Chystané trip reporty

Odpovědět

Líbí se vám trip reporty ve fóru?

ano
290
98%
ne
6
2%
 
Celkem hlasů: 296

VanillA
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 322
Registrován: 22. 02. 2009, 11:57
Stav: Offline

Re: Chystané trip reporty

Příspěvek od VanillA »

Ahoj všem, mám rozepsaný tripreport:

PRG-FRA-DUB-LGW - LTN-PRG

S Ryanair a WizzAir.

A na léto mám již koupené letenky:

DUB-YYZ-LAX-YYZ-DUB

report také dodám. :-)


sever2
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1785
Registrován: 06. 01. 2003, 07:42
Stav: Offline

Re: Chystané trip reporty

Příspěvek od sever2 »

ode me jeste bude nasledovat Chiang Mai - Bangkok - Phuket s Thai Airways. Ale nevim kdy, jsem ted po Emirates Reloaded dost vysilenej, nicmene do dalsi cesty na to mam hafo casu :D

Atlas
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 172
Registrován: 05. 10. 2008, 12:23
Stav: Offline

Report z SXM ST. Maartenu

Příspěvek od Atlas »

Ladim report ze Sint Maartenu/Saint Martin, na kterem jsem byl predminuly vikend pet dnu. Uz ho mam napsany, chybi ho jen vypilovat, aby v nem bylo to, co zajima ostatni a ne co povazuju za dulezite ja. Rad uvitam nejakou napovedu:-)

Smurfx
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 961
Registrován: 05. 01. 2008, 21:30
Oblíbené typy letadel: Airbus A320, Airbus A380, Airbus A330
Canadair CRJ900, ULL Zephyr :)
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Report z SXM ST. Maartenu

Příspěvek od Smurfx »

Atlas píše:Ladim report ze Sint Maartenu/Saint Martin, na kterem jsem byl predminuly vikend pet dnu. Uz ho mam napsany, chybi ho jen vypilovat, aby v nem bylo to, co zajima ostatni a ne co povazuju za dulezite ja. Rad uvitam nejakou napovedu:-)


Tak ho sem hod co nejdříve, zejména se zaměř na provoz (kdy se vyplatí jít na Maho Beach) a můžeš také napsat pár tipů, kam jinam na výlet (jestli se vyplatí navštívit Marigot, nebo je to o ničem apod.)

Chystám se tam za pár dní, tak budu rád, když si přečtu praktické tipy a zajímavý trip report :)

petr87
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 191
Registrován: 13. 01. 2009, 10:25
Stav: Offline

Re: Chystané trip reporty

Příspěvek od petr87 »

Zdravím, chystám se napsat report o cestě prg-ath-her. chtěl bych do textu přidat fotky, poradí mi prosím někdo, jak se to dělá? Díky


Atlas
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 172
Registrován: 05. 10. 2008, 12:23
Stav: Offline

Re: Report z SXM ST. Maartenu

Příspěvek od Atlas »

Ahoj, prave ho tlacim k adminovi:-) Ma 38MB (i s fotkama), tak snad to nebude problem. Moc diky za tipy, trochu jsem ho jeste narychlo prekopal k obrazu Tvemu.
Na ostrove (ma jen v obou statech dohromady) 80km2 se vyplati a asi stihnes videt vsechno. Marigot je pohudka ze Stredomorskeho pobrezi Francie, pripomina mi St. Tropez. Na Maho jsem byl jen tesne pred odletem, ale na flightstats.com naleznes presne, co ma pristavat a odletat v Tebou vybrany den. Vylety do okoli se rovnaji par desitkam minut plavby nebo letu. Pozor na potrebu viza pro Cechy na anglojazycnych ostrovech v okoli! Nektere lety jsou levnejsi na vzdalenejsi ostrov, nezli mene vzdaleny:-( Kazde informacni misto na ostrove je zavalene kvalitnimi, mnohastrankovymi publikacemi o St. Maarten a okoli, vcetne nejdetalnejsich informaci. Ja mel v pokoji i tluste menu, jak Neckermann, vsech francouzskych restauraci v obou castech ostrova, vcetne fotek a story o majitelich!
Vyplati se 100% si vzit auto na celou dobu pobytu a byt naprosto nezavisly. V tom obrovskem vedru a dusnu, ktere tam ted panuje, stejne clovek neujde ve dne nebo v noci vic, nez par set metru, aby nedostal kolaps:-) Vsechna auta jsou s A/C a stoji par babek.Pokud bys potreboval jeste nejake infa, dej vedet a uzij si to!

