Ze Šanghaje na Bora Bora, Tour de Pacific v C+Y (megareport)

pavelpmi
Nejlepší autor trip reportů 2013 a nejlepších fotografií v trip reportu 2013
Nejlepší autor trip reportů 2013 a nejlepších fotografií v trip reportu 2013
Příspěvky: 2211
Registrován: 29. 11. 2008, 10:56
Pohlaví: muž
Bydliště: Palma de Mallorca
Stav: Offline

Re: Ze Šanghaje na Bora Bora, Tour de Pacific v C+Y (megareport)

Příspěvek od pavelpmi »

Cociku, díky moc za parádní report psaný s inteligentním nadhledem, za zprostředkování zážitků z cesty a z Francouzské Polynésie!
Kam to bude příště? :wink:

EDIT: vypadlo mi "z" z "Francouzské" , všiml jsem si toho teď, vypadalo to fakt strašně.
Naposledy upravil(a) pavelpmi dne 02. 11. 2010, 21:09, celkem upraveno 1 x.


jaakob
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 58
Registrován: 17. 03. 2005, 13:15
Oblíbené typy letadel: KP-2U Sova
Pohlaví: muž
Bydliště: PRG
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Ze Šanghaje na Bora Bora, Tour de Pacific v C+Y (megareport)

Příspěvek od jaakob »

Skvely TR, velmi ctive! A hezka motivace - nekdy kolem pulky clanku uz jsem dostaval vycitky, ze bych mel jit zase makat :D

PS: Four Seasons na Bora Bora zavidim :twisted: Par let zpatky jsem poprve spal ve FS v Ammanu. Byl dobry rate (na jejich pomery) a od te doby latku co se tyce servisu nikdo nepokoril. Pokoj vcelku "obycejny", ale personal - v tom je ten FS bonus. Hotel byl oblibeny i mezi mistnimi - byl Ramadan a kosilaci tam vozili holky, at se nacpou - slusny zpusob baleni! Od te doby pokazde co nekam jedu kouknu na stranky FS, jestli...no ceny mne vetsinou zase zchladi :wink:

netchat
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 62
Registrován: 09. 08. 2006, 01:08
Stav: Offline

Re: Ze Šanghaje na Bora Bora, Tour de Pacific v C+Y (megareport)

Příspěvek od netchat »

Fakt super trip, smekám

charlie2025
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 168
Registrován: 08. 05. 2010, 21:04
Oblíbené typy letadel: A330, B777
Pohlaví: muž
Bydliště: BRQ
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Ze Šanghaje na Bora Bora, Tour de Pacific v C+Y (megareport)

Příspěvek od charlie2025 »

Tak začínám mít pocit, že Cocik neumí napsat špatný trip-report. Četlo se to samo, zážitky musely být super !

cocik
autor Trip reportu roku 2011, 2012, 2015; Nejlepší autor trip reportů 2011, 2012; vítěz kategorie Když cesta je cíl 2011, 2012, 2015
autor Trip reportu roku 2011, 2012, 2015; Nejlepší autor trip reportů 2011, 2012; vítěz kategorie Když cesta je cíl 2011, 2012, 2015
Příspěvky: 1689
Registrován: 12. 08. 2008, 05:05
Bydliště: CTU
Stav: Offline

Re: Ze Šanghaje na Bora Bora, Tour de Pacific v C+Y (megareport)

Příspěvek od cocik »

pavelpmi píše:Kam to bude příště? :wink:


Jak rika pani Holubova v Cimrmanovi, letos uz jsem se narajzoval dost. Jeste musim na Vanoce do CR, ale jinak uz se mi nikam daleko nechce, takze maximalne jeste jednou do Singapuru a okoli nekdy na prelomu listopad/prosinec. SQ ted rozjeli jednu zajimavou promo akci...


honzeek1
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 354
Registrován: 12. 11. 2006, 11:19
Bydliště: PRG
Stav: Offline

Re: Ze Šanghaje na Bora Bora, Tour de Pacific v C+Y (megareport)

Příspěvek od honzeek1 »

Super TR! Na PPT jsem se take chtel(i) vydat, ale cesta do HNL pred rokem a neco me z teto touhy vylecila, mozna kdybych bydlel nekde bliz, preci jen vidina romantiky se po dni morouseni se v letadle a tezkem casovem posunu pro me dost ztraci :-) Tak jsem se tam podival alespon virtualne. Jinak pod ty sedacky KE bych se podepsal, 12h na ceste z Soulu pres FRA v 777 a nevedel jsem, jak si sednout a na co koukat (cesta do soulu byla v poho, uz v praze na me vykoukla palubovka s C-lasss misto koupene Y :-)

charlie2025
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 168
Registrován: 08. 05. 2010, 21:04
Oblíbené typy letadel: A330, B777
Pohlaví: muž
Bydliště: BRQ
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Ze Šanghaje na Bora Bora, Tour de Pacific v C+Y (megareport)

Příspěvek od charlie2025 »

cocik píše:
pavelpmi píše:Kam to bude příště? :wink:


Jak rika pani Holubova v Cimrmanovi, letos uz jsem se narajzoval dost. Jeste musim na Vanoce do CR, ale jinak uz se mi nikam daleko nechce, takze maximalne jeste jednou do Singapuru a okoli nekdy na prelomu listopad/prosinec. SQ ted rozjeli jednu zajimavou promo akci...


