Chystané trip reporty

Odpovědět

Líbí se vám trip reporty ve fóru?

ano
290
98%
ne
6
2%
 
Celkem hlasů: 296

Lkprak
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1320
Registrován: 26. 10. 2012, 15:46
Stav: Offline

Re: Chystané trip reporty

Příspěvek od Lkprak »

Držím palce, aby všichni účinkující sehráli své role na výbornou, nedocházelo k nečekanému přeobsazování rolí nebo dokonce změnám scénáře. Tohle vypadá hodně dobře!


pavelkja
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 110
Registrován: 05. 11. 2010, 10:14
Stav: Offline

Re: Chystané trip reporty

Příspěvek od pavelkja »

Ahoj, jelikož jsem víceméně jen čtenářem Vašich TR, zajímalo by mě, jestli byste ocenili TR z výletu KRK-TFS-KRK, přičemž letecká stránka by byla minoritní, více by to bylo zaměřené na třídenní cestování po Tenerife. Vím, že jedno Tenerife tu bylo nedávno, tak ať to zase zbytečně nespamuju.

Beerbar
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 167
Registrován: 23. 02. 2011, 12:13
Bydliště: Vyškov
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Chystané trip reporty

Příspěvek od Beerbar »

pavelkja píše:Ahoj, jelikož jsem víceméně jen čtenářem Vašich TR, zajímalo by mě, jestli byste ocenili TR z výletu KRK-TFS-KRK, přičemž letecká stránka by byla minoritní, více by to bylo zaměřené na třídenní cestování po Tenerife. Vím, že jedno Tenerife tu bylo nedávno, tak ať to zase zbytečně nespamuju.


Rozhodně ano, TR není nikdy dost :-)

xsomej
Nováček
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: 23. 02. 2017, 16:00
Stav: Offline

Re: Chystané trip reporty

Příspěvek od xsomej »

V průběhu března se chystám na cestu do Dominikánské republiky, byl by tu zájem o TR :?:

Mtargem
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 70
Registrován: 26. 06. 2014, 13:45
Bydliště: BRU (PED)
Stav: Offline

Re: Chystané trip reporty

Příspěvek od Mtargem »

xsomej píše:V průběhu března se chystám na cestu do Dominikánské republiky, byl by tu zájem o TR :?:

Myslím, že Beerbar o příspěvek výš na tenhle dotaz vlastně (předem) odpověděl. :wink:


persona
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2130
Registrován: 24. 05. 2008, 12:26
Bydliště: BRQ
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Chystané trip reporty

Příspěvek od persona »

Tak předvánoční Londýn (se spottingem z hotelu u Heathrow) a Berlín zatím nemám - omlouvám se - leden a částečně únor byl na univerzitě velmi hektický, ale v neděli vyrážím do Verony (přes Bergamo) a teď jsem přikoupil přelet z Bergama do Gdaňsku a pak vnitrostátní odskok do Varšavy Chopin (pletu se anebo zde ještě nikdo zkušenosti z méně než hodinového segmentu v rámci Polska s Ryanem nedával?). V Londýně jsem našel kávový řetězec Department of Coffee and Social Affairs, ale ve Varšave je k mání kavárna s ještě impresivnějším názvem Ministerstwo Kawy - to asi nebude totéž co české MZe. :-)

Nism0
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 15
Registrován: 12. 03. 2013, 16:21
Stav: Offline

Re: Chystané trip reporty

Příspěvek od Nism0 »

Zdravím všechny. V červenci se chystám na let PRG - PEK s Hainan
Jestli bude zájem o TR, rád něco sesmolim :)
cesta tam bude v C a zpátky Y, pokud se nezmlsám cestou tam :D

michal4
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 345
Registrován: 17. 03. 2017, 18:56
Pohlaví: muž
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Chystané trip reporty

Příspěvek od michal4 »

Za pár dní se chystám na cestu PRG - SVO - LED - PRG. Vše v Y a jako masochista s ČSA a Aeroflotem. Aspoň, že mají dobré časy letů. Bude trip report.

persona
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2130
Registrován: 24. 05. 2008, 12:26
Bydliště: BRQ
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Chystané trip reporty

Příspěvek od persona »

