CSA Czech Airlines (OK) mini trip reports

MS743
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1639
Registrován: 12. 02. 2003, 11:16
Stav: Offline

CSA Czech Airlines (OK) mini trip reports

Příspěvek od MS743 »

vazeni... posledni dobou se haze na OK mnoho kritik ze setri a ze letaji na ukor kvality. doecla pravidelne sleduji skytrax a jsem rad ze OK jeste drzi ale % kritik je vyssi nez drive hlavne u dalkovek. velice rad poslechnu jake mate zkusenosti vy... staci mini trip reporty bez emoci... podivejte se nato jen jako klienta (ne ze vse je najednou spatne jelikoz ti ztrati kufry apod...)

rekneme neco jako pravidelny "report" ktere muze CSA videt a mozna a doufejme i resit nektere seky ci problemy..... bezva by bylo kdy by pan hampl mel trocha casu a udelal tento formular alespon HTML kde se jen klikne cislo 0-10 a pak celkovy prumer skoci jako hodnoceni :) jen tak idea

udelejme to ve stejnem formatu :

Flight Information
mesic a rok:
Airline: CSA Ceske aerolinie
Class: Y/C/upgrade
Cislo Letu: OK XXX
Linka: PRG - XXX
Cas odletu (planovany): 00:00
realny cas odletu: 00:00
Cas priletu (planovany): 00:00
realny cas priletu: 00:00
Letoun: Airbus A32x/Boeing B73x / ATR X2


Text letu, co probihalo mozna i fotky............................ text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text

Celkove hodnoceni: (0=katastrofalni -----> 10=bez chyb)
rezervace:
check in:
pasovka:
boarding:
sedadla (pitch):
sedadla (komfort):
posadka:
catering:
CELKOVE HODNOCENI:


TESIM SE NA REPORTS... a opravdu snazte se byt bez emoci... jedna chyba neznamena ze celkove hodnoceni je "0" ....


MS743
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1639
Registrován: 12. 02. 2003, 11:16
Stav: Offline

Příspěvek od MS743 »

vymazano
Naposledy upravil(a) MS743 dne 19. 06. 2008, 08:33, celkem upraveno 2 x.

euroflyer
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1480
Registrován: 08. 05. 2007, 21:10
Stav: Offline

Příspěvek od euroflyer »

asi jsem staromódní, ale můžeš mi přeložit větu "velice dobrý touch"?)jako že se Tě stevardky dobře dotýkaly?-))no, to je skutečně umění:)

jane
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1421
Registrován: 15. 10. 2006, 16:13
Stav: Offline

Příspěvek od jane »

Docela bych chtela videt to mojito, z ceho ho kolegyne udelaly :)

dell
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1243
Registrován: 17. 11. 2006, 23:07
Stav: Offline

Příspěvek od dell »

jane píše:Docela bych chtela videt to mojito, z ceho ho kolegyne udelaly :)

instantní mojito :D


BB
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1211
Registrován: 28. 02. 2003, 13:19
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od BB »

Nelita OK720 nahodou do Milana?

euroflyer
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1480
Registrován: 08. 05. 2007, 21:10
Stav: Offline

Příspěvek od euroflyer »

když jsme už u toho rýpání, stejný uživatel napíše o ČSA v jiném vlákně toto: trošku schíza, ne?-))
"musim rici pravdu ze s OK jsem neletel 2 roky a je to mozna dostatecna doba aby se zmenil service ale mohu rici ze jsem MALO kdy mel potize s check in a to prosim cestuji jako imigrant (min 50-60KG tasek). v zahranici check in CSA byl vesmes v poradku, nekdy chaoticky. "

cafe-cafe
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 118
Registrován: 29. 04. 2007, 07:31
Stav: Offline

Příspěvek od cafe-cafe »

citace: Boarding je vzdy OK ale polo chaoticke. CSA nedela boarding na zaklade cisla sedadel nebo rad coz je takova tlacenice... pohodnli by bylo kdyby to zaridili..

na linky jako jsou: cai,bey,tlv,mad,bcn,ath atd... nastup podle rad nedelame....i kdyz by jsme meli...ale za 1...pulka masiny nemluvi anglicky za 2...druha pulka to naprosto ignoruje...a ve chvily kdy pax reknes ze ted ne at pocka a za nim je 79238758932759234 dalsich lidi tak se stim nic neda delat...a taky rikat kazdemu druhemu pax ze ted nenastupuje je dost vycerpavajici a boarding by to prodlouzilo o min 10minut :wink:

