S prodejcem, ale bez něj do Stockholmu

Odpovědět
cocik
autor Trip reportu roku 2011, 2012, 2015; Nejlepší autor trip reportů 2011, 2012; vítěz kategorie Když cesta je cíl 2011, 2012, 2015
autor Trip reportu roku 2011, 2012, 2015; Nejlepší autor trip reportů 2011, 2012; vítěz kategorie Když cesta je cíl 2011, 2012, 2015
Příspěvky: 1689
Registrován: 12. 08. 2008, 05:05
Bydliště: CTU
Stav: Offline

Re: S prodejcem, ale bez něj do Stockholmu

Příspěvek od cocik »

Hlasim se do hardcore ankety. Za zpatecku z Hongkongu/Singapuru do Evropy na nejaky vhodny Ryanairi letiste muzu v listopadu napsat srovnani SQ Suites vs Ryanair. Beztak ty Suites chci uz hodne dlouho napsat :D


Fabo
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3146
Registrován: 04. 01. 2007, 13:42
Bydliště: HAG
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: S prodejcem, ale bez něj do Stockholmu

Příspěvek od Fabo »

Hmm, jen vam nejak uslo, ze v ponuce je 80 tisic OK Plus mil... nevim, jestli by slo zaplatit tim SQ Suite... :)

cocik
autor Trip reportu roku 2011, 2012, 2015; Nejlepší autor trip reportů 2011, 2012; vítěz kategorie Když cesta je cíl 2011, 2012, 2015
autor Trip reportu roku 2011, 2012, 2015; Nejlepší autor trip reportů 2011, 2012; vítěz kategorie Když cesta je cíl 2011, 2012, 2015
Příspěvky: 1689
Registrován: 12. 08. 2008, 05:05
Bydliště: CTU
Stav: Offline

Re: S prodejcem, ale bez něj do Stockholmu

Příspěvek od cocik »

Technicka - SQ Suites se za zadne mile poridit nedaji, natoz za mile OK plus. Jde mi spis o nasledny pripoj na Ryanair :D

Fabo
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3146
Registrován: 04. 01. 2007, 13:42
Bydliště: HAG
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: S prodejcem, ale bez něj do Stockholmu

Příspěvek od Fabo »

Koukam si tak zpetne stare prispevky cekaje na telefonat typu "sedni za volant a prijed" a zjistuju...

ono se to nakonec neuskutecnilo, ze? :/ Vubec prodejce je nejak nehezky ticho. Skoda, clanky mely sve kouzlo.

JanoS
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 270
Registrován: 13. 06. 2008, 10:46
Pohlaví: muž
Bydliště: ZRH
Stav: Offline

Re: S prodejcem, ale bez něj do Stockholmu

Příspěvek od JanoS »

cocik píše:Technicka - SQ Suites se za zadne mile poridit nedaji, natoz za mile OK plus. Jde mi spis o nasledny pripoj na Ryanair :D

Technicka - SQ Suites se daji poridit za milion SQ mil :)


cocik
autor Trip reportu roku 2011, 2012, 2015; Nejlepší autor trip reportů 2011, 2012; vítěz kategorie Když cesta je cíl 2011, 2012, 2015
autor Trip reportu roku 2011, 2012, 2015; Nejlepší autor trip reportů 2011, 2012; vítěz kategorie Když cesta je cíl 2011, 2012, 2015
Příspěvky: 1689
Registrován: 12. 08. 2008, 05:05
Bydliště: CTU
Stav: Offline

Re: S prodejcem, ale bez něj do Stockholmu

Příspěvek od cocik »

JanoS píše:
cocik píše:Technicka - SQ Suites se za zadne mile poridit nedaji, natoz za mile OK plus. Jde mi spis o nasledny pripoj na Ryanair :D

Technicka - SQ Suites se daji poridit za milion SQ mil :)


Teoreticky i za min (aspon co mam v materialech k KF Gold). Kazdopadne svuj post jsem psal v dobe, kdy to jeste neslo.

prodejce
Prodejce
Prodejce
Příspěvky: 4294
Registrován: 14. 12. 2004, 11:51
Bydliště: na vejminku
Stav: Offline

Re: S prodejcem, ale bez něj do Stockholmu

Příspěvek od prodejce »

Fabo píše:ono se to nakonec neuskutecnilo, ze? :/

Neuskutečnilo. Neobjevil se žádný realizovatelný nápad, takže ty míle jsou už dávno v popelnici.

Prý se něco nového na fórum chystá. Lidem, co k tomu viděli trailer, z toho ale prý naskakuje husí kůže.
Tak nevim. :confused:

Fabo
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3146
Registrován: 04. 01. 2007, 13:42
Bydliště: HAG
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: S prodejcem, ale bez něj do Stockholmu

Příspěvek od Fabo »

Ja bych trailer videt chtel, az bude uvolnen pro "general public". Husi kuze se nebojim, horory mam rad :D

Poly
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 369
Registrován: 18. 12. 2006, 12:08
Oblíbené typy letadel: B747-400, B777-300, A330-300, A340-600
Stav: Offline

Re: S prodejcem, ale bez něj do Stockholmu

Příspěvek od Poly »

Fabo píše:Ja bych trailer videt chtel, az bude uvolnen pro "general public". Husi kuze se nebojim, horory mam rad :D


Ten trailer je zde: viewtopic.php?f=42&t=6594

Globik
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5906
Registrován: 04. 01. 2004, 11:53
Oblíbené typy letadel: B767, Cessna 208
Pohlaví: muž
Bydliště: Honolulu
Stav: Offline

Re: S prodejcem, ale bez něj do Stockholmu

Příspěvek od Globik »

prodejce píše:
Fabo píše:ono se to nakonec neuskutecnilo, ze? :/

Neuskutečnilo. Neobjevil se žádný realizovatelný nápad, takže ty míle jsou už dávno v popelnici.

