Do Abu Dhabi po taliansky (AZ: VCE-FCO-AUH-FCO-VIE)

Odpovědět
Tony Smoke
Autor nejlepších fotografií v trip reportu 2015
Autor nejlepších fotografií v trip reportu 2015
Příspěvky: 1048
Registrován: 16. 05. 2011, 23:48
Oblíbené typy letadel: A321, E190, A330
Pohlaví: muž
Bydliště: VIE
Stav: Offline

Do Abu Dhabi po taliansky (AZ: VCE-FCO-AUH-FCO-VIE)

Příspěvek od Tony Smoke »

Plánovanie:
Začiatkom apríla som narazil na „úspešne“ nacenený let Alitalie na trase VCE-FCO-AUH-FCO-VIE. Cena sa mi zdala taká lákavá, že som hneď volal priateľke a ešte počas vytáčania som rozmýšľal nad alternatívnym doprovodom pre prípad, že by ma poslala do teplých krajín samého. Našťastie bola rovnako nadšená ako ja, predĺžený víkend v Emirátoch bol na svete. Ako borec z toho, že som vystihol takú skvelú cenu, som sa cítil ešte týždeň, kým som rovnaký let nenašiel ešte o 40EUR lacnejšie. Avšak aj to som pretavil v úspech. Podarilo sa mi prehovoriť kamaráta s jeho frajerkou, ktorých som tiež lámal týždeň pred tým.
Kedže bývam vo Viedni, ešte trebalo vyriešiť prískok do Benátok. Letecké spojenie VIE-VCE je silno obmedzené, jediný dostupný let pristával na Marco Polo až po našom plánovanom odlete, takže som sa musel poobzerať po autobusoch a vlakoch. Autobus samozrejme žiadny nešiel, zato ponuka vlakov bola široká. V ponuke bol priamy nočný vlak, priame denné IC a nočný vlak cez Salzburg. Kedže sme nechceli do Benátok dorazit o tretej v noci a denné IC malo pravidelný príchod do Benátok len čosi cez dve hodiny pred odletom, zvolili sme alternatívu priamych ležadlových vozov cez Salzburg.
Obrázek

3.6.2014
Wien Westbahnhof – Venezia S.Lucia
EN944 20:56-08:24*

Cesta vlakom bola príjemná. Priplatili sme si 10EUR za miestenku v šesťmiestnom oddieli v ležadlovom vozni, čo sa ukázalo ako skvelá investícia. Hoci meriam cez 190cm, veľmi dobre som sa vyspal. O desiatej večer začínal vo vlaku nočný kľud, sprievodkyňa nám spravila postele a celý vagón zaľahol. Báli sme sa, že bude v oddieli vydýchaný vzduch, predsa šesť ľudí na pár metroch kubických je dosť, avšak klimatizácia bola nastavená presne podla mojich predstáv. Ani teplo, ani zima. Kupé sme si delili s mladým americkým párom, ktorý bol práve na rail tripe Európou. Cestovali okrem iného aj po trase Praha-Budapešť-Viedeň. Hoci sa cez Bratislavu viezli, nezastavili sa. Určite máme „skvelé“ promo v zahraničí.

Benátky
Už príchod do Benátok navrával, že celý výlet bude v znamení talianskej organizácie, meškali sme pól hodiny.
Benátky sú bez pochyby krásne a unikátne mesto. Svedčia o tom milióny turistov, ktoré toto mesto ročne navštívia. Uvedomujú si to aj Taliani, preto je tu aj patrične draho. Len pre ilustráciu uvádzam, že cappuchino na námestí sv.Marka stojí 9EUR, ak máte šťastie, tak v reštaurácii hrá práve živá klasická hudba, v tom prípade si vypýtajú daľších 6EUR na hlavu ako príplatok za hudobnú vložku. O pár ulíc dalej sa však dá káva zohnať aj lacnejšie, avšak stále pomerne draho.
V Benátkach sme sa zdržali okolo piatich hodín, nevyšla nám návšteva baziliky sv.Marka, keďže by nám státie v rade na lístky zhlto možno aj polovicu nášho drahocenného času v meste.
Obrázek
Obrázek

