Ochutnavka Kutaisi (ქუთაისი), Gruzie KTW-KUT-WAW-KTW

Tonda 2
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 657
Registrován: 16. 08. 2004, 20:54
Bydliště: Praha a Rožnov p/R
Stav: Offline

Re: Ochutnavka Kutaisi (ქუთაისი), Gruzie KTW-KUT-WAW-KTW

Příspěvek od Tonda 2 »

Ještě k těm hotelům ve WAW, pamatuji si, že mne také mile překvapila cenová dostupnost luxusních ubytování. My vybrali Marriott za 1600CZK/noc/dvoulůžkový pokoj se snídaní. Bydleli jsme ve 34. patře. Taky můžu doporučit


pokofi
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 214
Registrován: 26. 09. 2011, 22:48
Pohlaví: muž
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Ochutnavka Kutaisi (ქუთაისი), Gruzie KTW-KUT-WAW-KTW

Příspěvek od pokofi »

Alexx píše:
pokofi píše:Diky za tento report, uvazuji nad timto tripem. Na kolik te to tak cele vyslo? Mas nejaky tip na co si vgruzii dat pozor?


Kdybys hledal parťáka... ale fakt na víkendovku, max tak den, dva volna. Ale spíš v létě, už se mi tam toho teď hromadí nějak víc (spíš pracovně než cestovně).


Pro mě by bylo také lepší nějaká taková víkendovka max 3 dny :-) uvidím ještě no já bych to plánoval nějak kolem prázdnin :-)

pokofi
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 214
Registrován: 26. 09. 2011, 22:48
Pohlaví: muž
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Ochutnavka Kutaisi (ქუთაისი), Gruzie KTW-KUT-WAW-KTW

Příspěvek od pokofi »

Alexx píše:
pokofi píše:Diky za tento report, uvazuji nad timto tripem. Na kolik te to tak cele vyslo? Mas nejaky tip na co si vgruzii dat pozor?


Kdybys hledal parťáka... ale fakt na víkendovku, max tak den, dva volna. Ale spíš v létě, už se mi tam toho teď hromadí nějak víc (spíš pracovně než cestovně).


A s tebou víkendovky nejlepší :-) viz. Ukrajina :-D beru tě hned a nejlepší kdyby jela ukrajinská parta Aleš, Dagmar, Patrik, Majka :-)

alesesl
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2863
Registrován: 27. 02. 2004, 05:55
Oblíbené typy letadel: vrtulove letadla
Pohlaví: muž
Bydliště: Praha Zapad
Stav: Offline

Re: Ochutnavka Kutaisi (ქუთაისი), Gruzie KTW-KUT-WAW-KTW

Příspěvek od alesesl »

pokofi píše:
Alexx píše:
pokofi píše:Diky za tento report, uvazuji nad timto tripem. Na kolik te to tak cele vyslo? Mas nejaky tip na co si vgruzii dat pozor?


Kdybys hledal parťáka... ale fakt na víkendovku, max tak den, dva volna. Ale spíš v létě, už se mi tam toho teď hromadí nějak víc (spíš pracovně než cestovně).


A s tebou víkendovky nejlepší :-) viz. Ukrajina :-D beru tě hned a nejlepší kdyby jela ukrajinská parta Aleš, Dagmar, Patrik, Majka :-)


Mam nasledujici navrh na vikend na UKR. Uz to mam v planu s Contextem, ale jeste jsme se k tomu nedostali. Chtelo by to nekdy na jare, lete pristoho roku.

DUS-KBP (LH CRJ900) cena 50 eur.
KBP-VNO (Aerosvit Antonov 148) cena cca 30 eur.
VNO-PRG (Pokud vydrzi Air Lituanica EMB 170) cena 42 eur.

Jedna noc v KBP, druha ve VNO.

Jeste cesta z PRG do DUS. Reseno City Night Line CNL Phoenix - Praha - Dus za 29 eur one way. Krasne vsechno navazuje.
Naposledy upravil(a) alesesl dne 09. 12. 2013, 15:15, celkem upraveno 1 x.

