S prodejcem, ale bez něj do Stockholmu

Odpovědět
Lucky
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 711
Registrován: 30. 01. 2005, 18:43
Stav: Offline

Re: S prodejcem, ale bez něj do Stockholmu

Příspěvek od Lucky »

jane píše:
Globík píše:Co to je za stroj? A místo binů je na pravé straně jen polička? Nebo je to optický klam? Těmi kolečky od troleje, co tam někdo má, bych nechtěl dostat do palice!


TU154, rok vyroby 1984 :) Nemusis se bat, letusky si vcas uvedomily nebezpeci plynouci z kolecek troleje a kufrik hodily cestakovi pod nohy nekam na exit :) Jo a misto binu byla policka i na leve strane.

ja bych dodal ze to je TU-154B2 jeden s poslednich letajicich exemplaru teto verze.O to bylo cennejsi svezeni se v tomto stroji :)


Smurfx
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 961
Registrován: 05. 01. 2008, 21:30
Oblíbené typy letadel: Airbus A320, Airbus A380, Airbus A330
Canadair CRJ900, ULL Zephyr :)
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: S prodejcem, ale bez něj do Stockholmu

Příspěvek od Smurfx »

Můžeme se vrátit asi pomalu k tématu. Kdo další poletí na výlet? :)

Ace2
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 527
Registrován: 23. 06. 2007, 14:38
Stav: Offline

Re: S prodejcem, ale bez něj do Stockholmu

Příspěvek od Ace2 »

Plánuji něco na konec měsíce. Rozhoduji zda do Barcelony, nebo na Sicilii do Catanie. Byl někdo v Catanii ?Je tam něco zajímavého a dá se tam lenošit ? Přítelkyně chce do Barcelony, ale upřimně se mi tam moc nechce. Láká mě jih Itálie a popravdě i italská jídla :mrgreen: Navíc tam dole na jihu, už to může být zajímavé.


A offtopic. Dokoukal jsem jednoduchou, ale celkem povedenou komedii "Couples Retreat" když tak si to progooglujte. No ale byl jsem naprosto uchvácen scenerii tak jsem neváhal a zjistil jsem, že je to Bora-Bora
http://www.google.cz/images?hl=cs&rls=c ... a=N&tab=wi

To mě navdadilo ještě více a začal jsem pátrat kolik by tam stála letenka. Tak jsem se dostal na cenu 101.000 kč za osobu. Nemáte zdání o nějaké levnější variantě ? 101x2 za to si s mladou můžeme koupit nové auto :roll: ach jo.

prodejce
Prodejce
Prodejce
Příspěvky: 4294
Registrován: 14. 12. 2004, 11:51
Bydliště: na vejminku
Stav: Offline

Re: S prodejcem, ale bez něj do Stockholmu

Příspěvek od prodejce »

Smurfx píše:Můžeme se vrátit asi pomalu k tématu. Kdo další poletí na výlet? :)


.. zatím nikdo nepředložil žádný proveditelný scénář.

Ace2
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 527
Registrován: 23. 06. 2007, 14:38
Stav: Offline

Re: S prodejcem, ale bez něj do Stockholmu

Příspěvek od Ace2 »

fajn. Hlasím se na PRG-BOB. A stačí jednosměrná, nemíním se vracet.


prodejce
Prodejce
Prodejce
Příspěvky: 4294
Registrován: 14. 12. 2004, 11:51
Bydliště: na vejminku
Stav: Offline

Re: S prodejcem, ale bez něj do Stockholmu

Příspěvek od prodejce »

Ace2 píše:fajn. Hlasím se na PRG-BOB. A stačí jednosměrná, nemíním se vracet.


Já ti dám BOB :lol: Tys nedával pozor co se tu probírá. Řeklo se, že HNL, PPT a podobné kombinace jsou na bonusové letenky (OK Plus) nedostupné.

Ace2
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 527
Registrován: 23. 06. 2007, 14:38
Stav: Offline

Re: S prodejcem, ale bez něj do Stockholmu

Příspěvek od Ace2 »

:D Škoda, mohl to být jeden z nejlepších trip reportů 8)

prodejce
Prodejce
Prodejce
Příspěvky: 4294
Registrován: 14. 12. 2004, 11:51
Bydliště: na vejminku
Stav: Offline

Re: S prodejcem, ale bez něj do Stockholmu

Příspěvek od prodejce »

Ace2 píše::D Škoda, mohl to být jeden z nejlepších trip reportů 8)

.. ty jsi evidentně nečetl ani technický scénář.

johnczech
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 217
Registrován: 09. 04. 2010, 11:28
Oblíbené typy letadel: L 410 a vetsi
Pohlaví: muž
Bydliště: Malajsie - LGK
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: S prodejcem, ale bez něj do Stockholmu

Příspěvek od johnczech »

Pokud by bylo mozne za ty mile doletet do Malajsie na ostrov Langkawi LGK, pak tu reporterovi muzu nabidnout zdarma pobyt u nas v hotelu, k dispozici auto Jeep Cherokee, pristup do zakulisi letiste, vc. veze, super spotting, zdarma vylety na jachte a motorovem clunu. Zije nas tu vice Cechu a kazdy si tu delame nejaky ten business. To cele za podminky, ze by se v TR uvedli odkazy na nase web stranky, cili reklama, neco za neco. Snad ma nabidka neni prilis drza. Vice o LGK je v mem TR LGK-SIN-KUL-LGK z minuleho tydne.

