Cesta do hlubin koupákovy duše

Odpovědět
mufik
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 38
Registrován: 24. 01. 2013, 15:22
Stav: Offline

Re: Cesta do hlubin koupákovy duše (*3*)

Příspěvek od mufik »

mattsun píše:nahodou ta fotka u odletoveho gatu vyzera ovela viac v pohode ako tato moja z DXB ked sme nastupovali smer MRU :) ...
Obrázek

v prvom okamihu ako sme zisli vytahom z business salonika ma zarazilo ci sme si nesplietli gate a neleti to niekde do Lagosu ale bohuzial boli sme spravne :)

ono z toho nasho "kupackeho" vyletu by bol tiez celkom dobry TR ( hlavne cestou tam ), len skoda ze nemam na nic cas...uz sa to len dobre zacalo ked sa tiez snazim byt na letisku s rezervou ale ked stojite pri Jihlave 3 hodky v kolone, ono to potom aj pri 180kmh stihate nadoraz 8)


Pokud jste sestoupili ze salónku, tak na horní palubě už se poměr bledých a barevných tváří určitě změnil. :)


cocik
autor Trip reportu roku 2011, 2012, 2015; Nejlepší autor trip reportů 2011, 2012; vítěz kategorie Když cesta je cíl 2011, 2012, 2015
autor Trip reportu roku 2011, 2012, 2015; Nejlepší autor trip reportů 2011, 2012; vítěz kategorie Když cesta je cíl 2011, 2012, 2015
Příspěvky: 1689
Registrován: 12. 08. 2008, 05:05
Bydliště: CTU
Stav: Offline

Re: Cesta do hlubin koupákovy duše (*3*)

Příspěvek od cocik »

mufik píše:A tleskalo se? :D Při této příležitosti mám dotaz na charterové světoběžníky - jedná se o českou světovou raritu nebo bývá zvykem i jinde? Máme za sebou chartery pouze z Německa a Holandska, ale tam jsme se s tím nesetkali.


Tleskalo se jenom minimalne. Jinak Cinani netleskaj, ale v Rusku jsem zazil tleskani skoro na kazdym letu.

Zaroven je ovsem potreba rict, ze ne vzdycky je kazdej zvuk tleskani. Treba pri tom slavnym zlamani travelservisackyho Boeingu na Azorech koupakum spis secvakly zuby, nez ze by meli naladu kdovijak aplaudovat :D
Naposledy upravil(a) cocik dne 25. 06. 2015, 10:11, celkem upraveno 1 x.

mufik
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 38
Registrován: 24. 01. 2013, 15:22
Stav: Offline

Re: Cesta do hlubin koupákovy duše (*3*)

Příspěvek od mufik »

cocik píše:
mufik píše:A tleskalo se? :D Při této příležitosti mám dotaz na charterové světoběžníky - jedná se o českou světovou raritu nebo bývá zvykem i jinde? Máme za sebou chartery pouze z Německa a Holandska, ale tam jsme se s tím nesetkali.


Tleskalo se jenom minimalne. Jinak Cinani netleskaj, ale v Rusku jsem zazil tleskani skoro na kazdym letu.

Zaroven je ovsem potreba rict, ze ne vzdycky je kazdej zvuk tlesani. Treba pri tom slavnym zlamani travelservisackyho Boeingu na Azorech koupakum spis secvakly zuby, nez ze by meli naladu kdovijak aplaudovat :D


Zdá se, že období bouřlivého aplausu máme již definitivně za sebou. Jediné, co mne vždy překvapovalo, že se ovace ozvaly ihned po dotyku kol na zem . :lol: Když si vzpomenu, jak při jednom letu pilot otáčel na konci dráhy letadlo téměř do smyku, aby to ukočíroval, tak mám dojem, že by mnozí zjistili, že potlesk může být poněkud předčasný. :D

Zoltan
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 596
Registrován: 21. 07. 2009, 18:25
Oblíbené typy letadel: Jak to má alespoň jednu uličku, tak letím...
Pohlaví: muž
Stav: Offline

Re: Cesta do hlubin koupákovy duše (*3*)

Příspěvek od Zoltan »

"zlatá karta Singapore Airlines"

Tak to mě pobavilo ze všeho nejvíce. Myslím, že by jsi spíše uspěl s tesco club card :))

flyingblue
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5478
Registrován: 16. 12. 2008, 14:31
Bydliště: up in the air
Stav: Offline

Re: Cesta do hlubin koupákovy duše (*3*)

Příspěvek od flyingblue »

Zoltan píše:"zlatá karta Singapore Airlines"

Tak to mě pobavilo ze všeho nejvíce. Myslím, že by jsi spíše uspěl s tesco club card :))


Je treba sdelit, ze tady nikoho v solidni koupacky ajrolince tydle asijsky karty z lisovany rejze nezajimaj :-)


bepo
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 234
Registrován: 22. 02. 2013, 20:30
Stav: Offline

Re: Cesta do hlubin koupákovy duše (*3*)

