Striptýz v Aténách a Ruzyňský terorista

Odpovědět
barnes
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 141
Registrován: 29. 12. 2011, 09:22
Oblíbené typy letadel: TU154 / B747
Pohlaví: muž
Bydliště: PRG
Stav: Offline

Striptýz v Aténách a Ruzyňský terorista

Příspěvek od barnes »

Jak dokáže manželka s ďábelským nápadem zpestřit boarding letu na svatební cestu jste se mohli dočíst v mém minulém TR. Jestli si člověk vybírá své známé podle své povahy nevím, ale jestli ano, tak jsem asi tak trochu blázen. Chtěl bych se s Vámi podělit ještě o dva zážitky z letišť, a nejen z nich, které lze sotva řadit mezi standardní.

První z příhod se datuje k dubnu 2009. Tehdy jsme v teple oblíbené hospůdky rozvedli debatu na téma cestování. S přibývajícím alkoholem jsme upekli spolu s manželkou a stejně praštěnou kamarádkou nápad, že navštívíme kamarádky kamarádku, která již několik let žije v Athénách. Vše jsme si druhý den pamatovali a ujistili se o tom, že plán uskutečníme co nejdříve. Tenkrát ještě v konkurenci SkyEurope nabízely ČSA zpáteční letenku za výhodnou cenu cca. 2500 korun českých. Letenky jsme objednali a jali se oslavit úspěšný nákup. Ráno v den odletu, mi při provozování osobní hygieny padlo oko na pračku... v tu ránu jsem nevěřil vlastním očím… asi dejavu… mezi sklem pračky a gumou se na mně smál manželčin, v té době asi dva měsíce starý mobilní telefon. V ten den se manželka vyléčila ze své mánie, po příchodu z restaurace prát. Tentokrát byl telefon KO. Poznamenám, že velmi podobnou příhodu měla asi dva týdny před tímto praním. Nicméně tam se ještě telefon podařilo zachránit. Tehdy si jen v návalu opilecké rozjařenosti spletla svou kabelku s dávkovačem pračky a celý objem kabelky vyplnila aviváží. Přepnul jsem se do režimu nas*aný a celý den jsem moc nekomunikoval. Před odletem jsme poseděli na zahrádce restaurace, odkud jsme měli zajištěný odvoz na Ruzyň. Po standardních procedurách odbavení a security jsme bezcílně bloumali po odletového hale a jelikož jsme měli dostatek času, zakoupili jsme si každý malého panáka, někdo i dva na kuráž a láhev whisky do zásoby. Po chvilce bloumání se začalo schylovat k průšvihu. Kamarádka B. která byla v té době vášnivou kuřačkou, nevydržela své abstinenční příznaky a jala se hledat restauraci, kde by mohla podlehnout své vášni. Má žena, tehdy ještě přítelkyně, je tvor hravý a velmi ráda se sází. Podotýkám, že v té době byla asi dva měsíce abstinující kuřačkou, která měla pocit, že již nikdy nezačne. Jak moc se mýlila jsem měl zjistit za necelé tři hodiny. Během pěti minut jsem také měl zjistit, jak moc je na Ruzyni "levno". Jelikož jediným místem v hale, kde se dalo kouřit byla Plzeňská restaurace, zamířili jsme kvůli jedné cigaretě tam. Podmínkou personálu ovšem bylo, že si něco musíme dát. B. a přítelkyně si tedy objednaly po třetince Coly ve skle. Po vykouření cigarety jsem myslel, že se jim udělalo zle, poněvadž nabraly lehce zelený odstín. Když jsem se podíval na účet, tak mne smích přešel, protože co je moc, to je moc. Cena 98Kč za 0,33l Cocacolova nápoje mi přijde trochu neadekvátní, ale budiž. Během poklidného pokuřování se začala děvčata sázet, že ta moje nevydrží a B. že nikdy nepřestane. Sázka spočívala v tom, že když si obě zapálí, tak ukáží holé řitě na veřejném místě. V tu chvíli se mi vrátil dar hlasu a začalo mne to zajímat. Po poklidném letu a měkkém přistání na hlavním Athenském letiště jsem začínal tušit, že svou sázku uvedou v realitu asi velmi záhy, protože první místo, kam obě letěly byla místní trafika. Když jsem jim připomněl jejich sázku, tak se začaly ošívat a lehce jsem si přisadil, že když to nevydržely ani den, že by to chtělo nějaký upgrade. Za jejich skleněnkami jsem skoro viděl otáčející se závity. Během chvilky se ozvala jejich hrdost a fakt, že jo… ve tři ráno odhalily své bílé řitě před příletovou halou a během chvilky odhalily také své přednosti. Ty fotky mám dodnes a obě se velmi usilovně snaží o to, abych je smazal, ale tůůůdle. Nevím, jak se musela tvářit ostraha, ale asi se bavili také.