4.6.2014
VCE-FCO
AZ1462 16:25-17:30
A320-200, I-BIKD, miesto 2B
LF Y 70%

Na letisko sme dorazili okolo 14:15. Check in na náš let sa otvoril pomerne neskoro, asi okolo 14:45 a kedže Alitalia neumožňuje na letoch do AUH online check in ani fast check in na automatoch na letisku, musel som po dlhom čase opäť k prepážke. Kým sme však popíjali pivo pred odletovou halou, pri checkine sa vytvoril slušný rad, pričom otvorené boli dve prepážky, ž čoho jedna bola pre priority. Asi po 15 minútach vo fronte otvorili aj tretiu prepážku a mi sme sa umne predbehli. Snažili sme sa vysvetliť pracovníčke, že by sme radi sedeli spolu a na segmente FCO-AUH na dvojkách za sebou vzadu v lietadle. Po hodnej chvíli sme dostali do rúk palubky. Bol som z toho troška zmätený. Na oboch palubkách svietilo „SELL UP“ a na segment VCE-FCO sme mali miesta 2B, 2E, 3B a 3E. Žeby zmena typu na nejaku menšiu mašinu a upgrade do C? Na segmente FCO-AUH sme dostali 15A-E čo mi v prvom momente zaváňalo ako premium economy. Po nástupe do A320 na VCE sme ale rýchlo zistili, že upgrade sa nekoná. Na tomto lete totiž nebol žiaden C class a pracovníčka na prepážke bola asi maximálne neschopná. Hoci sme boli na checkine v prvej polovici, v oblasti piatej až desiatej rady bolo viacero volných trojsedačiek, ona nebola schopná nás dať aspoň dvoch vedľa seba. Po ukončení bordingu sme sa však popresádzali. Ešte opomeniem, že pred nástupom do lietadla sa nám zmenil gate, čo sa neskôr ukázalo ako obligatórna súčasť cetovania lietadlom v Taliansku.
Potom už však išlo všetko podľa plánu. Na krátkom lete servírovala prevažne mužská CC iba malý snack a drink, ako plus spomeniem vlhkú vreckovku na osvieženie, ktorej som sa u konkurencie ako napr. HB, OS alebo BA nedočkal. Na FCO sme dosadli včas. Na letisko som mal nie dobré spomienky, keď som tam v roku 2009 čakal na omeškané lietadlo SkyEurope. Vtedy mi to letisko, hlavne check in area utkvela v pamäti ako prežitá, špinavá a nepohodlná. Tento krát som mal z FCO ovela lepšie dojmy. Možno to bolo tým, že všeko išlo načas a bol to len tranzit. Uvidím, v novembri letím VIE-FCO-VIE, spravím si komplexnejší obraz. Pristáli sme na B-Gate, odlet bol z G-Gate, presun bezproblémový, pasovka svižná.
Pri plánovaní tripu som bral do ohľadu všetky možné skúsenosti s Alitaliou a Talianmi vo všeobecnosti, o ktorých som sa tu na fóre dočítal, preto som pri kupovaní leteniek zvolil skorší let z VCE a tým pádom dlhší prestupný čas na FCO. Pre každý prípad. Kedže všetko šlo načas a podľa plánu, mali sme na FCO namiesto dvoch až štyri hodiny času.
Sadli sme si ku gateu, miesta bolo hodne, dobíjali sme všetkú možnú techniku a hrali karty. Počas tých troch či štyroch hodín nám stihli gate zmeniť asi štyri či päť krát. Nakoniec sa nekonal ani nástup cez chobot, ale autobusom. Ten nás viezol tak dlho, že som mal pocit, že nás do toho AUH aj odvezie. Po zrejme kompletnej prehliadke FCO a odstavenej flotily AZ sme dorazili k nášmu A332.
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

