Asijské víkendové (ú)lety (novinka - Zima ve Vnitřním Mongolsku)

Odpovědět
mattsun
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 162
Registrován: 20. 08. 2014, 01:50
Stav: Offline

Re: Asijské víkendové (ú)lety (novinka - Zima ve Vnitřním Mongolsku)

Příspěvek od mattsun »

Pozeral som to asi tri dni dozadu a velka parada, hodina utiekla ako voda :thumbup: Osobne si myslim ze keby tam mas anglicke titulky ( aj ked nechcem si ani predstavit kolko by s tym bolo roboty ), tak by si casom mal ovela viac odberatelov a prehrani. Vcera vecer som si napr pustil Sama Chuja a jeho video s Qatar Q-Suites na ktore som bol dost zvedavy a preklikal som to takym sposobom ze z 20min videa som mal nakoniec cca 3min.


jvoj
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 754
Registrován: 20. 03. 2010, 18:40
Oblíbené typy letadel: B737, 787, Všechny Embraery, ATR42/72
Pohlaví: muž
Stav: Offline

Re: Asijské víkendové (ú)lety (novinka - Zima ve Vnitřním Mongolsku)

Příspěvek od jvoj »

Parádní trip report, taky dokoukáno od začátku do konce. Můžu se jen zeptat, jak bereš zvuk? Zvlášť přes nějaký mikrofon napíchnutý na telefon, nebo to takto bere ta kamera? Osobně jsem s gopročkem měl právě ten problém, že když jsem na něj mluvil s okolním hlukem, tak jsem se pak neslyšel.

cocik
autor Trip reportu roku 2011, 2012, 2015; Nejlepší autor trip reportů 2011, 2012; vítěz kategorie Když cesta je cíl 2011, 2012, 2015
autor Trip reportu roku 2011, 2012, 2015; Nejlepší autor trip reportů 2011, 2012; vítěz kategorie Když cesta je cíl 2011, 2012, 2015
Příspěvky: 1689
Registrován: 12. 08. 2008, 05:05
Bydliště: CTU
Stav: Offline

Re: Asijské víkendové (ú)lety (novinka - Zima ve Vnitřním Mongolsku)

Příspěvek od cocik »

jvoj píše:Parádní trip report, taky dokoukáno od začátku do konce. Můžu se jen zeptat, jak bereš zvuk? Zvlášť přes nějaký mikrofon napíchnutý na telefon, nebo to takto bere ta kamera? Osobně jsem s gopročkem měl právě ten problém, že když jsem na něj mluvil s okolním hlukem, tak jsem se pak neslyšel.


Je to normalne pres mikrofon v gopro. Ale trvalo cca rok nez jsem se naucil, kdy mam rvat a kdy rvat nemusim, pripadne jak se natocit, aby se trochu odclonil vitr. Ty prvni videa byly co se zvuku tyce naprosto tragicky.

jvoj
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 754
Registrován: 20. 03. 2010, 18:40
Oblíbené typy letadel: B737, 787, Všechny Embraery, ATR42/72
Pohlaví: muž
Stav: Offline

Re: Asijské víkendové (ú)lety (novinka - Zima ve Vnitřním Mongolsku)

Příspěvek od jvoj »

cocik píše:
jvoj píše:Parádní trip report, taky dokoukáno od začátku do konce. Můžu se jen zeptat, jak bereš zvuk? Zvlášť přes nějaký mikrofon napíchnutý na telefon, nebo to takto bere ta kamera? Osobně jsem s gopročkem měl právě ten problém, že když jsem na něj mluvil s okolním hlukem, tak jsem se pak neslyšel.


Je to normalne pres mikrofon v gopro. Ale trvalo cca rok nez jsem se naucil, kdy mam rvat a kdy rvat nemusim, pripadne jak se natocit, aby se trochu odclonil vitr. Ty prvni videa byly co se zvuku tyce naprosto tragicky.

