CSA: PRG-JFK z airliners.net

Globik
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5916
Registrován: 04. 01. 2004, 11:53
Oblíbené typy letadel: B767, Cessna 208
Pohlaví: muž
Bydliště: Honolulu
Stav: Offline

Re: CSA: PRG-JFK z airliners.net

Příspěvek od Globik »

Když jsem lítal PRG-IAD a zpět přes FRA, (evropský let LH, TATL UA), tak jsem si ve FRA musel také měnit palubky. Určitě v jednom směru, možná v obou směrech.


flyingblue
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5478
Registrován: 16. 12. 2008, 14:31
Bydliště: up in the air
Stav: Offline

Re: CSA: PRG-JFK z airliners.net

Příspěvek od flyingblue »

CafeCafe píše:
Pokazdy, kdyz letim zpet z USA a prestupuju v JFK na let OK051 (a je jedno jestli je pod DL cislem nebo OK cislem), tak me security v terminal 4 vrati k check-in prepazkam, ze "your boarding pass is not valid". Tam moji palubni vstupenku roztrhaji a daji mi hezkou novou s logem CSA.

Nejde o zadnou zmenu letu, casu, sedadla (i kdyz uz se mi taky stalo, ze sedadlo mi zmenili) ...

Vzhledem k tomu, ze se to stava pouze na JFK a pouze CSA, tak na to, kdo za to muze, jsem si jiz nazor stihl udelat.


A tu puvodni palubku mas odkud? z prvni destinace? Hele tak to fakt nechapu v cem je problem! Ale v opraze vídám spousty lidi co maj deltacky palubky z 051jednicky....fakt to nechapu a hlavne nevim duvod proc


Ano, puvodni palubku mam z puvodni destinace. Mimochodem, jidlo, ktere davate na 050 jako "KURE" je uplne normalni UHO s vrtulema. Kvituju vymenu hnusnych "kapes" za krokodyli sendvice, ale servirovat jidlo, ktere vizualne, cichove i chutove odpovida UHO ze skolni jidelny ...

jane
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1421
Registrován: 15. 10. 2006, 16:13
Stav: Offline

Re: CSA: PRG-JFK z airliners.net

Příspěvek od jane »

flyingblue píše:Ano, puvodni palubku mam z puvodni destinace. Mimochodem, jidlo, ktere davate na 050 jako "KURE" je uplne normalni UHO s vrtulema. Kvituju vymenu hnusnych "kapes" za krokodyli sendvice, ale servirovat jidlo, ktere vizualne, cichove i chutove odpovida UHO ze skolni jidelny ...


Cestujici si prece nevybira, zda poleti s nejakou spolecnosti podle toho, co dostane na palube za obcerstveni, tak proc vytvaret nejaka dobra jidla, UHO staci :)

flyingblue
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5478
Registrován: 16. 12. 2008, 14:31
Bydliště: up in the air
Stav: Offline

Re: CSA: PRG-JFK z airliners.net

Příspěvek od flyingblue »

jane píše:
flyingblue píše:Ano, puvodni palubku mam z puvodni destinace. Mimochodem, jidlo, ktere davate na 050 jako "KURE" je uplne normalni UHO s vrtulema. Kvituju vymenu hnusnych "kapes" za krokodyli sendvice, ale servirovat jidlo, ktere vizualne, cichove i chutove odpovida UHO ze skolni jidelny ...


Cestujici si prece nevybira, zda poleti s nejakou spolecnosti podle toho, co dostane na palube za obcerstveni, tak proc vytvaret nejaka dobra jidla, UHO staci :)


Dik za info - doufam, ze DL navysi frekvenci JFK-PRG na denni, aby CSA nemusely stat pred takovymi obtiznymi rozhodnutimi, jako jestli nabidnou cestujicim pozivatelne jidlo :lol:

Malvolio
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 992
Registrován: 28. 06. 2007, 21:18
Bydliště: PRG
Stav: Offline

Re: CSA: PRG-JFK z airliners.net

Příspěvek od Malvolio »

jane píše:Cestujici si prece nevybira, zda poleti s nejakou spolecnosti podle toho, co dostane na palube za obcerstveni, tak proc vytvaret nejaka dobra jidla, UHO staci :)


Já UHO vítám, alespoň se má člověk čeho zadarmo napít :-)


Odpovědět