4.6.2014
FCO-AUH
AZ852 21:45-05:35*
A330-200, EI-EJI, miesto 15B
LF Y 35%

Lietadlo nebolo zaplnené ani z polovice, o to viac som nechápal naše miesta. Oproti prosbe o dve dvojky vzadu v lietadle sme dostali dvojku a polovicu štvorky vpredu v lietadle. Aj keď lietadlo nebolo naplnené ani z polovice, miesta sme nemenili, proste sa nám už v druhý deň cestovania nechcelo. Opäť bola posádka v Y prevažne mužská.Po odlete sa najprv servíroval snack a drink, následne večera a drink. Keďže sme plánovali spať a s vedomím, že v Emirátoch si najbližšie tri dni žiaden alkohol nedáme, sme si objednali oba razy červené víno, pričom druhý pohár nám steward podával s úškrnom na tvári. Až také červené nosy nemáme.
Pred odletom sme si našli na sedadle balíček s obsahom deka, vankúš a sluchátka. Na prilepšenie komfortu som využil prvé dve menované, podarilo sa mi zaspať. S prestávkami som sa definitívne zobudil, až keď sa podávali raňajky a keďže som na pasovke nechcel páchnuť chlastom, vypýtal som si kolu. Maslo sa nekonalo. Obvzlášť som ocenil možnosť pozorovať let z exteriérovej kamery, obvzlášť vzlet a pristávanie. Zaujalo ma aj podsvietenie v premium economy.
Napriek tomu, že väčšinu služieb v Emirátoch obstarávajú prisťahovalci, pasovka je v plnej réžií „domorodcov“. Osobne ma celý výlet neopustil pocit, že sa oproti iným ľuďom cítia ako niečo viac. Na môj cestovný pas by mohla cestovať aj Eva Máziková, keďže som na pasovke nebol hoden ani pohľadu, nikto by si to nebol všimol.
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Abu Dhabi
Celkový dojem z tohoto mesta mám veľmi dobrý. Zdržali sme sa iba dva dni a kvôli teplu sme toho veľa nevideli, takže pod tento dojem sa z obrovskej časti podpísal päť hviezdičkový hotel, v ktorom sme bývali. Izby boli pohodlné, výber na raňajky širší než moje najsmelejšie očakávania, voda v bazéne osviežujúca a voda v mori teplejšia než som kedy zažil. Celé to bolo umocnené všímavým, milým a nenúteným prístupom zamestnancov, ktorí ako môžete hádať, neboli Arabi, ale prisťahovalci z juhovýchodnej Ázie. Najviac ma dostalo, keď ma vyprevádzala mladá aziatka so želaním pekného výletu do Dubaja, ktorý som spomínal jej kolegyni tri dni pred tým a ona to mohla maximálne tak prepočuť.
Z pamätihodností sme navštívili iba veľkú mešitu, ktorú nie tak dávno dal postaviť medzičasom zosnulý šajch, ktorý tých potrebných 350 miliónov dolárov financoval z „vlastného“ vrecka. Architektúra je to vážne úchvatná, výzdoba jemná ale ohurujúca. Samotná mešita stojí na kraji mesta, kedže pre jej veľkosť pre ňu v centre mesta nebolo miesto. Ako prepravu po meste sme využívali taxi, ktoré tu stojí fakt smiešny peniaz. Cez deň je štartovné 3,50AED, za každý kilometer zaplatíte 1,60AED. Desať kilometrová jazda vás stojí 20AED, čo je v prepočte okolo 5EUR. Ak si taxi delíte, ako my, štyria, tak na autobus ani nepomyslíte. MHD je v Abu Dhabi oproti iným veciam ešte v plienkach. Zvyšok času sme trávili na hoteli pri bazéne alebo na pláži, alebo v neďalekom nákupnom centre Marina Mall, v ktorom sa dalo lacno najesť. Jedlo bolo na hotelový štandard pomerne lacné aj v hotelových reštauráciach, arabská večera s poricou, ktorú sme z tretiny nevládali zjesť, dva drinky na osobu a jedna shisha nás vyšla na 100EUR, čiže 25EUR na hlavu. Nie zlé.
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Dubaj
V posledný deň pobytu sme si stihli ešte medzi raňajkami a checkoutom zaplávať, potom sme si požičali v auto a poď ho do Dubaja. Do Dubaja sme dorazili okolo jedenastej pred obedom a keďže náš let odlietal z AUH až po druhej hodine rannej, mali sme v meste asi jedenásť hodín na sightseeing. Nakoniec sa ukázalo, že na dubajské megalomanské proporcie bolo toho času žalostne málo.
Varovaní pred zápchami sme auto odprarkovali v P+R na kraji mesta a do centra sme sa odviezli metrom. Trvalo to približne trištvrte hodiny. Pozreli sme si „Heritage House“ a najstaršiu verejnú školu v Dubaji prerobenú na múzeum a umorení štyridsaťstupňovým teplom sme sa rozhodli újsť do Dubai Mall, ktorá susedí s Burj Khalifa, na ktorú sme mali zakúpené vstupenky. Mrakodrap a nákupne stredisko so svojími fontánami nám zabrali zvyšok dňa, po ktorom sme sa autom dopravili na AUH, kde sme vozidlo vrátili.
Obrázek
Obrázek
Obrázek