Tak poslední Londýn a Itálii ještě nemám - ale bude. V neděli ovšem vyrážím na skoro týden na Erasmus do Varšavy. Celý pátek a pondělí jsem to papíroval, ale zadařilo se. Vzhledem k tomu, že po návratu mě čeká prezentace, běžná cestovní zpráva a též EU Erasmus+ Survey, myslím, že off-topic kratičký cestopis bych měl zvládnout také. Volím vlak vzhledem k tomu, že bych rád přivezl nějaké tekuté vzorky a nechci riskovat, že mi to nevezmou nebo že se to rozbije.

prodejce
Prodejce
Prodejce
Příspěvky: 4294
Registrován: 14. 12. 2004, 11:51
Bydliště: na vejminku
Stav: Offline

Re: Chystané trip reporty

Příspěvek od prodejce »

Zas jeden, co o tom ještě neslyšel. Tak tedy znovu:

Mám doma pitbulla, říkáme mu Admin. Aportuje, dává pac, ale když na něj křiknu "trhej", tak on fakt přiběhne a nadělá z tebe střapce do pouťových růží. Nezbyde po tobě ani smrad. Nebo tomu nevěříš? Tak schválně jo, uděláme zkoušku:

"Admine? Trhej!"

Obrázek

Globik
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5905
Registrován: 04. 01. 2004, 11:53
Oblíbené typy letadel: B767, Cessna 208
Pohlaví: muž
Bydliště: Honolulu
Stav: Offline

Re: Chystané trip reporty

Příspěvek od Globik »

prodejce píše:Zas jeden, co o tom ještě neslyšel. Tak tedy znovu:

Mám doma pitbulla, říkáme mu Admin. Aportuje, dává pac, ale když na něj křiknu "trhej", tak on fakt přiběhne a nadělá z tebe střapce do pouťových růží. Nezbyde po tobě ani smrad. Nebo tomu nevěříš? Tak schválně jo, uděláme zkoušku:

"Admine? Trhej!"

Obrázek

Děkuji, udělal jsi velkou radost mému malému synovi. Právě se probudil po poledním spánku a hned šel k mému počítači, že se chce podívat na hafhaf. Pamatoval si od rána, že se díval na tu Tebou postnutou fotku.

martinlingan
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 35
Registrován: 24. 02. 2017, 18:17
Oblíbené typy letadel: B787, B757, E190
Pohlaví: muž
Bydliště: Praha
Stav: Offline

Re: Chystané trip reporty

Příspěvek od martinlingan »

V květnu jsem poprvé navštívil Asii, konkrétně Šanghaj a Japonsko (Kansai). Napadlo mě, že bych se mohl pokusit sesmolit něco, čemu by se snad alespoň částečně dalo říkat tripreport. Byl by o to zájem? :-)

bureaucrat
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 151
Registrován: 25. 04. 2017, 12:53
Oblíbené typy letadel: A380
Pohlaví: muž
Bydliště: Královské Vinohrady
Stav: Offline

Re: Chystané trip reporty

Příspěvek od bureaucrat »

martinlingan píše:V květnu jsem poprvé navštívil Asii, konkrétně Šanghaj a Japonsko (Kansai). Napadlo mě, že bych se mohl pokusit sesmolit něco, čemu by se snad alespoň částečně dalo říkat tripreport. Byl by o to zájem? :-)

Určitě ano, na Japonsko jsem moc zvědavý.

martinlingan
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 35
Registrován: 24. 02. 2017, 18:17
Oblíbené typy letadel: B787, B757, E190
Pohlaví: muž
Bydliště: Praha
Stav: Offline

Re: Chystané trip reporty

Příspěvek od martinlingan »

Nějak mě psaní reportů chytlo a mám z zásobě ještě pár destinací, o kterých by se dalo něco kloudného sesmolit. Byl by zájem počíst si třeba o předvánoční návštěvě New Yorku, únorovém Mexiku či dubnové Dubaji?

LeeMer
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 188
Registrován: 03. 08. 2015, 20:09
Oblíbené typy letadel: E170/175/190/195
Pohlaví: muž
Stav: Offline

Re: Chystané trip reporty

Příspěvek od LeeMer »

martinlingan píše:Nějak mě psaní reportů chytlo a mám z zásobě ještě pár destinací, o kterých by se dalo něco kloudného sesmolit. Byl by zájem počíst si třeba o předvánoční návštěvě New Yorku, únorovém Mexiku či dubnové Dubaji?


Toto je snad zbytečná otázka. Piš piš, tvoje reporty se čtou dobře a mě se při čtení lépe jede do práce :)


Odpovědět