Chystané trip reporty

Odpovědět

Líbí se vám trip reporty ve fóru?

ano
290
98%
ne
6
2%
 
Celkem hlasů: 296

MarcosFT
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 709
Registrován: 10. 06. 2014, 21:30
Oblíbené typy letadel: B747, E145, B753
Bydliště: Hong Kong
Stav: Offline

Re: Chystané trip reporty

Příspěvek od MarcosFT »

Tak co? Sepsat? :D Nakonec jsem dal na radu whiskeyho, vzal jsem to s A380, sedím na 1A...FCT je určitě nádhera, nicméně jako člověk, co ráno vypije sklenici mléka a na jídlo se dívá až do oběda s odporem, si to tu zas tak moc neužívám...
Přílohy
lh airways.jpg


whiskey
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 4146
Registrován: 17. 08. 2007, 12:03
Stav: Offline

Re: Chystané trip reporty

Příspěvek od whiskey »

MarcosFT píše:Tak co? Sepsat? :D Nakonec jsem dal na radu whiskeyho, vzal jsem to s A380, sedím na 1A...FCT je určitě nádhera, nicméně jako člověk, co ráno vypije sklenici mléka a na jídlo se dívá až do oběda s odporem, si to tu zas tak moc neužívám...

jasne!

MarcosFT
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 709
Registrován: 10. 06. 2014, 21:30
Oblíbené typy letadel: B747, E145, B753
Bydliště: Hong Kong
Stav: Offline

Re: Chystané trip reporty

Příspěvek od MarcosFT »

Tak report asi psát nebudu, max pokud se zítra podaří upgrade z Y+ do C u Aeroflotu, snad by bylo psát o něčem novým. Dnes FCT totálně přervaný lidma, kačenku mají pořád černou jako v lednu, takže zklamání. Omeleta fantastická, smoothie je dnes zvláštní, něco mi říká, že se poseru už někde na Grónskem. Celkově FCT nepůsobí tak super dojmem jako poprvé, ikdyž odvoz autem k letadlu bude asi opět fantazie.
Přílohy
lhf.jpg

Puspiik
Nováček
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: 10. 01. 2018, 19:44
Stav: Offline

Re: Chystané trip reporty

Příspěvek od Puspiik »

Zdravím,
místní trip reporty už čtu hodně dlouho. A tak si říkám, že za měsíc mě čeká dovolená na Madeiře, cestou tam stopover na dvě noci v Lisabonu. Bylo by to zajímavé téma pokud bych se pokusila něco napsat? :shifty:

Hanz
Nováček
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: 23. 05. 2016, 19:41
Stav: Offline

Re: Chystané trip reporty

Příspěvek od Hanz »

Ahoj. Reporty čtu už dlouho ale ještě jsem se neodvážil nějaký přidat. Na přelomu června a července mě ale čeká zajímavý trip na Azory: PRG-LIS-PDL-SMA-LIS-(busem)-MAD-PRG. Byl by tady zájem o moji prvotinu? :)


beardie
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1074
Registrován: 08. 10. 2011, 18:58
Bydliště: BRQ
Stav: Offline

Re: Chystané trip reporty

Příspěvek od beardie »

Jasne, všetky TR potešia

marthym
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 475
Registrován: 09. 10. 2012, 10:37
Stav: Offline

Re: Chystané trip reporty

Příspěvek od marthym »

Cocik uz prchl na Youtube (ach ta slava a penize), ale jestli chcete Cinu (Hainan a Air China), hodil bych sem vylet k vodopadu, ktery ani cocik urcite nevidel :D :-@

Fabo
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3146
Registrován: 04. 01. 2007, 13:42
Bydliště: HAG
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Chystané trip reporty

Příspěvek od Fabo »

marthym píše:Cocik uz prchl na Youtube (ach ta slava a penize), ale jestli chcete Cinu (Hainan a Air China), hodil bych sem vylet k vodopadu, ktery ani cocik urcite nevidel :D :-@


Jestli ho nevidel ani cocik, tak chceme :D

leokontra
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 65
Registrován: 09. 06. 2017, 21:17
Pohlaví: muž
Bydliště: Trenčín
Stav: Offline

Re: Chystané trip reporty

Příspěvek od leokontra »

Na konci augusta pojdem z Pariza domov s Iberiou cez MAD, pricom ORY-MAD by mala byt A350. Teste sa! :D

Beafiter
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 18
Registrován: 14. 01. 2015, 20:32
Stav: Offline