8.6.2014
AUH-FCO
AZ855 02:40-07:10
A330-200, EI-EJN, miesto 36D
LF Y 92%, Y+ 10%

Do terminálu sme dorazili okolo pól noci. Check in bol už v plnom prúde, avšak pri prepážke nikto nebol. Očakávanie poloprázdneho lietadla sa však nenaplnilo, z omylu ma hneď vyviedol svedomitý pracovník, ktorý nám oznámil, že už žiadne dvojky volné nie sú. Našiel nám však voľnú štvorku. Prechod kontrolami bol plynulý, tentokrát som na pasovke natrafil na milú Arabku, ktorá mi však zdvihla mienku len o nežnejšom pohlaví tejto populácie.
Po prepotenom dni v Dubaji som sa zahrával s myšlienkou sa ísť osprchovať do Lounge, do ktorej mám vďaka Diners Club vstup zadarmo. Táto sa však momentálne renovuje, takže z toho nič nebolo. Odlet bol z terminálu 1, ktorý mi pripadal na dnešné objemy pasažierov veľmi stiesnený a pomaly už nedostačujúci. Aj tu sa nám Gate pár krát zmenil, hoci tentokrát v tom Taliani prsty asi nemali. Nástup do lietadla bol autobusom, jazda pomerne krátka. Posádka v Y bola opäť prevažne mužská, práve ma napadá, že to možno bude mať súvislosť s arabským charakterom destinácie.
Po štarte sa podával malý snack s drinkom, po ktorom som zaspal. Zobudil som sa až na podávanie raňajok. Slaná komponenta mi pripadala nezvládnutá, rajčina rozmočila všetko navôkol. Zato koláčik, keksík ako aj ovocie chutili čerstvo a chutne. Radšej by som bol prijal nejaké čerstvé sladké pečivo a dobré presso. Pristátie bolo hladké, ešte som bol jemne zadriemaný, presun medzi G-Gate a B-Gate, ktorý sa oproti údaju na palubke opäť zmenil, bol bezproblémový. Na kontrole pasov bola veľmi dlhá rada, avšak pasy EU mali zvlášť prepážku, ktorá bola prázdna. Dvojhodinový pobyt na FCO sme si krátili kávou a kartami.
Obrázek
Obrázek

8.6.2014
FCO-VIE
AZ188 09:45-11:25
A320-200, EI-DSE, miesto 10E
LF Y 35%

Bording začal desať minút po stanovenom čase, bol však rýchli, keďže sa nastupovalo cez chobot a pasažierov bolo málo. Tentokrát sa konala aj C Class. Odlet sa oneskoril techickými problémami palubného počítača, ktorý bolo treba reštartovať. „Have you tried turning it off and on again?“
Posádka, tentokrát čisto mužská, servírovala snack a drink. V sedadlách bolo IFE, avšak nebolo zapnuté. Let bol jemne turbulentný, do Viedne sme prišli s malým meškaním, let som prespal.
Obrázek
Obrázek

Hodnotenie:
Alitalia: Čisto taliansky produkt. Organizácia troška biedna, zato kvalita služieb na úrovni. Jedlá na palube by som radil medzi tie lepšie. Za cenu, ktorú som za to zaplatil, sa to naozaj oplatilo, za štandardné ceny to je asi primeraný pomer cena/výkon. Trochu by mohli popracovať na výkonnosti pracovníkov na checkine.
Destinácia: určite niekedy znovu. Abu Dhabi ma oslovilo viac ako Dubaj, nie je to tam ešte také perverzne megalomanské. Hlavne do hotela by som sa ešte rád vrátil.
Ďakujem za pozornosť. Buďte na mňa milí, toto je moj prvý TR :)

EDIT: Doplnenie nazvu o spolocnost a routing.
Naposledy upravil(a) Tony Smoke dne 02. 11. 2014, 21:14, celkem upraveno 1 x.


pavelpmi
Nejlepší autor trip reportů 2013 a nejlepších fotografií v trip reportu 2013
Nejlepší autor trip reportů 2013 a nejlepších fotografií v trip reportu 2013
Příspěvky: 2207
Registrován: 29. 11. 2008, 10:56
Pohlaví: muž
Bydliště: Palma de Mallorca
Stav: Offline

Re: Do Abu Dhabi po taliansky

Příspěvek od pavelpmi »

Výborně! :clap: Moc hezký a zajímavý report!

