20 000 miľ NAD morom - upraveno

velpa.66
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 280
Registrován: 26. 08. 2012, 17:49
Stav: Offline

Re: 20 000 miľ NAD morom - upraveno

Příspěvek od velpa.66 »

dedik77 píše:
velpa.66 píše:Možná dotaz trochu mimo,ale ve středu letím taky Hawaii,tak se dívám na předpověď počasí na Oahu na příští týden a vídím až do pátku déšť.
To je celodenně zataženo nebo jen přeháňky?


To je super, uzi si dovolenku. Letis cez Soul? Ak ano, prikladam link na vyuzitie navstevy mesta - tranz. cestujuci. Je to gratis od KE.

Ja zacinam 19.10 :)

viewtopic.php?f=40&t=5692&start=75


Díky za tip na výlety pro tranzitní cestující,díval jsem se na to a vybral si.
Ještě dotaz k lázním na letišti v Soulu.Navštívil jsi je?


Boltn
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 19
Registrován: 18. 04. 2012, 21:28
Stav: Offline

Re: 20 000 miľ NAD morom - upraveno

Příspěvek od Boltn »

No nevím jaké lety máte vy ale předpokladam 52 v 10:20 z honolulu v soulu seš navečer a moc těch vyletu nestihnes přece jen ta únava je dost znat, ale do centra a k věži musí snad každej stojí za to. Holky na masáži byly a prej byla super, já si dal jen sprchu a masážní křeslo a taky dobrý :D a hlavně sem u toho mohl pit pívo :D

dedik77
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 86
Registrován: 30. 01. 2012, 20:40
Stav: Offline

Re: 20 000 miľ NAD morom - upraveno

Příspěvek od dedik77 »

Boltn píše:No nevím jaké lety máte vy ale předpokladam 52 v 10:20 z honolulu v soulu seš navečer a moc těch vyletu nestihnes přece jen ta únava je dost znat, ale do centra a k věži musí snad každej stojí za to. Holky na masáži byly a prej byla super, já si dal jen sprchu a masážní křeslo a taky dobrý :D a hlavně sem u toho mohl pit pívo :D


Odlet z Honolulu v 10:20, som mal povodne, ale KE mi let zrušili. Takže bez zmeny datumu, došlo k zmene času odletu na 12:25 a prílet do Soulu je tak v 17:55(+1). Vieš mi poradiť čo je najlepšie na rýchlo-otočku do centra Soulu? Myslím tím: a). čo sa tam dá vidieť b). aký druh dopravy využiť, resp. aká je najlepšia cenová varianta.
Rozdiel v príjazde do centra +/-15 min neriešim. Díky za nápady a postrehy :-)

Už len 20 dní :-)

velpa.66
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 280
Registrován: 26. 08. 2012, 17:49
Stav: Offline

Re: 20 000 miľ NAD morom - upraveno

Příspěvek od velpa.66 »

velpa.66 píše:
dedik77 píše:
velpa.66 píše:Možná dotaz trochu mimo,ale ve středu letím taky Hawaii,tak se dívám na předpověď počasí na Oahu na příští týden a vídím až do pátku déšť.
To je celodenně zataženo nebo jen přeháňky?


To je super, uzi si dovolenku. Letis cez Soul? Ak ano, prikladam link na vyuzitie navstevy mesta - tranz. cestujuci. Je to gratis od KE.

Ja zacinam 19.10 :)

viewtopic.php?f=40&t=5692&start=75


Díky za tip na výlety pro tranzitní cestující,díval jsem se na to a vybral si.
Ještě dotaz k lázním na letišti v Soulu.Navštívil jsi je?


Pro ty co se pripravuji na cestu- mel jsem na prestup cas cca 6h tak jsem lazne navstivil.
Na zrelaxovani po ceste prijemne, jen me zklamalo ze nejsou ve vychodnim stylu. Tim myslim stavebne. Letel jsem s mezipristanim v Tokiu let KE 001.
Transitni tury jsou zdarma , tady http://WWW.hanatouritc.com ,na vyber je 6 tur 2-6h +self tour /asi dostanete jizdenku na vlak zdarma /
Vyzkousim pri zpatecni ceste.

Boltn
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 19
Registrován: 18. 04. 2012, 21:28
Stav: Offline

Re: 20 000 miľ NAD morom - upraveno

Příspěvek od Boltn »

dedik77 píše:
Boltn píše:No nevím jaké lety máte vy ale předpokladam 52 v 10:20 z honolulu v soulu seš navečer a moc těch vyletu nestihnes přece jen ta únava je dost znat, ale do centra a k věži musí snad každej stojí za to. Holky na masáži byly a prej byla super, já si dal jen sprchu a masážní křeslo a taky dobrý :D a hlavně sem u toho mohl pit pívo :D