Kdo byl někdy v Athénách, tak ví, že do centra je to vozem taxi asi 45 minut cesty. Už když jsem zahlédl taxikáře, tak jsem ho v duchu politoval, protože vézt tuhle skupinu bylo jen pro silné nátury. Láhev whisky do Athén již byla v tu dobu otevřena a kolovala vozem. Už od nastoupení se děvčata snažila zapřést konverzaci s řidičem. Po desti minutách marného snažení jim došlo, že chudák nerozumí anglicky a vytáhli silný kalibr. Obě již jednou v Řecku byly a proto se jej snažili ohromit svou slovní zásobou. Bohužel slova jako – lingvisté prominou, ale řecky neumím, takže píši foneticky, oši vroši / nebude pršet – prý… óóchyje / zmije a miga / moucha, kterým ani taxikář nerozuměl nestačily k plynulé konverzaci. Po asi pěti minutách bylo vidět na taxikáři, že v příštím kole by si rád z láhve přihnul také. Po vystoupení z taxiku před hotelem – nikdy nezapomenu jak se jmenoval ALMA… jsem ani nechtěl vrátit nazpět, taxikáře jsem politoval a šli jsme na pokoje. Po vstoupení do hotelu jsem měl neodbytný pocit, že jsem někde v 8 cenové kategorii, nebo v Chánově… vysvětlení jsem se dočkal druhý den. Pokoj B. byl čistý, leč v našem jsem ještě přes zavřené dveře identifikoval problém s kanalizací a taky, že jo… prasklý odpad. Po vyreklamování pokoje za jiný, který byl ještě horší – v životě jsem neviděl kombinaci toaleta o velikosti kumbálu 1x1m, vedle mísy v místě obvyklém pro papír, sprcha… prostě kombo sprcho toaleta. Když pominu schod na toaletu, o který jsem si dvakrát v noci nakopl holeň, jak byl vysoký, byl pokoj alespoň pro unavené oko poměrně čistý. Druhý den si pro nás přijela kamarádka, která nám sdělila tři pro nás nové a zásadní informace – 1. Hotel je v Pakistanské čtvrti, kam se ani místní moc neodvažují, natož v noci 2. Hotel je sice hotelem, ale hodinovým 3. Šváb se řecky řekně Kaceryda… bylo jich tam fakt dost. Zbytek pobytu se již nesl v poklidném duchu bez sázek a v čistém útulném exilu kamarádčina bytu.

Druhá historka je velmi čerstvá a týká se výletu PRG - FCO se společností WIZZ AIR z listopadu loňského roku

Vzhledem k tomu, že jsme měli odlétat ve složení já s přírodní katastrofou (ta v tom tentokráte kupodivu nehrála hlavní roli), sousedský manželský pár a kamarád T.