Díky :)

persona
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2130
Registrován: 24. 05. 2008, 12:26
Bydliště: BRQ
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Asijské víkendové (ú)lety (novinka - Zima ve Vnitřním Mongolsku)

Příspěvek od persona »

Moc pěkné. Tento i několik předchozích. A co je zvláštní, vždy na mě pípne upozornění na telefonu s přímým odkazem, když se to objeví na YouTube (zpravidla večer v posteli nebo někde na cestách, naposled Londýn a Krakov). Asi propojení přes číslo? Jen jsem se chtěl zeptat proč trpíš těch 9 hodin mr**** ve vlaku. Já měl úplně dost z česko-britské rodinky přes uličku v pátek z Londýna, případně běsnění v tamní i brněnské MHD (třeba teď cestou z města, kde šílená matka hrála se čtyřmi dětmi tleskací hru na začátku dlouhé tramvaje a bylo to slyšet až na druhý konec o 30 metrů dál).


Fabo
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3146
Registrován: 04. 01. 2007, 13:42
Bydliště: HAG
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Asijské víkendové (ú)lety (novinka - Zima ve Vnitřním Mongolsku)

Příspěvek od Fabo »

Na telefonu ti to pipa, protoze ho mas spojeny s google uctem, a nekdy nekde ses zapsal k odberu Cocikovo videi i "se zvoneckem".

alesesl
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2862
Registrován: 27. 02. 2004, 05:55
Oblíbené typy letadel: vrtulove letadla
Pohlaví: muž
Bydliště: Praha Zapad
Stav: Offline

Re: Asijské víkendové (ú)lety (novinka - Zima ve Vnitřním Mongolsku)

Příspěvek od alesesl »

Opet parada a i tobe Stastny novy rok 2018 a spoustu novych leteckych zazitku a stastny mil.

vilem_cz
Nováček
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: 26. 11. 2016, 11:44
Stav: Offline

Re: Asijské víkendové (ú)lety (novinka - Zima ve Vnitřním Mongolsku)

Příspěvek od vilem_cz »

nechci kritizovat mistra, na FB mi celkem vysvětlil že na psaný TR se už necítí, takže videoTR, ale chtělo by to trošku kultury v obraze. je blbost ssebou tahat ronin, ale obyčený osmo by nešlo? jako sem fakt zvyklej na hegeš ve videu ze FPV koptér, ale z toho třesu, kor když si to člověk dá na fullscreen, se fakt dělá mozku zle :D

jinak smekám za TR a trochu (hodně) závidim ceny letenek do zajímavejch destinací :D

cocik
autor Trip reportu roku 2011, 2012, 2015; Nejlepší autor trip reportů 2011, 2012; vítěz kategorie Když cesta je cíl 2011, 2012, 2015
autor Trip reportu roku 2011, 2012, 2015; Nejlepší autor trip reportů 2011, 2012; vítěz kategorie Když cesta je cíl 2011, 2012, 2015
Příspěvky: 1689
Registrován: 12. 08. 2008, 05:05
Bydliště: CTU
Stav: Offline

Re: Asijské víkendové (ú)lety (novinka - Zima ve Vnitřním Mongolsku)

Příspěvek od cocik »

Hele, s tim natacenim v Cine to neni jednoduchy. Koupil jsem si dokonce celkem solidni gimbal, ale jakmile vytahnu (zvlast v zapadakovech) cokoliv vetsiho nez miniaturni GoPro Session, tak se zacinaj sbihat lidi a behem nataceni na me mluvi pripadne mi hrabou na kameru/gimbal, protoze jsou zvedavi, co to je. Proste bila huba s technikou pritahuje pozornost tak, ze je pak cela rezie v prdeli :D

flyingblue
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5478
Registrován: 16. 12. 2008, 14:31
Bydliště: up in the air
Stav: Offline

Re: Asijské víkendové (ú)lety (novinka - Zima ve Vnitřním Mongolsku)

Příspěvek od flyingblue »

cocik píše:Hele, s tim natacenim v Cine to neni jednoduchy. Koupil jsem si dokonce celkem solidni gimbal, ale jakmile vytahnu (zvlast v zapadakovech) cokoliv vetsiho nez miniaturni GoPro Session, tak se zacinaj sbihat lidi a behem nataceni na me mluvi pripadne mi hrabou na kameru/gimbal, protoze jsou zvedavi, co to je. Proste bila huba s technikou pritahuje pozornost tak, ze je pak cela rezie v prdeli :D


a pritom by clovek rek, ze jsi Cinan :-)

prodejce
Prodejce
Prodejce
Příspěvky: 4294
Registrován: 14. 12. 2004, 11:51
Bydliště: na vejminku
Stav: Offline

Re: Asijské víkendové (ú)lety (novinka - Zima ve Vnitřním Mongolsku)

Příspěvek od prodejce »

A když už se tak najednou roztrhnul pytel se zajímavými tripreporty, dovoluji si upozornit, že cocik na YouTube právě letí kolem světa..

