Cesta do hlubin koupákovy duše

Odpovědět
invisible4
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 11
Registrován: 27. 08. 2010, 21:42
Stav: Offline

Re: Cesta do hlubin koupákovy duše

Příspěvek od invisible4 »

Odlet z Brna mě na pár minut totálně rozsekal. Gratuluji! :clap:


pavelpmi
Nejlepší autor trip reportů 2013 a nejlepších fotografií v trip reportu 2013
Nejlepší autor trip reportů 2013 a nejlepších fotografií v trip reportu 2013
Příspěvky: 2211
Registrován: 29. 11. 2008, 10:56
Pohlaví: muž
Bydliště: Palma de Mallorca
Stav: Offline

Re: Cesta do hlubin koupákovy duše

Příspěvek od pavelpmi »

Co je na odletu z Brna k rozsekání?

krakra
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 288
Registrován: 06. 01. 2013, 09:39
Pohlaví: muž
Stav: Offline

Re: Cesta do hlubin koupákovy duše

Příspěvek od krakra »

pavelpmi píše:Co je na odletu z Brna k rozsekání?


Asi to, že to patří k českému "dovolenkovému" slangu.
Já to chápu :D

flyingblue
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5478
Registrován: 16. 12. 2008, 14:31
Bydliště: up in the air
Stav: Offline

Re: Cesta do hlubin koupákovy duše

Příspěvek od flyingblue »

krakra píše:
pavelpmi píše:Co je na odletu z Brna k rozsekání?


Asi to, že to patří k českému "dovolenkovému" slangu.
Já to chápu :D


No pred nejakou dobou jsem startuparil v Brne a chapu, ze zacinat dovolenou prejezdem Brno-Praha a koncit prejezdem Praha-Brno, neni uplne optimalni reseni.

avi8or
Nováček
Nováček
Příspěvky: 7
Registrován: 04. 03. 2014, 17:42
Stav: Offline

Re: Cesta do hlubin koupákovy duše

Příspěvek od avi8or »

Super clanek, konecne to nekdo napsal tak jak to vidim ja :-D Mel jsem stejny pocit ve sprochovem koutku Emirates A380 jako ty :-D


Zdenek
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1302
Registrován: 27. 02. 2003, 11:37
Stav: Offline

Re: Cesta do hlubin koupákovy duše

Příspěvek od Zdenek »

flyingblue píše:No pred nejakou dobou jsem startuparil v Brne a chapu, ze zacinat dovolenou prejezdem Brno-Praha a koncit prejezdem Praha-Brno, neni uplne optimalni reseni.

Jestli to není o tom, že odlet z Brna je o tisícovku až 2 levnější a obsadí jej klidně koupáci z Chebu.

prodejce
Prodejce
Prodejce
Příspěvky: 4294
Registrován: 14. 12. 2004, 11:51
Bydliště: na vejminku
Stav: Offline

Re: Cesta do hlubin koupákovy duše

Příspěvek od prodejce »

pavelpmi píše:
prodejce píše:Od místního provokatéra číslo jedna, bez jediného vlastního tripreportu,

To není zcela přesné. :wink:
search.php?keywords=&terms=all&author=flyingblue&fid%5B%5D=42&sc=1&sf=firstpost&sr=posts&sk=t&sd=d&st=0&ch=300&t=0&submit=Hledat


Děkuji za forenzní analýzu a zpřesňuji:

@ flyingblue
Od místního provokatéra číslo jedna, od kterého si nepamatuju jediný tripreport, ty rady a hodnocení nezní moc přesvědčivě - jestli mi teda jako rozumíš jo.

@ cocik
Nihil obstat!

jara.zkoumal
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 24
Registrován: 02. 04. 2014, 11:48
Stav: Offline

Re: Cesta do hlubin koupákovy duše

Příspěvek od jara.zkoumal »

Cociku, ztratil jsi soudnost? Stacilo malo a gloriola je pryc.

Kdyz uz si dovolujes parafrazovat s jistym kultovnim filmem, tak si rypnu. V tve "uzasne" segregaci napriklad chybi naprosty mainstream, rodiny s detmi (zel bohu, zrejme i tebe bude cekat cestovani s malym cecho-cinankem). Doufam, ze ho vezmes do first class, abys neobtezoval zbytek letadla.

:silent: :thumbdown:

Tony Smoke
Autor nejlepších fotografií v trip reportu 2015
Autor nejlepších fotografií v trip reportu 2015
Příspěvky: 1048
Registrován: 16. 05. 2011, 23:48
Oblíbené typy letadel: A321, E190, A330
Pohlaví: muž
Bydliště: VIE
Stav: Offline

Re: Cesta do hlubin koupákovy duše

Příspěvek od Tony Smoke »

jara.zkoumal píše:Cociku, ztratil jsi soudnost? Stacilo malo a gloriola je pryc.

Kdyz uz si dovolujes parafrazovat s jistym kultovnim filmem, tak si rypnu. V tve "uzasne" segregaci napriklad chybi naprosty mainstream, rodiny s detmi (zel bohu, zrejme i tebe bude cekat cestovani s malym cecho-cinankem). Doufam, ze ho vezmes do first class, abys neobtezoval zbytek letadla.