Smurfx píše:
Atlas píše:Ladim report ze Sint Maartenu/Saint Martin, na kterem jsem byl predminuly vikend pet dnu. Uz ho mam napsany, chybi ho jen vypilovat, aby v nem bylo to, co zajima ostatni a ne co povazuju za dulezite ja. Rad uvitam nejakou napovedu:-)


Tak ho sem hod co nejdříve, zejména se zaměř na provoz (kdy se vyplatí jít na Maho Beach) a můžeš také napsat pár tipů, kam jinam na výlet (jestli se vyplatí navštívit Marigot, nebo je to o ničem apod.)

Chystám se tam za pár dní, tak budu rád, když si přečtu praktické tipy a zajímavý trip report :)

Smurfx
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 961
Registrován: 05. 01. 2008, 21:30
Oblíbené typy letadel: Airbus A320, Airbus A380, Airbus A330
Canadair CRJ900, ULL Zephyr :)
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Report z SXM ST. Maartenu

Příspěvek od Smurfx »

Atlas píše:Vyplati se 100% si vzit auto na celou dobu pobytu a byt naprosto nezavisly. V tom obrovskem vedru a dusnu, ktere tam ted panuje, stejne clovek neujde ve dne nebo v noci vic, nez par set metru, aby nedostal kolaps:-) Vsechna auta jsou s A/C a stoji par babek.Pokud bys potreboval jeste nejake infa, dej vedet a uzij si to!



Díky moc za tipy :)

Já mám teplo rád a v Karibiku to v tomto období opravdu není tak strašné. Já jsem zvyklý třeba na Death Valley nebo Riyadh v létě. To jsou panečku teplotky :)

Karibik je oproti tomu velmi příjemný v létě a v zimě trochu zima...

ziletka
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 780
Registrován: 07. 04. 2007, 16:52
Bydliště: Brumov-Bylnice
Stav: Offline

Re: Chystané trip reporty

Příspěvek od ziletka »

Tak copak je s tim trip reportem od Atlase? :D

Spenlik
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 529
Registrován: 21. 05. 2009, 16:31
Oblíbené typy letadel: MD11/DC10
B757
A340-600
B747SP
Pohlaví: muž
Bydliště: LKPD/KSFO
Stav: Offline

Re: Chystané trip reporty

Příspěvek od Spenlik »

Tak já v neděli razim PRG-LHR-SFO potom SFO-LAX-LAS-SFO a zase zpátky SFO-LHR-PRG :) Takže když bude zájem můžu vyplodit nějakej reportík, včetně info o spottingu v SFO, LAX a LAS :)

Atlas
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 172
Registrován: 05. 10. 2008, 12:23
Stav: Offline

Re: Chystané trip reporty

Příspěvek od Atlas »

Sorry, je uz od predvcerejska (stredy vecer) poslany mailem Adminovi ( v ramci jeho nabidky, ze v pripade vice fotek a textu mu lze zaslat). Pokud by nereagoval do patku okolo poledne, tak ho sem zkusim vystavit sam.

ziletka píše:Tak copak je s tim trip reportem od Atlase? :D

Atlas
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 172
Registrován: 05. 10. 2008, 12:23
Stav: Offline

Re: Report z SXM ST. Maartenu

Příspěvek od Atlas »

