Cesta do Namíbie aneb tripreport MUC-JNB-WDH-JNB-FRA-MUC

vita
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1812
Registrován: 06. 09. 2004, 21:57
Stav: Offline

Příspěvek od vita »

skater píše:
Poly píše:Tak už jsem přišel pozdě, chvíli přede mnou si tu ten link hodil, tak jsem to musel upravit, abych nevypadal jak blb, mimochodem díky.

Jinak bych řekl, že máš opravdu povedené fotky, pěkné, ostré barvy, vážně, když to porovnám s ostatními trip reporty zde na fóru, tak takových je zde málo, hodně málo. Čím jsi to fotil?


Canon SX 100..myslím, že všechny fotky nejsou nejlepší, ale to bude taky trochu i rukama a hlavou, nejen foťákem.


Fotíme stejným strojem :wink:


MS743
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1639
Registrován: 12. 02. 2003, 11:16
Stav: Offline

Příspěvek od MS743 »

Nevíte k čemu to je dobré?


Velice povedeny trip report.. Ja se tesim jelikoz tak za 6 mesicu se dostanu poprve do SA za kamarada... a primo do Kruger national park...

jinak ten stroj a doufam, ze to rikam spravne.. Videl jsem to v jednom programu a ma to byt mensi radar ktery HNED zachyti jakekoliv a nejmensi "debree" nebo cokoli co by spadlo na draze (male soucastky, kusy kovu nevo metal.. dokonce is kameny apod... cokoliv i mensi jak par centaku (matice apod.)

je to velice jednoduche a system HNED zachyti a skenuje celou drahu a nemusi se jezdit a chekovat runway pokazde co odleti letadlo...

vypadalo to uplne stejne ale nevidel jsem to jeste v realu

dider
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2590
Registrován: 11. 08. 2004, 21:24
Bydliště: Den Haag
Stav: Offline

Příspěvek od dider »

Nádherný trip report(i ten na blogu) a povedené fotky. Díky

lukyluck
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 68
Registrován: 23. 10. 2008, 13:57
Stav: Offline

Re: Cesta do Namíbie aneb tripreport MUC-JNB-WDH-JNB-FRA-MUC

Příspěvek od lukyluck »

Jenom bych dodal mensi postreh na ceste LHR-JNB s SAA. Po vzletu se porouchal zabavni system v Business class a tak ho pro jistotu vypnuli i v Economy, aby si nikdo z Business nebohl stezovat... :lol: :lol: jinak SAA co se tyce obslohy na palube 1+
Naposledy upravil(a) lukyluck dne 24. 10. 2008, 13:51, celkem upraveno 1 x.

skater
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 706
Registrován: 08. 05. 2006, 21:13
Stav: Offline

Re: Cesta do Namíbie aneb tripreport MUC-JNB-WDH-JNB-FRA-MUC

Příspěvek od skater »

lukyluck píše:Jenom bych dodal mensi postreh na ceste LHR-JNB s SAA. Po vzletu se porouchal zabavni system v Business class a tak ho pro jistotu vypnuli i v Economy, aby si nikdo z Business nebohl stezovat... :lol: :lol: jinak SAA co se tyce obslohu na palube 1+


SAA špatný nebylo, ale AirFrance mi na longhaulu v servisu přišli mnohem lepší.


Odpovědět