TAP Escape (This African Prison)

Alexx
Vítěz kategorie Po přistání... 2012
Vítěz kategorie Po přistání... 2012
Příspěvky: 598
Registrován: 05. 10. 2007, 08:33
Pohlaví: muž
Bydliště: Karviná, Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: TAP Escape (This African Prison)

Příspěvek od Alexx »

Náhodou jsem narazil na tenhle report... a koukám, že jsem sem nedopsal avizovaný THE END.

Hádejte proč?

Protože to furt neskončilo :-) L-) , máme skoro 3 roky od cesty a pořád je tak nějak čas.

To be continued.


alesesl
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2862
Registrován: 27. 02. 2004, 05:55
Oblíbené typy letadel: vrtulove letadla
Pohlaví: muž
Bydliště: Praha Zapad
Stav: Offline

Re: TAP Escape (This African Prison)

Příspěvek od alesesl »

Alexx píše:Náhodou jsem narazil na tenhle report... a koukám, že jsem sem nedopsal avizovaný THE END.

Hádejte proč?

Protože to furt neskončilo :-) L-) , máme skoro 3 roky od cesty a pořád je tak nějak čas.

To be continued.


No ja mam podobnou situaci, sice ne s TP, ale s islandskym WOW Air. 21.12. 2016 jsem letel KEF-AMS. Zpozdeni vic jak 3 hod. Samozrejmen me poslali nekam, zadny narok na kompenzaci nemam, prej to bylo kvuli pocasi. Tak jsem podal stiznost na Islandsky UCL. Ti ze se tim budou zabyvat a pak jsem vic jak 4 mesice nic neslysel, tak si rikam, asi nemam narok. Na zacatku ledna 2018, mi prisel email od jejich UCL, kde bylo receno, ze po jejich setreni mam narok na odskodneni 400 eur. Wow air ma 3 mesice na podani namitek vuci tomuto rozhodnuti a pak by meli zaplatit. Kopie dopis byla zaslana jak me postou, tak i Wow Air. Tak uz se to snad blizi do zdarneho konce a v Dubnu 2018, tedy 1 a 1/4 roku po letu do dobre dopadne.

Odpovědět