VanillA
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 322
Registrován: 22. 02. 2009, 11:57
Stav: Offline

Re: S prodejcem, ale bez něj do Stockholmu

Příspěvek od VanillA »

johnczech píše:Pokud by bylo mozne za ty mile doletet do Malajsie na ostrov Langkawi LGK, pak tu reporterovi muzu nabidnout zdarma pobyt u nas v hotelu, k dispozici auto Jeep Cherokee, pristup do zakulisi letiste, vc. veze, super spotting, zdarma vylety na jachte a motorovem clunu. Zije nas tu vice Cechu a kazdy si tu delame nejaky ten business. To cele za podminky, ze by se v TR uvedli odkazy na nase web stranky, cili reklama, neco za neco. Snad ma nabidka neni prilis drza. Vice o LGK je v mem TR LGK-SIN-KUL-LGK z minuleho tydne.


Tak to bych bral :-)

VanillA
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 322
Registrován: 22. 02. 2009, 11:57
Stav: Offline

Re: S prodejcem, ale bez něj do Stockholmu

Příspěvek od VanillA »

Ace2 píše: A offtopic. Dokoukal jsem jednoduchou, ale celkem povedenou komedii "Couples Retreat" když tak si to progooglujte. No ale byl jsem naprosto uchvácen scenerii tak jsem neváhal a zjistil jsem, že je to Bora-Bora
http://www.google.cz/images?hl=cs&rls=c ... a=N&tab=wi

To mě navdadilo ještě více a začal jsem pátrat kolik by tam stála letenka. Tak jsem se dostal na cenu 101.000 kč za osobu. Nemáte zdání o nějaké levnější variantě ? 101x2 za to si s mladou můžeme koupit nové auto :roll: ach jo.


Hale, jak jsi to hledal? Já jsem se chválně díval na to spojení a ke 101.000 se ani zdálky nepřiblížím :-)

PRG-LON - 1900,- (Easy)
LON-LAX - 11200,- (AA)
LAX-PPT - 20727,- (Air Tahiti Nui)
PPT-BOB - 7665 (Air Tahiti)

Sumasumárum cca 41495,- :-)

Ace2
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 527
Registrován: 23. 06. 2007, 14:38
Stav: Offline

Re: S prodejcem, ale bez něj do Stockholmu

Příspěvek od Ace2 »

super, já na to koukal přes Sky Scanner

Ace2
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 527
Registrován: 23. 06. 2007, 14:38
Stav: Offline

Re: S prodejcem, ale bez něj do Stockholmu

Příspěvek od Ace2 »

Tak za ty peníze už to jde. Dal jsem si to na svůj wish list. Ještě tam sehnat práci pilota a byl bych nejspokojenější člověk na planetě 8)

johnczech
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 217
Registrován: 09. 04. 2010, 11:28
Oblíbené typy letadel: L 410 a vetsi
Pohlaví: muž
Bydliště: Malajsie - LGK
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: S prodejcem, ale bez něj do Stockholmu

Příspěvek od johnczech »

VanillA píše:
johnczech píše:Pokud by bylo mozne za ty mile doletet do Malajsie na ostrov Langkawi LGK, pak tu reporterovi muzu nabidnout zdarma pobyt u nas v hotelu, k dispozici auto Jeep Cherokee, pristup do zakulisi letiste, vc. veze, super spotting, zdarma vylety na jachte a motorovem clunu. Zije nas tu vice Cechu a kazdy si tu delame nejaky ten business. To cele za podminky, ze by se v TR uvedli odkazy na nase web stranky, cili reklama, neco za neco. Snad ma nabidka neni prilis drza. Vice o LGK je v mem TR LGK-SIN-KUL-LGK z minuleho tydne.


Tak to bych bral :-)

Tak ted uz jen staci ukecat prodejce :)

flyingblue
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5478
Registrován: 16. 12. 2008, 14:31
Bydliště: up in the air
Stav: Offline

Re: S prodejcem, ale bez něj do Stockholmu

Příspěvek od flyingblue »

prodejce píše:
Ace2 píše:fajn. Hlasím se na PRG-BOB. A stačí jednosměrná, nemíním se vracet.


Já ti dám BOB :lol: Tys nedával pozor co se tu probírá. Řeklo se, že HNL, PPT a podobné kombinace jsou na bonusové letenky (OK Plus) nedostupné.


To je oficialni postoj CSA? To bych se trosku divil. AF me vodveze klidne i do SYD, prestoze segmenty Singapore -> SYD -> Singapore bude operovat Qantas. Stejne tak mi AF klidne vyridi nejakej ten vnitroklokani pass (Qantas metal).

Ja samozrejme chapu, ze CSA hraje jinou ligu naz AF/KL, ale mel jsem za to, ze jsou schopni alespon neceho dosahnout. Pokud ne, tak o duvod vic, ze s nima sbiram majle tak na evropskou letenku za rok/dva :-)

EDIT: Ted si vzpominam, ze nase cesta do AKL/BNE byla za AF mile s KE.


Odpovědět