+ten charter do Hurghady, kdyz budes v cr ne ? :D

johnczech
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 217
Registrován: 09. 04. 2010, 11:28
Oblíbené typy letadel: L 410 a vetsi
Pohlaví: muž
Bydliště: Malajsie - LGK
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Ze Šanghaje na Bora Bora, Tour de Pacific v C+Y (megareport)

Příspěvek od johnczech »

+ten charter do Hurghady, kdyz budes v cr ne ? :D[/quote]

Ja chci byt taky koupak, kdy se leti? Pripravim si mnoho otazek pro CC... Do Hurgady urcite poleti ten jumbo Erbas ...

flyingblue
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5478
Registrován: 16. 12. 2008, 14:31
Bydliště: up in the air
Stav: Offline

Re: Ze Šanghaje na Bora Bora, Tour de Pacific v C+Y (megareport)

Příspěvek od flyingblue »

honzeek1 píše:Super TR! Na PPT jsem se take chtel(i) vydat, ale cesta do HNL pred rokem a neco me z teto touhy vylecila, mozna kdybych bydlel nekde bliz, preci jen vidina romantiky se po dni morouseni se v letadle a tezkem casovem posunu pro me dost ztraci :-) Tak jsem se tam podival alespon virtualne. Jinak pod ty sedacky KE bych se podepsal, 12h na ceste z Soulu pres FRA v 777 a nevedel jsem, jak si sednout a na co koukat (cesta do soulu byla v poho, uz v praze na me vykoukla palubovka s C-lasss misto koupene Y :-)


Asi zalezi na zadku. Me 747 na trase FRA-ICN-FRA zadnou ujmu nezpusobila a stejne to bylo ICN-AKL v triplu.

Zato sedacky LH mi ujmu pusobi.

yangzhening
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 67
Registrován: 04. 11. 2010, 06:56
Oblíbené typy letadel: TU-154M, TU-204
Pohlaví: muž
Bydliště: Jiamusi 佳木斯
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Ze Šanghaje na Bora Bora, Tour de Pacific v C+Y (megareport)

Příspěvek od yangzhening »

Perfektní report, mám velkou motivaci vydat se po stejné trase... :twisted:

cocik
autor Trip reportu roku 2011, 2012, 2015; Nejlepší autor trip reportů 2011, 2012; vítěz kategorie Když cesta je cíl 2011, 2012, 2015
autor Trip reportu roku 2011, 2012, 2015; Nejlepší autor trip reportů 2011, 2012; vítěz kategorie Když cesta je cíl 2011, 2012, 2015
Příspěvky: 1689
Registrován: 12. 08. 2008, 05:05
Bydliště: CTU
Stav: Offline

Re: Ze Šanghaje na Bora Bora, Tour de Pacific v C+Y (megareport)

Příspěvek od cocik »

yangzhening píše:Perfektní report, mám velkou motivaci vydat se po stejné trase... :twisted:


To chapu, v Heilongjiangu musi byt zima opravdu drsna :D

jankre
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 61
Registrován: 25. 03. 2010, 14:10
Stav: Offline

Re: Ze Šanghaje na Bora Bora, Tour de Pacific v C+Y (megareport)

Příspěvek od jankre »

Super TR, ostatně jako vždy. Zaujal mě ten závěr, že je člověk po splnění snu trochu zklamaný (něco jako "post coitum triste ..." :oops: )
Taky se mi to občas stane, ale pak si řeknu "neměl sis to tak idealizovat!" a naopak, kdyby tam člověk nebyl /věc nezkusil , nikdy by tu zkušenost neudělal !
Ještě jednou díky !

Lopata
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 60
Registrován: 05. 11. 2010, 11:06
Stav: Offline

Re: Ze Šanghaje na Bora Bora, Tour de Pacific v C+Y (megareport)

Příspěvek od Lopata »

Lukasi, chtel bych se zeptat, za co jste platit tech 4 tisice pri rezervaci teto bonusove letenky, jak to pisete v blogu? Myslel jsem, ze letenky za mile jsou komplet zadarmo.
Jedna se o letistni a bezpecnostni taxy, ktere v bonusove letence nejsou zahrnuty?
Diky, Fanda.
Naposledy upravil(a) Lopata dne 05. 11. 2010, 11:17, celkem upraveno 1 x.

Tragedie_v_JZD
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 731
Registrován: 01. 01. 2007, 22:39
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Ze Šanghaje na Bora Bora, Tour de Pacific v C+Y (megareport)

Příspěvek od Tragedie_v_JZD »

letistni a jine poplatky ....?

cocik
autor Trip reportu roku 2011, 2012, 2015; Nejlepší autor trip reportů 2011, 2012; vítěz kategorie Když cesta je cíl 2011, 2012, 2015
autor Trip reportu roku 2011, 2012, 2015; Nejlepší autor trip reportů 2011, 2012; vítěz kategorie Když cesta je cíl 2011, 2012, 2015
Příspěvky: 1689
Registrován: 12. 08. 2008, 05:05
Bydliště: CTU
Stav: Offline

Re: Ze Šanghaje na Bora Bora, Tour de Pacific v C+Y (megareport)

Příspěvek od cocik »

Lopata píše:Lukasi, chtel bych se zeptat, za co jste platit tech 4 tisice pri rezervaci teto bonusove letenky, jak to pisete v blogu? Myslel jsem, ze letenky za mile jsou komplet zadarmo.
Diky, Fanda.


Zadarmo je tarifni (tj. "letenkova") cast letenky, doplaci se pouze taxy a poplatky. Proto jsou treba bonusove letenky po Evrope tak nevyhodne, protoze tam cini poplatky velke procento z celkove ceny.


Odpovědět