Odlet z Honolulu v 10:20, som mal povodne, ale KE mi let zrušili. Takže bez zmeny datumu, došlo k zmene času odletu na 12:25 a prílet do Soulu je tak v 17:55(+1). Vieš mi poradiť čo je najlepšie na rýchlo-otočku do centra Soulu? Myslím tím: a). čo sa tam dá vidieť b). aký druh dopravy využiť, resp. aká je najlepšia cenová varianta.
Rozdiel v príjazde do centra +/-15 min neriešim. Díky za nápady a postrehy :-)

Už len 20 dní :-)


No my sme jeli nadzemkou ze stanice unseo do centra, to centrum je takovy roztahany, ale prvně sme dojeli na hlavní nádraží a tam odtud je to kousek na soul tower a ten výhled stojí za to my sme teda nešli protože sme byli fakt ko takže mě to teď akorát štve, probehli sme to kolem hlaního nádraží a jeli sme myslím na dong-daemun. Je tam dost zajmavý jak odstranili nejvytíženější dálnicí v zemi a je místo ní řeka a parky a tam sme lozili malýma uličkam bavili se s místníma a zkoušeli sme jejích jídla na mě to teda moc nejni, ale proti gustu :D Listky sme kupovali z automatu na místě nějak drahý to nebylo a z letiště se jelo nějakých cca 45 minut.


velpa.66
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 280
Registrován: 26. 08. 2012, 17:49
Stav: Offline

Re: 20 000 miľ NAD morom - upraveno

Příspěvek od velpa.66 »

Boltn píše:No nevím jaké lety máte vy ale předpokladam 52 v 10:20 z honolulu v soulu seš navečer a moc těch vyletu nestihnes přece jen ta únava je dost znat, ale do centra a k věži musí snad každej stojí za to. Holky na masáži byly a prej byla super, já si dal jen sprchu a masážní křeslo a taky dobrý :D a hlavně sem u toho mohl pit pívo :D


Na Incheonu jsi cca v 16 h a v 18 h zacina nocni tura do centra mesta. Trva 4 h navstivis jeden z kralovskych palacu a projdes se centrem mesta s vykladem a prestavkou na veceri.
Pro me neuveritelny zazitek protoze jsem by jediny ucastnik a tak jsem mel vlatne osobniho ridice
a pruvodce, pana v duchodu ktery pracoval pro ruzne letecke spolecnosti.

Boltn
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 19
Registrován: 18. 04. 2012, 21:28
Stav: Offline

Re: 20 000 miľ NAD morom - upraveno

Příspěvek od Boltn »

velpa.66 píše:
Boltn píše:No nevím jaké lety máte vy ale předpokladam 52 v 10:20 z honolulu v soulu seš navečer a moc těch vyletu nestihnes přece jen ta únava je dost znat, ale do centra a k věži musí snad každej stojí za to. Holky na masáži byly a prej byla super, já si dal jen sprchu a masážní křeslo a taky dobrý :D a hlavně sem u toho mohl pit pívo :D


Na Incheonu jsi cca v 16 h a v 18 h zacina nocni tura do centra mesta. Trva 4 h navstivis jeden z kralovskych palacu a projdes se centrem mesta s vykladem a prestavkou na veceri.
Pro me neuveritelny zazitek protoze jsem by jediny ucastnik a tak jsem mel vlatne osobniho ridice
a pruvodce, pana v duchodu ktery pracoval pro ruzne letecke spolecnosti.


Štve mě to no, že sme ten soul nedali nějak takhle, protože se mě tam taky moc líbilo a s tím průvodcem to musela být pecka :-bd

firefly
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 601
Registrován: 17. 06. 2009, 20:15
Pohlaví: žena
Bydliště: PRG
Stav: Offline

Re: 20 000 miľ NAD morom - upraveno

Příspěvek od firefly »

Zdravim ze Soulu z hotelu Transit primo v letistni hale. Stravila jsem zde fajn noc cestou z HNL, v poledne pokracuji pres CDG do PRG. Jak koukam, tak skoro vsichni tuto trasu na Havaj takto absolvovali, tak nevim, zda ma cenu psat nejaky TR?

dedik77
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 86
Registrován: 30. 01. 2012, 20:40
Stav: Offline

Re: 20 000 miľ NAD morom - upraveno

Příspěvek od dedik77 »

firefly píše:Zdravim ze Soulu z hotelu Transit primo v letistni hale. Stravila jsem zde fajn noc cestou z HNL, v poledne pokracuji pres CDG do PRG. Jak koukam, tak skoro vsichni tuto trasu na Havaj takto absolvovali, tak nevim, zda ma cenu psat nejaky TR?


Každý report vítaný. Dúfam, že dovolenka bola super. Ja vyrážam na dobrodružstvo dnes...

:-bd

marthym
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 475
Registrován: 09. 10. 2012, 10:37
Stav: Offline

Re: 20 000 miľ NAD morom - upraveno

Příspěvek od marthym »

firefly: napis, porovname :) ja jsem vcera priletel, dnes zacal psat, o vikendu to snad dopisu :)


Odpovědět