Prý se něco nového na fórum chystá. Lidem, co k tomu viděli trailer, z toho ale prý naskakuje husí kůže.
Tak nevim. :confused:

Ty jsi tajemný. Píšeš prý a přitom jsi ten trailer umístil (a pravděpodobně vytvořil) Ty a jak to vypadá, je to trailer na Tvůj TR. Nicméně jlikož jsem měl zavřené okno, husí kůži jsem neměl :)

gr09
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1106
Registrován: 03. 01. 2011, 14:55
Stav: Offline

Re: S prodejcem, ale bez něj do Stockholmu

Příspěvek od gr09 »

Globík píše:Nicméně jlikož jsem měl zavřené okno, husí kůži jsem neměl :)


Ani ja jsem nepocitil husi kuzi. Obzvlast kdyz trailer neni vlastne o nicem. Husi kuzi mi nahnal routing, ktery proletel uzivatel kiwi z milepoint behem 4 tydnu: AKL-wlg-akl-wlg-akl-chc-zqn-chc-AKL-mel-hkg-lhr-kwi-lhr-phx-ord-bos-sfo-dfw-bdl-dfw-lax-hkg-nrt-cgk-nrt-sin-mel-cns-mel-AKL-syd-cns-syd-hkg-nrt-tpe-hkg-icn-hkg-yvr-jfk-sea-dfw-sju-jfk-bgi-svd-pos-gnd-bgi-MIA-lhr-bah-doh-bah-lhr-hkg-mel-sin-mel-AKL-yvr-lax-phx-lax-AKL

skater
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 706
Registrován: 08. 05. 2006, 21:13
Stav: Offline

Re: S prodejcem, ale bez něj do Stockholmu

Příspěvek od skater »

gr09 píše:Ani ja jsem nepocitil husi kuzi. Obzvlast kdyz trailer neni vlastne o nicem. Husi kuzi mi nahnal routing, ktery proletel uzivatel kiwi z milepoint behem 4 tydnu: AKL-wlg-akl-wlg-akl-chc-zqn-chc-AKL-mel-hkg-lhr-kwi-lhr-phx-ord-bos-sfo-dfw-bdl-dfw-lax-hkg-nrt-cgk-nrt-sin-mel-cns-mel-AKL-syd-cns-syd-hkg-nrt-tpe-hkg-icn-hkg-yvr-jfk-sea-dfw-sju-jfk-bgi-svd-pos-gnd-bgi-MIA-lhr-bah-doh-bah-lhr-hkg-mel-sin-mel-AKL-yvr-lax-phx-lax-AKL


Solidní routing :D http://tinyurl.com/68c3tce

prodejce
Prodejce
Prodejce
Příspěvky: 4294
Registrován: 14. 12. 2004, 11:51
Bydliště: na vejminku
Stav: Offline

Re: S prodejcem, ale bez něj do Stockholmu

Příspěvek od prodejce »

prodejce píše:
persona píše:Navrhuji LHR - NRT (nebo SIN/HKG) a zpět: fotodokumentace s obsesivním, ba fanatickým zaujetím pro detail, jak v oblasti focení letadel (včetně podvozků pořízených teleobjektivem), tak občerstvovacích a hygienických zařízení (v letadle i mimo něj) v to počítaje detaily knoflíků na japonských elektronických toaletách, momentek z kissa/cat a maid-café :-), dále vlaječek a maket letadel aerolinek na check-in pultících (pochopitelně fotit s malou hloubkou ostrosti zrcadlovkou, aby emblémy plasticky vystupovaly z pozadí, na němž bude decentně rozoostřená agentka nebo e .. .. ... tadle zde vidím choreografii následovně: nejprve celek, pak několik polodedetailů z různých úhlů a nakonec makrem detaily, kde bude moci čtenář posoudit druhu i úroveň uvařené rýže :-) Tolik jen několik předběžných poznámek, podrobný technický scénář dopracuji na požádání :D


persono.. špatně :oops:

To, co jsi napsal, je velmi zdařilá parodie na tripreport. A to parodie tou nejobtížnější metodou, tedy "škodolibým uvedením v dokonalost".

Já pomýšlím na tripreport přesně opačný, tedy nezobrazující kulisy v jejich nekončícím detailu, ale na tripreport zobrazující smysl, které ty kulisy dávají. Smysl, pokud možno ve "velkém detailu".

Když seš teda vyštudovanej, uměl bys "na zakázku" napsat opačný scénář? Od technické dokonalosti zobrazování detailů kulis - s protisvětlem a se vším - k dokonalému zobrazení pointy,
k vyjádření "objeveného"?

persona píše:Protože mi můj dlouhý příspěvek systém ztratil a nechci ho psát znova, podporuji plně názor Vanilky a apeluji na Prodejce, aby napsal trip-report sám :-) (jeho obsahem také bylo: ano, v chvatu jsem se spletl, kajutová scéna je v Noci v opeře)





Persono, takhle nějak jsem to myslel:

http://www.youtube.com/watch?v=rswYl7RLRNE


Odpovědět