Tak to je pro Maartany super zprava! Pokud sezenes vic podobnych, pojede hlavni sezona porad non stop a nebude koncit uderem cervna, jako doposud! Horsi pro nas, protoze ceny TOP OF THE TOP, budou po cely rok:-(
Ale auto si urcite zamluv dopredu. Mne vyslo na JEN!!! cca 350 CZK na den (vcetne jednorazoveho 12USD letistniho poplatku (za shuttle z letiste?), ale bez pojisteni, protoze jsem mel namisto nabizeneho liability demage waiver (LDW) svoji americkou bez spoluucasti - (CDW)). Pocitej tak cca 10USD na den za LDW, ktere ale muzes odmitnout, pokud vezmes cele riziko na sebe-na ostrove jsem videl jednu jedinou mensi bouracku za pet dnu.

Smurfx píše:
Atlas píše:Vyplati se 100% si vzit auto na celou dobu pobytu a byt naprosto nezavisly. V tom obrovskem vedru a dusnu, ktere tam ted panuje, stejne clovek neujde ve dne nebo v noci vic, nez par set metru, aby nedostal kolaps:-) Vsechna auta jsou s A/C a stoji par babek.Pokud bys potreboval jeste nejake infa, dej vedet a uzij si to!



Díky moc za tipy :)

Já mám teplo rád a v Karibiku to v tomto období opravdu není tak strašné. Já jsem zvyklý třeba na Death Valley nebo Riyadh v létě. To jsou panečku teplotky :)

Karibik je oproti tomu velmi příjemný v létě a v zimě trochu zima...

Clancy
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 38
Registrován: 21. 06. 2009, 18:43
Oblíbené typy letadel: B777-300ER
Pohlaví: muž
Bydliště: Chyňava
Stav: Offline

Re: Chystané trip reporty

Příspěvek od Clancy »

Zdravím. 23.6. letím na 14 dní do Sydney. Letíme PRG-LGW-DXB-SYD a zpět s Emirates.
Do Londýna s EZY. Letíme A320 , B773ER , A388.
Až se vrátím, pošlu zážitky.

marat01
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 83
Registrován: 26. 02. 2008, 07:48
Stav: Offline

Re: Chystané trip reporty

Příspěvek od marat01 »

V auguste letim BTS-STN-DUB-YYZ-LAX s FR a AC. Spat LAX-YYZ-DUB s AC a DUB-VIE s OS. Ak bude zaujem, mozem sa pokusit o svoj prvy TR :)

cocik
autor Trip reportu roku 2011, 2012, 2015; Nejlepší autor trip reportů 2011, 2012; vítěz kategorie Když cesta je cíl 2011, 2012, 2015
autor Trip reportu roku 2011, 2012, 2015; Nejlepší autor trip reportů 2011, 2012; vítěz kategorie Když cesta je cíl 2011, 2012, 2015
Příspěvky: 1689
Registrován: 12. 08. 2008, 05:05
Bydliště: CTU
Stav: Offline

Re: Chystané trip reporty

Příspěvek od cocik »

Prave jsem se vratil z PVG-NRT-HNL-SEA-DEN-MSP-NRT-PVG (vesmes vsechno s NW, jeden transcon v C). Mate zajem o trip report?

pavelpmi
Nejlepší autor trip reportů 2013 a nejlepších fotografií v trip reportu 2013
Nejlepší autor trip reportů 2013 a nejlepších fotografií v trip reportu 2013
Příspěvky: 2210
Registrován: 29. 11. 2008, 10:56
Pohlaví: muž
Bydliště: Palma de Mallorca
Stav: Offline

Re: Chystané trip reporty

Příspěvek od pavelpmi »

cocik píše:Prave jsem se vratil z PVG-NRT-HNL-SEA-DEN-MSP-NRT-PVG (vesmes vsechno s NW, jeden transcon v C). Mate zajem o trip report?

Jasne, ze se ptas, trip reportu neni nikdy dost. :)


Odpovědět