Globik
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5905
Registrován: 04. 01. 2004, 11:53
Oblíbené typy letadel: B767, Cessna 208
Pohlaví: muž
Bydliště: Honolulu
Stav: Offline

Re: Asijské víkendové (ú)lety (novinka - Zima ve Vnitřním Mongolsku)

Příspěvek od Globik »

prodejce píše:A když už se tak najednou roztrhnul pytel se zajímavými tripreporty, dovoluji si upozornit, že cocik na YouTube právě letí kolem světa..

Díky za info. Zběžně jsem shlédl 1.díl a i když bych se opravdu nerad Čočíka dotkl, přijde mi to na Čočíka relativně slabé. Jak trasou, programem i námětem.

cocik
autor Trip reportu roku 2011, 2012, 2015; Nejlepší autor trip reportů 2011, 2012; vítěz kategorie Když cesta je cíl 2011, 2012, 2015
autor Trip reportu roku 2011, 2012, 2015; Nejlepší autor trip reportů 2011, 2012; vítěz kategorie Když cesta je cíl 2011, 2012, 2015
Příspěvky: 1689
Registrován: 12. 08. 2008, 05:05
Bydliště: CTU
Stav: Offline

Re: Asijské víkendové (ú)lety (novinka - Zima ve Vnitřním Mongolsku)

Příspěvek od cocik »

Globik píše:
prodejce píše:A když už se tak najednou roztrhnul pytel se zajímavými tripreporty, dovoluji si upozornit, že cocik na YouTube právě letí kolem světa..

Díky za info. Zběžně jsem shlédl 1.díl a i když bych se opravdu nerad Čočíka dotkl, přijde mi to na Čočíka relativně slabé. Jak trasou, programem i námětem.


Ja to puvodne chtel dat vsechno do jednoho dilu, ale bylo by to moc dlouhy. Ta druha cast bude letecky mnohem zajimavejsi, nebude chybet go-around, divert ani op-up :D

Fabo
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3146
Registrován: 04. 01. 2007, 13:42
Bydliště: HAG
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Asijské víkendové (ú)lety (novinka - Zima ve Vnitřním Mongolsku)

Příspěvek od Fabo »

prodejce píše:A když už se tak najednou roztrhnul pytel se zajímavými tripreporty, dovoluji si upozornit, že cocik na YouTube právě letí kolem světa..


A uz taky doletel, neplanovane (ale stastne).

a ted aby si kazdy udelal predstavu o jakou celebritu se jedna - z komentaru pod videem jsem se doznal, ze cocik ma vlastni heslo na wikipedii :shock:

No a na te wikipedii je citovano forum Airways, to jen kdyby nekdo porad mel predstavu ze se to tady nejedna o odborne periodikum :D

a stejne se mi na tom heslu nejvic libi, ze se v Cine udajne ozenil.

cocik
autor Trip reportu roku 2011, 2012, 2015; Nejlepší autor trip reportů 2011, 2012; vítěz kategorie Když cesta je cíl 2011, 2012, 2015
autor Trip reportu roku 2011, 2012, 2015; Nejlepší autor trip reportů 2011, 2012; vítěz kategorie Když cesta je cíl 2011, 2012, 2015
Příspěvky: 1689
Registrován: 12. 08. 2008, 05:05
Bydliště: CTU
Stav: Offline

Re: Asijské víkendové (ú)lety (novinka - Zima ve Vnitřním Mongolsku)

Příspěvek od cocik »

Z ty wikipedie radost fakt nemam. Vzdycky se rikalo - jmena hloupych na vsech sloupich...


Odpovědět