Variace na téma "Lowcosty (LH) za zimním koupáním přes SIN"

Hop
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 35
Registrován: 17. 11. 2011, 21:48
Stav: Offline

Re: Variace na téma "Lowcosty (LH) za zimním koupáním přes S

Příspěvek od Hop »

No, řekl bych že ne, do nějakého těžkého terénu se nedostanete, jde spíš o "pocit", že řídím teréňák v tropech :lol: Ale pokud Vám nevadí místní teploty, tak na ostrově se opravdu skvěle jezdí na kole. Můžu se zeptat v jakém místě tam jste?

A teda doporučuju ten jih ostrova s plážemi a majákem etc... pokud nejste unterwassermani :D


flyingblue
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5478
Registrován: 16. 12. 2008, 14:31
Bydliště: up in the air
Stav: Offline

Re: Variace na téma "Lowcosty (LH) za zimním koupáním přes S

Příspěvek od flyingblue »

Hop píše:No, řekl bych že ne, do nějakého těžkého terénu se nedostanete, jde spíš o "pocit", že řídím teréňák v tropech :lol: Ale pokud Vám nevadí místní teploty, tak na ostrově se opravdu skvěle jezdí na kole. Můžu se zeptat v jakém místě tam jste?

A teda doporučuju ten jih ostrova s plážemi a majákem etc... pokud nejste unterwassermani :D


Ted jsme uplne na severu, nejakej crown lanta resort and spa (doufam, ze jsem to prepsal spravne).

Manzelka na kole nejezdi a ja sem si v minulych letech uhnal astma, takze kolo nic moc.

Hop
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 35
Registrován: 17. 11. 2011, 21:48
Stav: Offline

Re: Variace na téma "Lowcosty (LH) za zimním koupáním přes S

Příspěvek od Hop »

OKa, pak jsou vlastně dvě možnosti - buď si půjčit nějaké auto a po ostrově se pohybovat sami (je tam pár silnic, vše přehledné, provoz malý) nebo se domluvit s nějakým domorodcem, ať Vás vozí - to je většinou dost zajímavé, protože se člověk dozví plno informací a oni jsou rádi, že si vydělají. U toho Saladanu (kde jste Vy) má nějaký Francouz loďku a dům, je to takový dobrodruh co žije na Lantě asi 15let a občas se nechá přemluvit na výlety po okolních ostrovech... je to fajn chlapík... jenom ta moje hlava děravá :( pokusím se na něj někde vyštrachat kontakt, možná by se Vám hodil. A pláže jsou nejhezčí ty na jihu :wink:

Hop

flyingblue
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5478
Registrován: 16. 12. 2008, 14:31
Bydliště: up in the air
Stav: Offline

Re: Variace na téma "Lowcosty (LH) za zimním koupáním přes S

Příspěvek od flyingblue »

Hop píše:OKa, pak jsou vlastně dvě možnosti - buď si půjčit nějaké auto a po ostrově se pohybovat sami (je tam pár silnic, vše přehledné, provoz malý) nebo se domluvit s nějakým domorodcem, ať Vás vozí - to je většinou dost zajímavé, protože se člověk dozví plno informací a oni jsou rádi, že si vydělají. U toho Saladanu (kde jste Vy) má nějaký Francouz loďku a dům, je to takový dobrodruh co žije na Lantě asi 15let a občas se nechá přemluvit na výlety po okolních ostrovech... je to fajn chlapík... jenom ta moje hlava děravá :( pokusím se na něj někde vyštrachat kontakt, možná by se Vám hodil. A pláže jsou nejhezčí ty na jihu :wink:

Hop


No mame pokoj s primym pristupem do bazenu, takze slanou vodou se omocime tak jednouch, dvakrat.

persona
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2130
Registrován: 24. 05. 2008, 12:26
Bydliště: BRQ
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Variace na téma "Lowcosty (LH) za zimním koupáním přes S

Příspěvek od persona »

Díky za pečlivý a informativní trip-report. Všechny reminiscence jsem si náležitě užil :-)


nartym
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 290
Registrován: 12. 09. 2011, 11:01
Pohlaví: muž
Stav: Offline

Re: Variace na téma "Lowcosty (LH) za zimním koupáním přes S

Příspěvek od nartym »

Super TR :thumbup: a s mnoha vecmi souhlasim. S LH jsem letel long-haul sice jenom jednou a to PRG-FRA(A388)-PEK-MUC(A346)-PRG a to kvuli A388 a cene. A musim rict, ze jsem byl taky trochu zklaman servisem a IFE s malou obrazovkou v A388, cekal jsem, ze aspon v jejich vlajkove "lodi" bude neco navic (samozrejme mluvim o economy class :)), taky bych s nimi letel znovu pouze v pripade neprekonatelne nizke ceny. Za mesic letim A388 EK, tak jsem zvedavej jakej bude rozdil... :wave:

dejavu
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 980
Registrován: 09. 10. 2004, 04:24
Pohlaví: muž
Stav: Offline