Společně jsme vyrazili se sousedy na Ruzyň. S T. jsme se měli sejít až v odletové hale. Jelikož jsme letěli všichni nalehko, jen s příručáky, dorazili jsme poměrně dost pozdě, takže jsme šli okamžitě k odbavení. Podle obsazenosti různých front jsme se porůznu rozmístili. Se mnou ve frontě stál T. prošel jsem jako obvykle bez problémů… ty jsem zaznamenal až ve chvíli, kdy jsem si upravoval svršky. Otočil jsem se a vidím, že batoh T. se opět vrací zpátky do tunelu a výraz důležitého security přestával být přívětivým. Po prvním návratu z tunelu neomylně sáhl do batohu a vytáhl láhev vody, což doprovodil zlostným zapráskáním obočí. Na druhý pokus vytáhl pičifuk a to nebyl zdaleka konec. Při dalším zkoumání rentgenového snímku se jeho výraz změnil ještě víc a batoh bral do ruky se slovy „jejeje, to je vůbec zajímavý batoh“. Během několika málo vteřin jsem se já začal usmívat, že v tom tentokrát jsem jako pozorovatel, ale T. začal měnit barvy z rudé, po fialovou, přes zelenou až po popelavě šedou. Na pultíku se totiž začaly jeden po druhém objevovat náboje do pistole, jak pak skoro křičel security, tak kua vostrý… jelikož jsem začal tušit problém, pohotově jsem si od T. vyžádal naše Éčka, která měnil cestou, než si ho odvedou kamsi dozadu, a tam ho nejspíš ukřižují dle výrazu inkriminovaného security a jeho stejně důležitých kolegů. Jelikož je naproti gate Duty free, zakoupil jsem nezbytnou lahev Whisky, ze které jsme si všichni zúčastnění přihnuli. Kolem nebožáka, kterému se po prvním panáku vrátila barva a hlas se již začal srocovat dav čumilů, kteří se samozřejmě bavili na účet T. a různě mudrcovali, kolik tak může dostat let žaláře. Po informaci, že nevlastní zbrojní průkaz, to vypadalo na paragraf o nedovoleném ozbrojování. V té době jsme dostali informaci, že let bude o hodinu zpožděn, což nám poměrně vyhovovalo. Na můj žoviální dotaz směrem k ozbrojeným složkám, zdali je T. jedinej blbec, který pašuje ostré náboje přes security, tak se mi dostalo odpovědi, že podobných volů se najde víc. To nám všem vlilo do žil optimismus, který jsme podpořili dalším douškem. Po krátkém telefonátu se státní zástupkyní, která se pravděpodobně vyspala do růžova jsme zahlédli, jak občanský průkaz, letenka a pokutový bloček putují do rukou T. který již začal opět dýchat. Ve konečném důsledku situaci vyřešilo 500 Korun českých pokuty a domluva. Zbytek cesty a pobytu v Římě proběhl velmi dobře spolu s bonusem, že jsme na Svatopetrském náměstí viděli na vlastní oči „Toho co mluví s bohem“

Snad se Vám i tyto krátké epizodky líbily a jelikož jsem nepředpokládal, že budu někdy přispívat do takovéhoto fóra, tak se pro příště polepším a v dalším TR bude obrazová dokumentace z letu na Filipíny po trase PRG – AMS – MNL – LGP – MNL – TAG – MNL – HKG – AMS - PRG


Junglista
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 68
Registrován: 30. 08. 2011, 19:51
Stav: Offline

Re: Striptýz v Aténách a Ruzyňský terorista

Příspěvek od Junglista »

Vy nás ale zásobujete pane barnes... ale jen tak dál, pojmenování drahé polovičky "přírodní katastrofa" mě poslalo pod stůl :lol:

Eště pár takovejch příhod a mohla by se z toho stát příručka "Alkoholikem snadno a rychle".

firefly
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 601
Registrován: 17. 06. 2009, 20:15
Pohlaví: žena
Bydliště: PRG
Stav: Offline

Re: Striptýz v Aténách a Ruzyňský terorista

Příspěvek od firefly »

Pan Barnes by si zasloužil speciální vlákno jen pro své trip reporty! :D :D
Opět tleskám a bavím se! :clap: :clap: :clap: :clap:

barnes
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 141
Registrován: 29. 12. 2011, 09:22
Oblíbené typy letadel: TU154 / B747
Pohlaví: muž
Bydliště: PRG
Stav: Offline

Re: Striptýz v Aténách a Ruzyňský terorista

Příspěvek od barnes »

firefly píše:Pan Barnes by si zasloužil speciální vlákno jen pro své trip reporty! :D :D
Opět tleskám a bavím se! :clap: :clap: :clap: :clap:


Děkuji mnoho :) jsem rád, že se o5 líbilo

bugr
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 952
Registrován: 03. 04. 2007, 20:17
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Striptýz v Aténách a Ruzyňský terorista

Příspěvek od bugr »

upřímně netuším co je na lidské hlouposti tak zábavného....


charlie2025
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 168
Registrován: 08. 05. 2010, 21:04
Oblíbené typy letadel: A330, B777
Pohlaví: muž
Bydliště: BRQ
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Striptýz v Aténách a Ruzyňský terorista

Příspěvek od charlie2025 »

bugr píše:upřímně netuším co je na lidské hlouposti tak zábavného....

