Gruzií, Arménií i Tureckem

Lkprak
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1320
Registrován: 26. 10. 2012, 15:46
Stav: Offline

Re: Gruzií, Arménií i Tureckem

Příspěvek od Lkprak »

Tony Smoke píše:Ako sme si uz zvykli, super TR z "exotickej" destinacie :thumbup:
Obdivujem tvoju odvahu sa na taketo cesty vydavat osamote, tesim sa na dalsie cestovatelske zazitky!


Díky za pochvalu. Jak už jsem psal výše, na této cestě nic odvážného nebylo a to ani když jsem cestoval sám. Informací o této lokalitě je na internetu spousta a dovedu si představit, že jak linky Wizzairu do Kutaisi, tak linky Pegasuse do Tbilisi dnes a denně chrlí desítky nezávislých batůžkařů toužících poznat Tbilisi.

Na tomto místě ale bych ještě jednou rád poděkoval Aleseslovi, který po celou dobu tohoto výletu fungoval jako jakýsi přítel na telefonu, připraven mi kdykoliv jakkoliv pomoct, kdyby bylo potřeba.

Další výlet bude v září a to do naprosto neexotického Porta a na Kanárské ostrovy. Jen trasování bude malinko neobvyklé.


alesesl
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2862
Registrován: 27. 02. 2004, 05:55
Oblíbené typy letadel: vrtulove letadla
Pohlaví: muž
Bydliště: Praha Zapad
Stav: Offline

Re: Gruzií, Arménií i Tureckem

Příspěvek od alesesl »

Ahoj Petre,
jsem rad, ze vylet dopadl dobre a vsechny lety letely vice mene podle planu. Fotky opet uzasne, TBS se mi hodne libi. Yerevan me asi tak moc nelaka. Ale TBS mam dlouhodobe na seznamu destinaci.

Lkprak
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1320
Registrován: 26. 10. 2012, 15:46
Stav: Offline

Re: Gruzií, Arménií i Tureckem

Příspěvek od Lkprak »

alesesl píše:Ahoj Petre,
jsem rad, ze vylet dopadl dobre a vsechny lety letely vice mene podle planu. Fotky opet uzasne, TBS se mi hodne libi. Yerevan me asi tak moc nelaka. Ale TBS mam dlouhodobe na seznamu destinaci.


Ahoj Aleši,

TBS je opravdu moc pěkné město, navíc i docela civilizované. Yerevan asi není tak špatný, jak jsem ho v TR popsal, ale když člověk ráno vystoupí na nádraží bez mapy, bez průvodce, bez ničeho, tak to se město takového charakteru poznává blbě. (Poučení pro příště).

Airbus380
Nejlepší autor trip reportů 2015
Nejlepší autor trip reportů 2015
Příspěvky: 1649
Registrován: 13. 06. 2010, 12:33
Oblíbené typy letadel: Let 410, 346, 747
Pohlaví: muž
Bydliště: Provodín
Stav: Offline

Re: Gruzií, Arménií i Tureckem

Příspěvek od Airbus380 »

Opravdu pěkný výlet. Jen škoda, že nebylo nic vidět na letu TBS-BUS, akorát bych řekl, že větší kopce by byly vidět z levé strany.

To Tbilisi mě úplně nalákalo, stejně tak jako Istanbul, budu se tam muset někdy vypravit.

Lkprak
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1320
Registrován: 26. 10. 2012, 15:46
Stav: Offline

Re: Gruzií, Arménií i Tureckem

Příspěvek od Lkprak »

Airbus380 píše:Opravdu pěkný výlet. Jen škoda, že nebylo nic vidět na letu TBS-BUS, akorát bych řekl, že větší kopce by byly vidět z levé strany.

To Tbilisi mě úplně nalákalo, stejně tak jako Istanbul, budu se tam muset někdy vypravit.


Myslím, že je to úplně jedno, kde bych na tom letu TBS-BUS seděl, byla souvislá oblačnost, nebylo vidět absolutně nic. To mně samozřejmě mrzí, ale nedá se nic dělat.

Tbilisi určitě ano, v tu sobotu jak jsem přijel, jsem z něj měl dost smíšené pocity, ale to bylo asi hlavně tím deštěm a především nevyspáním, ale když jsem tam potom dorazil v to pondělí, už odpočatý a zadařilo se i počasí, tak to bylo něco úplně jiného.

No a ten Istanbul, tam bych mohl být snad měsíc a pořád by bylo co objevovat, jak co se týče turistických atrakcí, tak co se týče dopravních zajímavostí. A to město má neuvěřitelnou atmosféru, jen doufám, že současná povolební situace v Turecku mu v tomto ohledu nijak neublíží.


Majo O.
Nováček
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: 28. 06. 2015, 16:35
Stav: Offline

Re: Gruzií, Arménií i Tureckem

Příspěvek od Majo O. »

Na paradu. Velmi pekne napisane a super naplanovane.

Lkprak
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1320
Registrován: 26. 10. 2012, 15:46
Stav: Offline

Re: Gruzií, Arménií i Tureckem

Příspěvek od Lkprak »

Děkuji za pochvalu. Strávil jsem nad plánováním desítky, možná stovky hodin, tak jsem rád, že to k něčemu bylo.

Zdenek
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1302
Registrován: 27. 02. 2003, 11:37
Stav: Offline

Re: Gruzií, Arménií i Tureckem

Příspěvek od Zdenek »

Výborný trip report.
Snažil jsem se napsat SZ ale nějak to nefunguje, mohl bych poprosit o fotku bulharského pobřeží ve větším rozlišení? Je to moje srdeční záležitost (autobusy Chavdar, lodě Kometa, trolejbusy Ziu). Předem děkuji Zdeněk

Lkprak
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1320
Registrován: 26. 10. 2012, 15:46
Stav: Offline

Re: Gruzií, Arménií i Tureckem

Příspěvek od Lkprak »

Zdenek píše:Výborný trip report.
Snažil jsem se napsat SZ ale nějak to nefunguje, mohl bych poprosit o fotku bulharského pobřeží ve větším rozlišení? Je to moje srdeční záležitost (autobusy Chavdar, lodě Kometa, trolejbusy Ziu). Předem děkuji Zdeněk


Děkuji za pochvalu. Bulharské pobřeží je i moje srdeční záležitost, respektive k němu mám zvláštní vztah, moji rodiče se tu kdysi, na zájezdu pořádané tehdejším CKM seznámili. A já o nějakých 12 let později letem na trase Praha-Burgas zahájil svojí cestovatelskou leteckou kariéru. Fotku ve větším rozlišení určitě pošlu, jen mi dejte pár dní čas, nejsem teď u svého počítače, kde jí mám uloženou, dostat bych se k ní měl ve středu.


Odpovědět