Letem světem Středomořím

alesesl
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2863
Registrován: 27. 02. 2004, 05:55
Oblíbené typy letadel: vrtulove letadla
Pohlaví: muž
Bydliště: Praha Zapad
Stav: Offline

Re: Letem světem Středomořím

Příspěvek od alesesl »

kuba.biker píše:
Lkprak píše:Ale přitom, jak jsem se ještě toho večera dozvěděl, existuje necelých dvacet kilometrů odtud město, kde by se dal strávit příjemný čas, třeba touláním se uličkami, nebo, při trochu lepším počasí, i koupáním v moři. Dokonce tam z Koperu jezdí i často autobusy. To město jmenuje se Piran.


Shodou okolností jsem před pár dny cestoval tak trochu ve Tvých stopách: letěli jsme s KL PRG-AMS-VCE, pak autem přes Grado a Terst do Piranu. Tam jsme byli tři dny, zpátky do Benátek jsme jeli přes Bovec a proložili to výšlapem ze sedla Vršič. Bohužel letiště Bovec prochází rekonstrukcí a chcípl tam pes, tím pádem sešlo z původního záměru koupit si vyhlídkový let Cessnou nad Triglavem... :sad: Na druhou stranu procházka na Slemenovu špicu byla naprosto epesní, ty slovinské hory jsou fakt nádherné, i když jsme se místy bořili po pupík do sněhu... V Benátkách jsme byli necelé tři dny, zpět opět s KL a OK via AMS. Abych se přiznal, Benátky pro mě byly těžkým zklamáním, zato Piran je super... :thumbup:
Škoda že se do těch končin (Terst, Lublaň, Pula, Rijeka) nedá dostat z Prahy nějak rozumně letadlem a člověk je odkázaný na auto...
Nevím zda psát TR - byl by zájem?


Tento rok ma velmi levne letenky v nabidce Adria Airways z VIE napr do LJU za 58 eur return, nebo TIA za 145 eur return/os.


Lkprak
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1337
Registrován: 26. 10. 2012, 15:46
Stav: Offline

Re: Letem světem Středomořím

Příspěvek od Lkprak »

Fabo píše:Ja se pridam k tem, kteri rikaji, ze report moc dlouhy neni. Rozhodne se cte vyborne, a zejmena vzhledem k tomu, ze taky planuju Sicilii via Treviso+Benatky ti chci moc podekovat za inspiraci :D :thumbup:


Rádo se stalo :) A děkuji za pochvalu.

Odpovědět