Re: Chystané trip reporty

Příspěvek od Beafiter »

Na konci listopadu mě čeká služební cesta do města Nagoya v Japanu. Jelikož letím se šéfem, který nemá moc létání v lásce, tak to nebude asi žádné zajímavé poskakování po letištích. Nicméně snad se mi podaří prosadit navíc alespoň přestup v Tokiu (NRT) a tím pádem A350 Finnair na cestě tam a B787 JAL na cestě zpět. Byl by zájem o trip report, i když to není kdo ví jaká exotika?

zennie
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 141
Registrován: 21. 07. 2009, 21:29
Bydliště: Praha->Čína->Japonsko
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Chystané trip reporty

Příspěvek od zennie »

Na Flyertalku ani nikde jinde ještě stále není nic moc o novém istanbulském letišti, tak jsem se rozhodl, že tam skočím kouknout. Příští víkend na otočku na Kypr, pokud usoudím, že to bylo zajímavé, něco málo pak zkusím sepsat.

Znovu přes IST/ISL letím na konci roku a tam jsem teda velmi zvědavý, protože by dodrželi aktuálně udanou dobu přesunu, doletím na IST a o 8 hodin později budu odlétat z ISL. Ale nechme se překvapit.

whiskey
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 4146
Registrován: 17. 08. 2007, 12:03
Stav: Offline

Re: Chystané trip reporty

Příspěvek od whiskey »

zennie píše:Na Flyertalku ani nikde jinde ještě stále není nic moc o novém istanbulském letišti, tak jsem se rozhodl, že tam skočím kouknout. Příští víkend na otočku na Kypr, pokud usoudím, že to bylo zajímavé, něco málo pak zkusím sepsat.

Znovu přes IST/ISL letím na konci roku a tam jsem teda velmi zvědavý, protože by dodrželi aktuálně udanou dobu přesunu, doletím na IST a o 8 hodin později budu odlétat z ISL. Ale nechme se překvapit.

to by bol zaujimavy trip :thumbup:

michal4
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 345
Registrován: 17. 03. 2017, 18:56
Pohlaví: muž
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Chystané trip reporty

Příspěvek od michal4 »

V budoucnu určitě přichystám něco o trase Vídeň - Toronto - Mexico City, po zemi do Cancunu a zpátky Cancun - Chicago - Vídeň. Jen v Y, ale se zvláštním tarifem, v kterém byly dvě odbavená zavazadla za cenu příručního.

Pak tam mám ještě něco rozdělaného o cestě do Pobaltí, ale tam hodnocení roztiratelnosti másla nehrozí.

jemnice
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 25
Registrován: 16. 09. 2006, 16:58
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Chystané trip reporty

Příspěvek od jemnice »

Ceka me ted PRG-XIY-PVG-AKL-PPT-IPC-SCL-CJC a JUL-CUZ-LIM-MAD-VIE a premyslim cast sepsat - AKL-PPT v uplne nove 787 Air Tahiti Nui a pak se tesim kvuli vyhledum na prelet JUL-CUZ-LIM (LA 2122) kde je v CUZ jen mezipristani cca. na hodinku. Pripadne i neco dalsi pokud bude zajem.

Globik
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5906
Registrován: 04. 01. 2004, 11:53
Oblíbené typy letadel: B767, Cessna 208
Pohlaví: muž
Bydliště: Honolulu
Stav: Offline

Re: Chystané trip reporty

Příspěvek od Globik »

jemnice píše:Ceka me ted PRG-XIY-PVG-AKL-PPT-IPC-SCL-CJC a JUL-CUZ-LIM-MAD-VIE a premyslim cast sepsat - AKL-PPT v uplne nove 787 Air Tahiti Nui a pak se tesim kvuli vyhledum na prelet JUL-CUZ-LIM (LA 2122) kde je v CUZ jen mezipristani cca. na hodinku. Pripadne i neco dalsi pokud bude zajem.

Samozřejmě napiš prosím!!! AKL-PPT-IPC-SCL. Včetně pobytů na PPT a hlavně (!!!) na IPC.
Mimochodem (pro české patrioty), když se do Googlu zadá jméno ředitele Turistické komory Velikonočního ostrova v přepisu jeho jednoho příjmení s "C" Sebastian Yancovic Pakarati (existuje ještě přepis Yankovic; předpokládám, že originál je Janković), tak jako první odkaz vypadne jeho fotka s Pavlem Pavlem a jako paradox, Sebastián má v ruce pivo a Pavel víno :D


Odpovědět