Příspěvek od bepo »

Tak tlieska sa sporadicky, ja som zažil tlieskanie v AF po go around ale aj v iných bežných aerolinkách po normálnom lete

mattsun
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 162
Registrován: 20. 08. 2014, 01:50
Stav: Offline

Re: Cesta do hlubin koupákovy duše (*3*)

Příspěvek od mattsun »

mufik píše:Pokud jste sestoupili ze salónku, tak na horní palubě už se poměr bledých a barevných tváří určitě změnil. :)


tak ano, na hornej palube bolo uz zlozenie trosku ine ako u gatu, ale este pri nastupe nas upozornil jeden arabsky mladik obleceny komplet v bielej plachte ktory sa tlacil do lietadla ze "ale teraz nastupuje biznis trieda!"...a my na seba smutno-zdesene pozerame ze tentokrat nezabrala ani ta spominana najlepsia kolinska, dokonale vyzehlene oblecenie a kabelka a hodinky "imperialistickych" znaciek :D

jencik
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 825
Registrován: 23. 03. 2014, 15:03
Bydliště: SIN
Stav: Offline

Re: Cesta do hlubin koupákovy duše (*3*)

Příspěvek od jencik »

Vacsina pilotov a cabin crew hodnoti pozitivne tento zvyk, ked lutia zatlieskaju po uspesnom pristani a nikomu to neprislo ani zle, ked som sa na to pytal ci uz cabin crew/pilotov alebo beznych obcasnych cestujucich. Je to podobne ako sa patri pozdravit cabin crew/pilotov pri nastupe ci vystupe z lietadla.

cocik
autor Trip reportu roku 2011, 2012, 2015; Nejlepší autor trip reportů 2011, 2012; vítěz kategorie Když cesta je cíl 2011, 2012, 2015
autor Trip reportu roku 2011, 2012, 2015; Nejlepší autor trip reportů 2011, 2012; vítěz kategorie Když cesta je cíl 2011, 2012, 2015
Příspěvky: 1689
Registrován: 12. 08. 2008, 05:05
Bydliště: CTU
Stav: Offline

Re: Cesta do hlubin koupákovy duše (*3*)

Příspěvek od cocik »

Hele, flight crew i cabin crew zdravim automaticky na zacatku i na konci letu (na konci letu s podekovanim) a kdyz se mi neco extra libi, tak to zminim osobne (ostatne i na zemi v Hurghade jsem pri vystupu pochvalil toho stewarda, co organizoval tu zdravotni pomoc, ze to zvladnul dost dobre). Ale fakt nebudu tleskat pokazdy, kdyz si to pilot vezme pri CAVOK do teplejch na poslednich par desitek sekund :D

I kdyz je fakt, ze ty Rusy chapu. Po necem takovym jako v case 2:02 bych tleskal i ja :D
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=TSK2gLDpOYY[/youtube]

nartym
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 290
Registrován: 12. 09. 2011, 11:01
Pohlaví: muž
Stav: Offline

Re: Cesta do hlubin koupákovy duše (*3*)

Příspěvek od nartym »

"Nejexotictejsi tleskani" jsem zazil na letu IPC - SCL s LANem pred tremi lety :D

Kaatia
Nováček
Nováček
Příspěvky: 4
Registrován: 27. 08. 2011, 17:45
Stav: Offline

Re: Cesta do hlubin koupákovy duše (*3*)

Příspěvek od Kaatia »

Čtyři roky zpět, když ještě lítala Delta na trase PRG-JFK-PRG, se ozval potlesk po odlepení z dráhy v NY.

flyingblue
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5478
Registrován: 16. 12. 2008, 14:31
Bydliště: up in the air
Stav: Offline

Re: Cesta do hlubin koupákovy duše (*3*)

Příspěvek od flyingblue »

Kaatia píše:Čtyři roky zpět, když ještě lítala Delta na trase PRG-JFK-PRG, se ozval potlesk po odlepení z dráhy v NY.


delta lita porad :-)

františek dobrota
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 580
Registrován: 09. 01. 2007, 20:26
Stav: Offline

Re: Cesta do hlubin koupákovy duše (*3*)

Příspěvek od františek dobrota »

cocík:co se ti nelíbí na videu v čase 2:02?

Kaatia
Nováček
Nováček
Příspěvky: 4
Registrován: 27. 08. 2011, 17:45
Stav: Offline

Re: Cesta do hlubin koupákovy duše (*3*)

Příspěvek od Kaatia »

flyingblue píše:delta lita porad :-)


Ale už jen v sezóně nebo pořád celoročně?

flyingblue
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5478
Registrován: 16. 12. 2008, 14:31
Bydliště: up in the air
Stav: Offline

Re: Cesta do hlubin koupákovy duše (*3*)

Příspěvek od flyingblue »

Kaatia píše:
flyingblue píše:delta lita porad :-)


Ale už jen v sezóně nebo pořád celoročně?


jen v letni sezone


Odpovědět