Dík za přiblížení Abú Dhabi i cesty, budu se těšit na další!

Lkprak
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1320
Registrován: 26. 10. 2012, 15:46
Stav: Offline

Re: Do Abu Dhabi po taliansky

Příspěvek od Lkprak »

Výborný trip report. A velké dík i za popis cesty nočním vlakem z Vídně do Benátek. Kdysi jsem tímto způsobem procestoval pořádný kus Evropy a dodnes na to velmi rád vzpomínám (a plánuji v blízké budoucnosti opět takhle tu a tam cestovat). Jinak samotný text skvělý, fotky takové příjemně originální, dobře se na to koukalo.

Tony Smoke
Autor nejlepších fotografií v trip reportu 2015
Autor nejlepších fotografií v trip reportu 2015
Příspěvky: 1048
Registrován: 16. 05. 2011, 23:48
Oblíbené typy letadel: A321, E190, A330
Pohlaví: muž
Bydliště: VIE
Stav: Offline

Re: Do Abu Dhabi po taliansky

Příspěvek od Tony Smoke »

Lkprak píše:Výborný trip report. A velké dík i za popis cesty nočním vlakem z Vídně do Benátek. Kdysi jsem tímto způsobem procestoval pořádný kus Evropy a dodnes na to velmi rád vzpomínám (a plánuji v blízké budoucnosti opět takhle tu a tam cestovat). Jinak samotný text skvělý, fotky takové příjemně originální, dobře se na to koukalo.


Dakujem :) aj vo mne cesta vlakom vyvolala spomienky, ked som s rodicmi chodieval na dovolenku pri Rim nocnym vlakom. Avsak vtedy sme pekne sedeli v druhej triede, ziaden luxus lozka :D

alesesl
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2862
Registrován: 27. 02. 2004, 05:55
Oblíbené typy letadel: vrtulove letadla
Pohlaví: muž
Bydliště: Praha Zapad
Stav: Offline

Re: Do Abu Dhabi po taliansky

Příspěvek od alesesl »

Super TR. Tyto destinace me nejak moc nelakaji, asi to bude tim, ze nemam moc rad horko, ale snad tam nekdy zavitam. V DXB na letisti jsem byl, ale jen pri letu na Mauricius s EK.
Jinak pekne foto dik za priblizeni AZ na tomto foru. Moc TR s AZ tady neni. Docela mizerne LF na AZ letech, krom toho jednoho letu z AUH.
Ja mam v planu dat nekdy AZ z PRG do LIN, abych konecne vyzkousel tuto spolecnost.


Tony Smoke
Autor nejlepších fotografií v trip reportu 2015
Autor nejlepších fotografií v trip reportu 2015
Příspěvky: 1048
Registrován: 16. 05. 2011, 23:48
Oblíbené typy letadel: A321, E190, A330
Pohlaví: muž
Bydliště: VIE
Stav: Offline

Re: Do Abu Dhabi po taliansky

Příspěvek od Tony Smoke »

alesesl píše:Super TR. Tyto destinace me nejak moc nelakaji, asi to bude tim, ze nemam moc rad horko, ale snad tam nekdy zavitam. V DXB na letisti jsem byl, ale jen pri letu na Mauricius s EK.
Jinak pekne foto dik za priblizeni AZ na tomto foru. Moc TR s AZ tady neni. Docela mizerne LF na AZ letech, krom toho jednoho letu z AUH.
Ja mam v planu dat nekdy AZ z PRG do LIN, abych konecne vyzkousel tuto spolecnost.


Ahoj. Veru, tie LF boli biedne, potom sa clovek ani nemoze cudovat, ze su v problemoch. Mal by si sa poponahlat, ak chces AZ vyskusat. Ak do nich rychlo niekto nezainvestuje, tak maju cash iba do augusta :(
http://ch-aviation.com/portal/news/2864 ... -de-juniac

krakra
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 288
Registrován: 06. 01. 2013, 09:39
Pohlaví: muž
Stav: Offline

Re: Do Abu Dhabi po taliansky

Příspěvek od krakra »

Dobrý report.
Jenom otázka: jak jsem pochopil, v Dubaji jste jeli autem, které jste parkovali na P+R. Předpokládám, že auto bylo z půjčovny, kolik stojí půjčení auta tam? a jak se řídí v Dubaji?

