Trip reports

Odpovědět
honza-l
Nováček
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: 23. 01. 2014, 19:11
Stav: Offline

Trip reports

Příspěvek od honza-l »

Zdravim vsechny ctenare Airways.cz,
predem bych se omluvil za chybejici diakritiku, vzhledem k absenci ceske klavesnice. Ve vzduchu jsem pravidelne - kazdy mesic mirm do jinych koutu zemekoule. V lonskem roce, jsem podnikl neco kolem 100 letu napric vsemi kontinenty, avsak nikdy, jsem nepsal trip report, sec jsem do letectvi velice zapaleny. Na serveru Airways i na zahranicnim rivalovi uprgd.com jsem se vsak vetsinou docetl reporty ohledne pro me a tim bych se nerad nekoho dotknul "roztiraternosti masla" a podobnych prkotin, osobne hodnotim praci personalu, servis na palube a zemi. Jakozto Gold member Emirates jsem jiz tak trochu zhyckany serisem, ktery Emirates svym frequent flyers nabizeji, ale i presto si dovolim rict, ze mym favoritem je Air New Zealand, se kterymi jsem v lonskem roce absoloval asi 10 segmentu. V nasledujichich trip reportech bych se nerad opakoval v jiz napsanych, proto bych byl rad, kdyby jste mel dali do komentaru o jaky trip report z mych lonskych letu mate zajem, rad bych se take zameril na tipy a doporuceni v destinacich, nez na celkove samotny let a servis.
V unoru me ceka jeden z snad nejzajimavejsich tripu vubec, po me prvni expedici na Novy Zeland a to v poradi Dubai-Seattle-Anchorage-Fairbanks-Honolulu-Maui-Honolulu-San Francisco-Dubai prubezne budu pridavat informace o teto ceste.
Pokud tedy mate zajem o nejaky trip z lonskeho roku, predtim, nez v unoru odletim zde je seznam tech nejzajimavejsich destinaci
Dubaj - Perth - Sydney - Auckland - Novym Zelandem napric - Auckland - Dubaj (Emirates, Virgin Australia, Air New Zealand) Y, Y+
Dubaj - Colombo - Dubaj (Emirates) Y
Dubaj - Melbourne - Gold Coast - Brisbane - WhitSundays - Brisbane - Melbourne - Dubai (Emirates, Virgin Australia, Qantas, Jetstar) Y, J, Y+
Dubaj - Praha - Kodan - Los Angeles - Fiji - Auckland - Christchurch - Queenstown - Auckland - Dubaj (Emirates, Norwegian, Fiji Airways, Air New Zealand , Emirates) Y,J,Y+
Rijad - Bahrajn (GulfAir) Y
Dubaj - Johanesburg - Cape Town - Johannesburg - Dubaj {Emirates, Kulula, Safair, Emirates) Y
Dubaj - Honkg Kong - Manila - Palawan - Manila - Dubaj {Emirates, Philippines airlines, Air Asia) Y, J
Rijad - Dubai (Flynas, Emirates)

Pokud vas neco zaujalo, tak se budu tesit na komentare a posleze to sepisu.


bepo
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 234
Registrován: 22. 02. 2013, 20:30
Stav: Offline

Re: Trip reports

Příspěvek od bepo »

Pokiaľ máš chuť tak napíš všetky trip reporty, každý trip prežije človek inak a vždy sa objavia nové informácie

jane
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1421
Registrován: 15. 10. 2006, 16:13
Stav: Offline

Re: Trip reports

Příspěvek od jane »

Taky jsem pro vsechny, ale pokud mam zvolit tri, tak 4,7,8.

alesesl
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2863
Registrován: 27. 02. 2004, 05:55
Oblíbené typy letadel: vrtulove letadla
Pohlaví: muž
Bydliště: Praha Zapad
Stav: Offline

Re: Trip reports

Příspěvek od alesesl »

Ja bych si rad precetl 1, 4, 6 a 9

Robert
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1394
Registrován: 21. 10. 2003, 19:55
Bydliště: Praha
Stav: Offline

Re: Trip reports

Příspěvek od Robert »

Zajímalo by mě vše, ale pokud si musím vybrat tak nejvíc bych chtěl trip reporty číslo: 4, 5, 6, 7


Globik
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5911
Registrován: 04. 01. 2004, 11:53
Oblíbené typy letadel: B767, Cessna 208
Pohlaví: muž
Bydliště: Honolulu
Stav: Offline

Re: Trip reports

Příspěvek od Globik »

Přimlouvám se za ten 1. (tedy ten ještě neuskutečněný).

cocik
autor Trip reportu roku 2011, 2012, 2015; Nejlepší autor trip reportů 2011, 2012; vítěz kategorie Když cesta je cíl 2011, 2012, 2015
autor Trip reportu roku 2011, 2012, 2015; Nejlepší autor trip reportů 2011, 2012; vítěz kategorie Když cesta je cíl 2011, 2012, 2015
Příspěvky: 1689
Registrován: 12. 08. 2008, 05:05
Bydliště: CTU
Stav: Offline

Re: Trip reports

Příspěvek od cocik »

Taky bych si rad precetl #1. Na tu cast o servisu jsem hodne zvedavej, protoze kvalita servisu Emirates je jednim z hlavnich duvodu, proc letam se Singapore Airlines :D

Singa
Nováček
Nováček
Příspěvky: 8
Registrován: 10. 01. 2016, 20:15
Pohlaví: muž
Bydliště: Singapore, Prague
Stav: Offline

Re: Trip reports

Příspěvek od Singa »

Všechny vypadjí hodně dobře, mě by osobně zajímal nejvíc 4., hlavně Fiji Airways a routing Kodan - Los Angeles - Fiji - Auckland :-?

pavelpmi
Nejlepší autor trip reportů 2013 a nejlepších fotografií v trip reportu 2013
Nejlepší autor trip reportů 2013 a nejlepších fotografií v trip reportu 2013
Příspěvky: 2211
Registrován: 29. 11. 2008, 10:56
Pohlaví: muž
Bydliště: Palma de Mallorca
Stav: Offline

Re: Trip reports

Příspěvek od pavelpmi »

Já jen, že absence české klávesnice není omluvou pro chybějící diakritiku. U reportu/ů by to bylo fakt škoda. Já třeba píšu na španělské. :D Budu se těšit.

Globik
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5911
Registrován: 04. 01. 2004, 11:53
Oblíbené typy letadel: B767, Cessna 208
Pohlaví: muž
Bydliště: Honolulu
Stav: Offline

Re: Trip reports

Příspěvek od Globik »

pavelpmi píše:Já jen, že absence české klávesnice není omluvou pro chybějící diakritiku. U reportu/ů by to bylo fakt škoda. Já třeba píšu na španělské. :D Budu se těšit.

Jednou jsem si na noťas zakoupený v zahraničí nainstaloval českou klávesnici a koupil samolepky :)

pavelpmi
Nejlepší autor trip reportů 2013 a nejlepších fotografií v trip reportu 2013
Nejlepší autor trip reportů 2013 a nejlepších fotografií v trip reportu 2013
Příspěvky: 2211
Registrován: 29. 11. 2008, 10:56
Pohlaví: muž
Bydliště: Palma de Mallorca
Stav: Offline

Re: Trip reports

Příspěvek od pavelpmi »

Já píšu bez samolepek. :D


Odpovědět