:silent: :thumbdown:


Si na zlej adrese, ak ta humor alebo sarkazmus uraza.

jara.zkoumal
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 24
Registrován: 02. 04. 2014, 11:48
Stav: Offline

Re: Cesta do hlubin koupákovy duše

Příspěvek od jara.zkoumal »

Pokud clovek dela (musi delat) humor s pomoci urazek a povysovani se, budiz. Prave proto plati, co jsem napsal. Ztratil u me to, cim byl.

krakra
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 288
Registrován: 06. 01. 2013, 09:39
Pohlaví: muž
Stav: Offline

Re: Cesta do hlubin koupákovy duše

Příspěvek od krakra »

jara.zkoumal píše:Pokud clovek dela (musi delat) humor s pomoci urazek a povysovani se, budiz. Prave proto plati, co jsem napsal. Ztratil u me to, cim byl.


?
Cocikův text se Vám nelíbí?, podle mě skvěle popisuje realitu.

cocik
autor Trip reportu roku 2011, 2012, 2015; Nejlepší autor trip reportů 2011, 2012; vítěz kategorie Když cesta je cíl 2011, 2012, 2015
autor Trip reportu roku 2011, 2012, 2015; Nejlepší autor trip reportů 2011, 2012; vítěz kategorie Když cesta je cíl 2011, 2012, 2015
Příspěvky: 1689
Registrován: 12. 08. 2008, 05:05
Bydliště: CTU
Stav: Offline

Re: Cesta do hlubin koupákovy duše

Příspěvek od cocik »

Jasne, rodiny s detmi, urazky, atd...

Podivej se na to z myho pohledu:
1) Muzu si v textu delat srandu z rodin s detma uplne stejne jako si ji delam z ostatnich typu turistu. Dovedl bych to, pridal bych par ha ha ha hlasek o poblitejch sedackach a agresivnich profesionalnich matkach a byla by to legrace. Ale predstav si, ze dost dobre vim, jak ma hodne rodin napjatej rozpocet a jak moc velkej problem pro ne muze bejt vzit caparty jednou za par let k mori (o stresu a starostech pri cestovani nemluve). A sorry, z toho si fakt srandu delat nebudu, na to zaludek nemam.
2) Muzu v textu napsat o rodinach s detma neco normalniho, suchyho, co shrnuje veci zmineny poslednich vetach predchoziho odstavce. Bude to sice pravda, ale pulka z vas pri cteni toho textu usne, nebo bude radsi zpatky poslouchat toho frikulina u projektoru v zasedacce, co uz pul hodiny cte slovo od slova nejakou powerpointovou prezentaci na tema kapitalovy odpisy drubezaren na Domazlicku. A to mi taky neprijde jako idealni reseni.
3) Muzu v textu postnout dovolenkovou fotku kamaradky, jak se jeji dvouleta dcerka snazi vysplhat do schodu od Cessny Citation. Je to roztomila fotka, ktera by uricte na planes ziskala vic zobrazeni nez flyingblueho pisingry od Delty, ale pro tema clanku mi neprijde moc relevantni. Ani tohle teda neni cesta.

Takze ano, jdu do rizika. O rodinach s detma nenapisu, i kdyz tim riskuju, ze spousta lidi nepochopi nadsazku v textu, urazi se, a budu pro ne nadosmrti nafoukanej kreten, co nad vsema ohrnuje nos. Kdo me zna a vi, ze to moje litani ve first class je setsakra draho vykoupeny nekonecnejma hodinama v praci, dost na houby stresem a obcasnou navstevou nemocnice, tak si udela o situaci obrazek sam...

nartym
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 290
Registrován: 12. 09. 2011, 11:01
Pohlaví: muž
Stav: Offline

Re: Cesta do hlubin koupákovy duše

Příspěvek od nartym »

(odlet z Brna me taky dostal, vyborny :D )

Osobne tam nevidim zadnou urazku, je to vyborny nahled do nasi cestovni kultury, kazdy se s tim nemusi ztotoznit, z meho pohledu to muze nastvat cloveka, kterej se tam nasel :D

Za me jedine palec hore, tesim se na dalsi komentare a hlavne pokracovani :thumbup:

flyingblue
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5478
Registrován: 16. 12. 2008, 14:31
Bydliště: up in the air
Stav: Offline

Re: Cesta do hlubin koupákovy duše

Příspěvek od flyingblue »

prodejce píše:
pavelpmi píše:
prodejce píše:Od místního provokatéra číslo jedna, bez jediného vlastního tripreportu,

To není zcela přesné. :wink:
search.php?keywords=&terms=all&author=flyingblue&fid%5B%5D=42&sc=1&sf=firstpost&sr=posts&sk=t&sd=d&st=0&ch=300&t=0&submit=Hledat


Děkuji za forenzní analýzu a zpřesňuji:

@ flyingblue
Od místního provokatéra číslo jedna, od kterého si nepamatuju jediný tripreport, ty rady a hodnocení nezní moc přesvědčivě - jestli mi teda jako rozumíš jo.


Rozumim, nicmene jsem jsem tentyz feedback poskytl cocikovi naprimo, takze tady je to jen jako doplneni. Navic cocikovo ego to zvladne bez problemu, zvlast kdyz tripreporty pise lehkou rukou a nejde o zevrubnou sociologickou studii :-)

whiskey
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 4155
Registrován: 17. 08. 2007, 12:03
Stav: Offline

Re: Cesta do hlubin koupákovy duše

Příspěvek od whiskey »

nartym píše:Osobne tam nevidim zadnou urazku, je to vyborny nahled do nasi cestovni kultury, kazdy se s tim nemusi ztotoznit, z meho pohledu to muze nastvat cloveka, kterej se tam nasel :D

zavisi od toho ktoreho konkretneho cloveka a nastavenia. Ja som si tam napriklad nasiel nejake svoje vlastnosti na roznych miestach, i ked komplexne sa do niektorej konkretnej skupiny neviem zaradit, a dobre som sa zasmial.


Odpovědět