Lkprak
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1337
Registrován: 26. 10. 2012, 15:46
Stav: Offline

Re: Ochutnavka Kutaisi (ქუთაისი), Gruzie KTW-KUT-WAW-KTW

Příspěvek od Lkprak »

Na tenhle trip report jsem se hodně těšil a pořádně jsem si ho vychutnal. Nakonec, jak se zdá, to nebyla asi taková exotika, jak by člověk očekával a Gruzie působí na čtenáře tohoto trip reportu celkem normálně.
Na tu slabou obsazenost letů na trase KTW-KUT mimochodem Wizzair reaguje snížením frekvencí. Současné 2 lety týdně jsou od cca půlky ledna do konce března zredukovány na jeden (v sobotu) a od začátku dubna sice létají opět dva lety týdně, ale v jiných časech (odlet z Katovic v úterý a sobotu v 0:55 v noci).


alesesl
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2863
Registrován: 27. 02. 2004, 05:55
Oblíbené typy letadel: vrtulove letadla
Pohlaví: muž
Bydliště: Praha Zapad
Stav: Offline

Re: Ochutnavka Kutaisi (ქუთაისი), Gruzie KTW-KUT-WAW-KTW

Příspěvek od alesesl »

Lkprak píše:Na tenhle trip report jsem se hodně těšil a pořádně jsem si ho vychutnal. Nakonec, jak se zdá, to nebyla asi taková exotika, jak by člověk očekával a Gruzie působí na čtenáře tohoto trip reportu celkem normálně.
Na tu slabou obsazenost letů na trase KTW-KUT mimochodem Wizzair reaguje snížením frekvencí. Současné 2 lety týdně jsou od cca půlky ledna do konce března zredukovány na jeden (v sobotu) a od začátku dubna sice létají opět dva lety týdně, ale v jiných časech (odlet z Katovic v úterý a sobotu v 0:55 v noci).


Kdyz mrnku na stranky Wizzair, tak to na leden az brezen porad ukazuje odlet v 6:15 rano. Jinak pokud by odlet byl v 00:55 rano, tak si myslim, ze je to lepsi, protoze clovek se hezky dostane behem odpoledne a vecera do KTW. Pri ceste zpatky, pocitam, ze to prileti okolo 6-7 hodiny ranni, takze pak se hezky cestuje zase domu. Ono cesta do KTW z PRG, je trosku daleka a komplikovana.

Airbus380
Nejlepší autor trip reportů 2015
Nejlepší autor trip reportů 2015
Příspěvky: 1649
Registrován: 13. 06. 2010, 12:33
Oblíbené typy letadel: Let 410, 346, 747
Pohlaví: muž
Bydliště: Provodín
Stav: Offline

Re: Ochutnavka Kutaisi (ქუთაისი), Gruzie KTW-KUT-WAW-KTW

Příspěvek od Airbus380 »

Díky za report, dobrá inspirace :thumbup:
A naprosto souhlasím, odlet v 00:55 a přílet někdy ráno by byl úplně ideální a jedině tak by m donutil uvažovat o tom, že se tam fakt proletím, protože cesta PRG-KTW je opravdu dost špatná.

hafi
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1807
Registrován: 20. 09. 2007, 17:47
Pohlaví: muž
Bydliště: bejvávalo YVR
Stav: Offline

Re: Ochutnavka Kutaisi (ქუთაისი), Gruzie KTW-KUT-WAW-KTW

Příspěvek od hafi »

To museli škrtnout někdy teď. Ještě minulý týden jsme kupovali ty letenky a úterní lety tam byly. Naštěstí zrušili ty a ne sobotní, bo to bych byl dost nastvanej (ikdyž wizz by mě nepřekvapil, kdyby nakonec zrušil i ty).