Děkuji

Tony Smoke
Autor nejlepších fotografií v trip reportu 2015
Autor nejlepších fotografií v trip reportu 2015
Příspěvky: 1048
Registrován: 16. 05. 2011, 23:48
Oblíbené typy letadel: A321, E190, A330
Pohlaví: muž
Bydliště: VIE
Stav: Offline

Re: Do Abu Dhabi po taliansky

Příspěvek od Tony Smoke »

krakra píše:Dobrý report.
Jenom otázka: jak jsem pochopil, v Dubaji jste jeli autem, které jste parkovali na P+R. Předpokládám, že auto bylo z půjčovny, kolik stojí půjčení auta tam? a jak se řídí v Dubaji?

Děkuji


Ahoj,
ano, auto sme si pozicali cez AVIS v Hoteli Intercontinental v Abu Dhabi a vratili sme ho na AUH. Zakladna taxa bola 19€ na den, k tomu este "letiskovy" poplatok par eur.
V Dubaji sme parkovali pri Nakheel Harbour and Towers, odtial sme sli metrom do mesta, lebo som na nete cital o zapchach v Dubaji, ktore boli v starom meste dost velke.
Cesty su tam kvalitne, dialnica medzi Abu Dhabi a Dubajom je 4 az 5 prudova, v noci osvetlena. Cital som, ze tam ludia jazdia ako sialenci, ale nebola to pravda. Dost v pohode sa islo, cesty boli pomerne prazdne.

Burito
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 88
Registrován: 17. 06. 2009, 23:30
Bydliště: Země
Stav: Offline

Re: Do Abu Dhabi po taliansky

Příspěvek od Burito »

Moc pěkný report, díky!

Absolvoval jsem v květnu skoro to samé, VCE-FCO-AUH-FCO-MUC v těžko odolatelném tarifu AZ, kdy se jasně nejdražší položkou cesty stala doprava busem z Mnichova do Prahy. Zvažoval jsem report, ten by byl ale skoro shodný s Tvým, tak si dovolím aspoň přidat pár postřehů:

- Vzhledem k tomu že Wizz letěl do Benátek jindy a v Benátkách jsem již vícekrát byl, letěl jsem s ČSA z Prahy do Milána a poté vlakem do Benátek ve včasném tarifu za 9E. Tato nouzová volba mi plně vyhovovala. Na letiště pak posledním busem č.5 v 0:40, s lístkem za 1,30E z automatu a výstupem stanici před letištěm s docházkou. Přespání (odlet v 6:40) v hale na letišti VCE je bezproblémové.

- Lety s AZ byly obdobné, servis průměrný, ale ne špatný, jen vždy odměřené pohledy posádky.
- Z letiště v AUH (okolo 19:30) jsem nechtěl dávat 80 AED za přímý bus Etihadu do Dubaje (zdarma, pokud se letí s EY) + jel až ve 21 hodin. Autobus A1 před terminálem jede za 5 AED na hlavní autobusové nádraží (40-60 minut), odtamtud bus E 100 (každých 10 minut, 25 AED) do Dubaje. Bus je samozřejmě klimatizovaný a s funkční WIFI, jede asi 2,5 hodiny. V Dubaji je perfektně funkční metro, jen v pátek nejede od rána do 13:00. Přijel jsem ve čtvrtek v noci a potřeboval jej v samozřejmě v pátek, a nebylo ani kde do 13.hodiny koupit kartu na bus... V buse mi lístek za peníze (na rozdíl od AUH) prodat nechtěli, řidič zaměstnaneckého vanu směřujícího k Dubai Mall mne však s úsměvem přijal a usadil. Jen ale do doby, než jsem se jej (slušně=hloupě) zeptal, kolik mu mám za dopravu zaplatit. Po zjištění, že nejsem zaměstnanec, jsem opustil mikrobus a rezignací na další pokusy o hromadnou dopravu vylepšil hodnotu svého BMI, narušenou předchozím pobytem v salónku v Římě, projitím 14 km po svých. Nepřítelem bylo horko, ale chůze pod moderními věžáky nabízí možnost všimnout si architektonických detailů staveb.