+1

Fabo
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3160
Registrován: 04. 01. 2007, 13:42
Bydliště: HAG
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Striptýz v Aténách a Ruzyňský terorista

Příspěvek od Fabo »

bugr píše:upřímně netuším co je na lidské hlouposti tak zábavného....


V tomhle pripade zejmena podani...

whiskey
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 4156
Registrován: 17. 08. 2007, 12:03
Stav: Offline

Re: Striptýz v Aténách a Ruzyňský terorista

Příspěvek od whiskey »

videl som uz raz jedneho znameho tahat z prirucneho batohu zabudnute zasobniky do pusky (prazdne), a druheho znameho tahat z prirucneho batohu zabudnuteho glocka (taktiez prazdneho), a bola to veru sranda prevelika pre nas vsetkych naokolo... :lol:

manilair
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 180
Registrován: 19. 05. 2011, 08:23
Pohlaví: muž
Stav: Offline

Re: Striptýz v Aténách a Ruzyňský terorista

Příspěvek od manilair »

opet uzasny :lol: :lol: uz se tesim na report z filipin :D :thumbup:

prodejce
Prodejce
Prodejce
Příspěvky: 4294
Registrován: 14. 12. 2004, 11:51
Bydliště: na vejminku
Stav: Offline

Re: Striptýz v Aténách a Ruzyňský terorista

Příspěvek od prodejce »

@ Barnes
.. nechceš si založit vlastní blog?? :wink:

barnes
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 141
Registrován: 29. 12. 2011, 09:22
Oblíbené typy letadel: TU154 / B747
Pohlaví: muž
Bydliště: PRG
Stav: Offline

Re: Striptýz v Aténách a Ruzyňský terorista

Příspěvek od barnes »

whiskey píše:videl som uz raz jedneho znameho tahat z prirucneho batohu zabudnute zasobniky do pusky (prazdne), a druheho znameho tahat z prirucneho batohu zabudnuteho glocka (taktiez prazdneho), a bola to veru sranda prevelika pre nas vsetkych naokolo... :lol:


To mohla být také zajímavá zkušenost, jak nevědomky otestovat ostražitost orgánů :)

Globik
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5915
Registrován: 04. 01. 2004, 11:53
Oblíbené typy letadel: B767, Cessna 208
Pohlaví: muž
Bydliště: Honolulu
Stav: Offline

Re: Striptýz v Aténách a Ruzyňský terorista

Příspěvek od Globik »

T.měl štěstí, že letěl ze svobodné a tolerantní Prahy. Stát se mu to kdekoli v nejdemokratičtější zemi světa, tak si posedí až zčerná jako spoluvězni (kteří to mají od narození).

Lopata
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 60
Registrován: 05. 11. 2010, 11:06
Stav: Offline

Re: Striptýz v Aténách a Ruzyňský terorista

Příspěvek od Lopata »

Kamaradovi se to se zapomenutym jedinym nabojem v kapse bundy stalo pred necelym rokem v Cine na sluzebce (pri odletu z Evropy to na zadnem letisti neodhalili, z PRG neletel) a 3 dny si posedel v mistnim lochu a za pouhe 3 dny se z nej dostal jen proto, ze dela pro opravdu velkou nadnarodni spolecnost, jejiz pravnici se pekelne snazili. Pry to nebylo nic prijemneho....

aziza
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 23
Registrován: 19. 10. 2009, 22:11
Stav: Offline

Re: Striptýz v Aténách a Ruzyňský terorista

Příspěvek od aziza »

Tak to bylo dobrý.Skvěle jsem se bavil :clap:

Alexx
Vítěz kategorie Po přistání... 2012
Vítěz kategorie Po přistání... 2012
Příspěvky: 598
Registrován: 05. 10. 2007, 08:33
Pohlaví: muž
Bydliště: Karviná, Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Striptýz v Aténách a Ruzyňský terorista

Příspěvek od Alexx »

Globik píše:T.měl štěstí, že letěl ze svobodné a tolerantní Prahy. Stát se mu to kdekoli v nejdemokratičtější zemi světa, tak si posedí až zčerná jako spoluvězni (kteří to mají od narození).


Toho borce bych chtěl vidět na TLV :-D


Odpovědět