Lkprak
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1337
Registrován: 26. 10. 2012, 15:46
Stav: Offline

Re: Ochutnavka Kutaisi (ქუთაისი), Gruzie KTW-KUT-WAW-KTW

Příspěvek od Lkprak »

alesesl píše:
Lkprak píše:Na tenhle trip report jsem se hodně těšil a pořádně jsem si ho vychutnal. Nakonec, jak se zdá, to nebyla asi taková exotika, jak by člověk očekával a Gruzie působí na čtenáře tohoto trip reportu celkem normálně.
Na tu slabou obsazenost letů na trase KTW-KUT mimochodem Wizzair reaguje snížením frekvencí. Současné 2 lety týdně jsou od cca půlky ledna do konce března zredukovány na jeden (v sobotu) a od začátku dubna sice létají opět dva lety týdně, ale v jiných časech (odlet z Katovic v úterý a sobotu v 0:55 v noci).


Kdyz mrnku na stranky Wizzair, tak to na leden az brezen porad ukazuje odlet v 6:15 rano. Jinak pokud by odlet byl v 00:55 rano, tak si myslim, ze je to lepsi, protoze clovek se hezky dostane behem odpoledne a vecera do KTW. Pri ceste zpatky, pocitam, ze to prileti okolo 6-7 hodiny ranni, takze pak se hezky cestuje zase domu. Ono cesta do KTW z PRG, je trosku daleka a komplikovana.


Asi jsem byl špatně pochopen. Takže - do cca půlky ledna odlet 2x týdně z Katovic (úterý a sobota) v 6:15 ráno. Od půlky ledna do konce března odlet jen v sobotu, pořád v 6:15 ráno. Od začátku dubna, opět úterý + sobota, ale již odlet v 0:55. Mimochodem přílet zpátky do Katovic je v 7:40. A naprostý souhlas, ten noční odlet je pro české cestující lepší.
K tomu prosekání muselo opravdu dojít v nedávné době, celkem často jsem to kontroloval a pořád mi to i v tom únoru a březnu ukazovalo dva lety týdně. Naopak, ještě nedávno se nedaly koupit lety po 1.dubnu, přičemž lety třeba z Varšavy byly normálně v prodeji. Asi na vedení Wizzairu přemýšleli, zda linku zachovat či zrušit.

panam707
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 17
Registrován: 06. 04. 2012, 23:20
Stav: Offline

Re: Ochutnavka Kutaisi (ქუთაისი), Gruzie KTW-KUT-WAW-KTW

Příspěvek od panam707 »

Děkuji za, pro mě, dokonalý TP.
Popis cesty, fotky letadel (uvnitř i vně), pár fotek z destinace a fotky místních jídel a dobrot. Přesně to, co má skvělý TP obsahovat. Děkuji :thumbup:

alesesl
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2863
Registrován: 27. 02. 2004, 05:55
Oblíbené typy letadel: vrtulove letadla
Pohlaví: muž
Bydliště: Praha Zapad
Stav: Offline

Re: Ochutnavka Kutaisi (ქუთაისი), Gruzie KTW-KUT-WAW-KTW

Příspěvek od alesesl »

panam707 píše:Děkuji za, pro mě, dokonalý TP.
Popis cesty, fotky letadel (uvnitř i vně), pár fotek z destinace a fotky místních jídel a dobrot. Přesně to, co má skvělý TP obsahovat. Děkuji :thumbup:


Diky :D

poplis
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 56
Registrován: 27. 04. 2011, 19:36
Stav: Offline

Re: Ochutnavka Kutaisi (ქუთაისი), Gruzie KTW-KUT-WAW-KTW

Příspěvek od poplis »

Alexx píše:
pokofi píše:Diky za tento report, uvazuji nad timto tripem. Na kolik te to tak cele vyslo? Mas nejaky tip na co si vgruzii dat pozor?


Kdybys hledal parťáka... ale fakt na víkendovku, max tak den, dva volna. Ale spíš v létě, už se mi tam toho teď hromadí nějak víc (spíš pracovně než cestovně).


jedine prodlouzenej vikend ne-ut na kratsi dobu to myslim nejde.


Odpovědět