Re: Variace na téma "Lowcosty (LH) za zimním koupáním přes S

Příspěvek od dejavu »

pavelpmi píše:flyingblue: na Koh Lanta jsem nebyl, treba nekdy priste. Ale uzij si to. A ono to totiz nejsou obrazky s popiskama, to asi neumim, ale text prokladany obrazky, takze fotka nasleduje po textu, ktery ji uvadi. Aspon to tak bylo mysleno.

dejavu: jo, ke kazdemu terminalu je jina odbocka. Autobus je zdarma, a je to fakt daleko, asi tak 6 km, takze to pekne trva, i kdyz vzdusnou carou je to jen asi kilometr. V budoucnu ma na letiste vest metro a na letisti ma mit 3 zastavky, dve z nich v terminalech, otevreno by snad melo byt v roce 2014 - linka 9, ktera ma vest po periferii Barcelony, linka 2 do centra by mela byt postavena pozdeji. Taky ma byt na letisti vlakove nadrazi.

Diky za info. Nastesti vse normalni z CR leta na ten novy. Tomu metru moc neverim, prislo mi, ze ta krize dorazila letos uz i do BCN. V te pobrezni casti s novymi vezaky to vypadalo, ze je vsechno poloprazdne a dalsi stavby jsou casto zakonzervovane.

pavelpmi
Nejlepší autor trip reportů 2013 a nejlepších fotografií v trip reportu 2013
Nejlepší autor trip reportů 2013 a nejlepších fotografií v trip reportu 2013
Příspěvky: 2211
Registrován: 29. 11. 2008, 10:56
Pohlaví: muž
Bydliště: Palma de Mallorca
Stav: Offline

Re: Variace na téma "Lowcosty (LH) za zimním koupáním přes S

Příspěvek od pavelpmi »

Jo, krize určitě dorazila, stavba prostřední části linky 9 je pozastavena (taky je to megaprojekt, linka má mít skoro 48 km a má být nejdelší podzemní linkou metra v Evropě), ale zatím to pořád ještě vypadá, že v roce 2014 by metro na letiště v BCN mělo jezdit.

Ale je fakt, že Aerobús je pohodlnej.

dejavu
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 980
Registrován: 09. 10. 2004, 04:24
Pohlaví: muž
Stav: Offline

Re: Variace na téma "Lowcosty (LH) za zimním koupáním přes S

Příspěvek od dejavu »

pavelpmi píše:Jo, krize určitě dorazila, stavba prostřední části linky 9 je pozastavena (taky je to megaprojekt, linka má mít skoro 48 km a má být nejdelší podzemní linkou metra v Evropě), ale zatím to pořád ještě vypadá, že v roce 2014 by metro na letiště v BCN mělo jezdit.

Ale je fakt, že Aerobús je pohodlnej.


To jsou silenci, 48 km linka metra. Me prislo, ze zrovna metro ma v BCN dobrou sit.
Aerobus nekdo letos pouzil a pochvaloval si. Ja vzdy beru taxi, prijde mi levne.

pavelpmi
Nejlepší autor trip reportů 2013 a nejlepších fotografií v trip reportu 2013
Nejlepší autor trip reportů 2013 a nejlepších fotografií v trip reportu 2013
Příspěvky: 2211
Registrován: 29. 11. 2008, 10:56
Pohlaví: muž
Bydliště: Palma de Mallorca
Stav: Offline

Re: Variace na téma "Lowcosty (LH) za zimním koupáním přes S

Příspěvek od pavelpmi »

Jak jsem si tu stýskal, kdy bude konečně lítat Air Berlin z hlavního terminálu v BCN, tak máme už datum: 25. března.

babička Lála
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 15
Registrován: 16. 07. 2012, 11:14
Bydliště: Prágl
Stav: Offline

Re: Variace na téma "Lowcosty (LH) za zimním koupáním přes S

Příspěvek od babička Lála »

Díky za info. Cena €480 mi přijde fakt dobrá i přes popisovaný horší servis a snídaňová míchaná umělá vejce z rostlinného tuku. Ale od letu s A380 jsem očekával (/-ám, teprf poletím) opravdu víc, škoda ze to Lufthansa tak naštosovala sedačkama :?
A na Krabi už lítá ze SIN i AirAsia.


Odpovědět