- Mešita Al Zayed je opravdový monumentální skvost, s poměrně velmi decentní výzdobou. Nejpůvabněji působí navečer a jezdí k ní např. bus 54. Protože jsem bydlel něco přes kilometr od ní a v hotelu byla možnost půjčení kola, neváhal jsem a na horském (pěkném!) bicyklu si na městskou chloubu došlápnul. Jelikož to bylo jen „na skok“, a mešita viditelná z hotelu, nechal jsem v pokoji mobil s navigací i mapu. Abu Dhabí s koly však nepočítá. Přejít víceproudé frekventované silnice je adrenalinový zážitek a bobřík trpělivosti. Na rozdíl od luxusních značek před mešitou, však jen mé zaparkované kolo budilo zaslouženou pozornost. Příjemný večer, kdy teplota již atakovala přijatelnou třicítku, vedl k rozhodnutí se ještě trochu projet. Po třech kruhových objezdech s mnoha výjezdy a marné snaze přejít tam, kam jsem potřeboval, ale s kolem se nedalo, jsem se ocitl kdesi, kam jsem nejen nechtěl, ale netušil jsem, jak se mám dostat zpět. Lidé neměli ani zdání, kde hotel Park Rotana je a ani největší park, u kterého se nacházel, jim nic neříkal. Navíc blíže k půlnoci se ulice vyprázdnily. Jako jiskra naděje se jevila policejní stanice. Tam jsem sice s každým z osmi policistů srdečně poklábosil, nevlastnili však mapu, v autech neměli GPS a jejich pomoc spočívala v zavolání na infolinku, ať mne navede. Po útrapách a občasném návratu na stejné místo, jsem chvíli před jednou v noci vyčerpaný s desítkami km v nohou nadšeně kolo na recepci odevzdal. Oceněním bylo uznání, že jsou asi Češi hodně trénovaní, protože ještě prý nikdo z hotelových hostů pětihvězdičkového řetězce šest hodin v noci, takto propocený, na kole nejezdil. Pochopitelně jsem je ubezpečil, že u nás je to zcela běžné…

- Hromadná doprava v Abu Dhabí si myslím není až tak špatná. Autobusy jezdí za 2 AED u řidiče, na stanicích byly (v květnu) ještě nefunkční automaty na karty ve zkušebním provozu. U stanic jsou mapy a odjezdové časy a na hlavní místa se člověk dostane. Časy jsou samozřejmě ilustrativní.

Tony Smoke
Autor nejlepších fotografií v trip reportu 2015
Autor nejlepších fotografií v trip reportu 2015
Příspěvky: 1048
Registrován: 16. 05. 2011, 23:48
Oblíbené typy letadel: A321, E190, A330
Pohlaví: muž
Bydliště: VIE
Stav: Offline

Re: Do Abu Dhabi po taliansky

Příspěvek od Tony Smoke »

Burito, obdivujem ta, ze si sa v tych klimatickych podmienkach odhodlal sadnut na bicykel :clap:
Vedel som, ze v piatok je u nich sviatok a ze hlavne doobeda je vela veci zatvorenych, ale ze ani Metro nechodi, tak o tom sa mi ani nesnivalo.
Co sa tyka MHD v Abu Dhabi: Mas pravdu, nie je zla, ale v porovnani s ostatnymi sluzbami to nie je na urovni. Vidno, ze sa Arabi prevazaju v luxusnych limuzinach. Co sa tyka webu, tak som okrem neprehladnej mapky nenasiel skoro ziadne info, akurat tak na portaloch tripadvisor a pod. skusenosti ostatnych cestujucich. Nas hotel bol pomerne odruky (nedaleko Emirates Palace), tak pri tych cenach taxikov sme radsej ani nespekulovali, ze kde je najblizsia zastavka, ako sa na nu cez tie staveniska dostaneme, kedy ide bus a podobne :)
Akurat vcera som cital, ze mesitu Shejka Al Zayeda zaradil TripAdvisor medzi TOP 10 Landmarks :thumbup: naozaj sa oplati vidiet.

Burito
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 88
Registrován: 17. 06. 2009, 23:30
Bydliště: Země
Stav: Offline

Re: Do Abu Dhabi po taliansky

Příspěvek od Burito »

Ztratit se na kole z (původní) vzdálenosti 2 km od hotelu si tedy obdiv moc nezaslouží... :D. O pátku samozřejmě vím, ale metro mne zaskočilo (a mnoho jiných též). Informaci o tom, že nejede, jsem nějak nezaznamenal, protože MHD jinak normálně jezdila. Mimochodem byl v sobotu zase zavřen i vstup do Emirates Palace, protože se tam náhodou sjeli arabští delegáti... :eh:


Odpovědět