše:To MS743: Jak to vypadá se servisem Thai Int´l? Slyšel jsem dost chválu.. Díky předem za odpověď


Planuji cestu do Khatmandu a uvidim jake maji ceny Thai... vetsinou maji perfektni servis ale ja zde ziji tak vim ze servis maji spickovy ale kdyz nastane "proble" tak namji moc mozkovych bunek na reseni. ale jsou jedny z nejlepsich... slape na paty Singapore ktera je jeste na vyssi urovni...

kdyz vidim ze se rozjizdi rubrika trip reports tak budu tam dodavat co mohu... Chtel jsem tez letet Kenya airways (az budou soucasti skyteam) do Kahiry....

Tesim se na Vase trip reports + foto

Orus-x
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1253
Registrován: 28. 08. 2003, 15:28
Stav: Offline

Příspěvek od Orus-x »

MS 743: Díky za informace, budu se snažit něco napsat - asi si taky budu dělat poznámky - je pravda že na to bude během letu z a do Evropy dost času :) Překvapilo mě, že Thai z MUC do BKK byl v podstatě nejlevnější tarif - čekal bych že to bude společnost s vyšší cenovou úrovní

MS743
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1639
Registrován: 12. 02. 2003, 11:16
Stav: Offline

Příspěvek od MS743 »

Orus-x píše:MS 743: Díky za informace, budu se snažit něco napsat - asi si taky budu dělat poznámky - je pravda že na to bude během letu z a do Evropy dost času :) Překvapilo mě, že Thai z MUC do BKK byl v podstatě nejlevnější tarif - čekal bych že to bude společnost s vyšší cenovou úrovní


neni zac... uz mas tam iodpoved....kdyz letis s Thai tak nam priprav nejaky hezky trip report s par foto..... s nimi jsem naposledy letel jen kratky BKK-KUL a jeste Business coz bylo bezva

sever2
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1785
Registrován: 06. 01. 2003, 07:42
Stav: Offline

Příspěvek od sever2 »

Orus-x,

a kampak se chystas, jestli to teda neni tajemstvi :wink:

Orus-x
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1253
Registrován: 28. 08. 2003, 15:28
Stav: Offline

Příspěvek od Orus-x »

Sever-2: není, PRG-MUC-BKK-Krabi-BKK-Siem Reap-BKK-MUC-PRG (LH, TG, Thai Air Asia, Nok Air, Bangkok AW, TG, LH)

Nicolas
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 542
Registrován: 26. 02. 2007, 22:11
Pohlaví: muž
Bydliště: PRG
Stav: Offline

Příspěvek od Nicolas »

Skvělé fotky, zajimavý a vtipný komentář. :)

Jay
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 324
Registrován: 21. 07. 2005, 19:10
Stav: Offline

Příspěvek od Jay »

Nicolas píše:Skvělé fotky, zajimavý a vtipný komentář. :)


Naprosto souhlasím :D

context
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1391
Registrován: 26. 02. 2007, 23:47
Bydliště: PU
Stav: Offline

Příspěvek od context »

príjemne sa to čítalo :)

netchat
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 62
Registrován: 09. 08. 2006, 01:08
Stav: Offline

Příspěvek od netchat »

super trip, no prostě paráda takže vím jakou společností letět :wink:


Odpovědět