MS743
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1639
Registrován: 12. 02. 2003, 11:16
Stav: Offline

Příspěvek od MS743 »

Mozna trochu drasticke ze jsem trip report smazal ale opravdu se zajimam o level servisu a vidim ze jen 6 ze 7 prispevku jsou jen "rejpave" na ukor spolecnosti. toto asi by melo byt primo v thread CSA a ne trip reports. nevadi... no hard feelings...

rad uvidim dalsi trip reports ohledne CSA a jejich linek...

jinak:

-let opravdu byl 270 a ne 720.. diky.. byla to moje chyba
-cocktails opravdu byly... mel jsem i campari Juice. a toto byl co jsem minil hezky Touch....
-omlouvam se za schizu ale opet moje chybe... 2 roky jsem neletel OK kdyz jde o long haul ale kratsi linky nepocitam....


cafe-cafe: je pravda pri chaosu boardingu a jeste hlavne u linkek do techto koncin. me spise zajimalo ze neni ani priority boarding ro C class.. tyto malickosti opravdu lidem chybi.

tesim se na dalsi trip reports

bugr
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 952
Registrován: 03. 04. 2007, 20:17
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od bugr »

to je dobrý trip report, zatím nikde nevidím ani náznak trip reportu, imho to sem vůbec nepatří :?:

jane
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1421
Registrován: 15. 10. 2006, 16:13
Stav: Offline

Příspěvek od jane »

Campari s dzusem ano, ale mojito na Cairu fakt neee.

cafe-cafe
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 118
Registrován: 29. 04. 2007, 07:31
Stav: Offline

Příspěvek od cafe-cafe »

MS743 píše:Mozna trochu drasticke ze jsem trip report smazal ale opravdu se zajimam o level servisu a vidim ze jen 6 ze 7 prispevku jsou jen "rejpave" na ukor spolecnosti. toto asi by melo byt primo v thread CSA a ne trip reports. nevadi... no hard feelings...

rad uvidim dalsi trip reports ohledne CSA a jejich linek...

jinak:

-let opravdu byl 270 a ne 720.. diky.. byla to moje chyba
-cocktails opravdu byly... mel jsem i campari Juice. a toto byl co jsem minil hezky Touch....
-omlouvam se za schizu ale opet moje chybe... 2 roky jsem neletel OK kdyz jde o long haul ale kratsi linky nepocitam....


cafe-cafe: je pravda pri chaosu boardingu a jeste hlavne u linkek do techto koncin. me spise zajimalo ze neni ani priority boarding ro C class.. tyto malickosti opravdu lidem chybi.

tesim se na dalsi trip reports


Chapes ze tam se zvednes ze zidle a uz se zvedne i dalsich 150 lidi a i kdybych do toho mikrofonu rekl cokoliv tak je to uplne zbytecny....protoze bych chtel videt jak se ty Ccka pres ty davy u ctecek rvou dopredu :wink:

bugr
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 952
Registrován: 03. 04. 2007, 20:17
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od bugr »

já jsem ten kterej sedí do poslední chvíle protože nemám náladu stát jak stádo ve frontě a pak ještě stát jednou v chobotu :-D

cafe-cafe
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 118
Registrován: 29. 04. 2007, 07:31
Stav: Offline

Příspěvek od cafe-cafe »

bugr píše:já jsem ten kterej sedí do poslední chvíle protože nemám náladu stát jak stádo ve frontě a pak ještě stát jednou v chobotu :-D
Jooo takovej ten typ...co sedi a cte si a my ho vyhlasime jednou , podruhy, potreti....zrusime....masinu pushujou....a on vstane a rekne prosim vas milano...jeste pred chvily to tady svitilo:o)))))))) a pak se rozcily kdyz mu reknu ze musi kontaktovat transitni prepazku :-))))

bugr
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 952
Registrován: 03. 04. 2007, 20:17
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od bugr »

:-D
to fakt ne, jen nemám rád nesmyslnou frontu a pak čekání na to až se člověk, co má první řadu, vrátí z konce letadla kam omylem zašel :-D


Odpovědět